امیر عباس فیض/اتومبیل ایرانی /Maya

hamed1star

Member
امير جان من كه تازه جذبه كارت شده بودم نميدونم چرا ديگه رندره جديد نميذاري.:d

pixolator

Member
دارم روش کار می کنم..هم جزئیات و هم تکسچر...ولی خیلی کند پیش می ره...هنوز کار زیاد داره...زمان رندرم هم داره هی زیاد می شه...:razz:

پیوست ها

• c.jpg
    c.jpg
    353.4 کیلوبایت · بازدیدها: 41

Divine Love

Well-Known Member
یا علی! چی کار کردی پسر!
فقط دو تا نکته این که اون باله عقب خیلی بی ریخت شده. هیچ مفهومی نداره.
چراغ های جلو هم اگه برعکس بشن قشنگتر میشه. یعنی مثل L . الان مثل L وارونه است.
ولی در کل خیلی کار جالیه.

pixolator

Member
بال عقب رو خودم هم حال نکردم...بذار ببینم چی کارش می شه کرد...چراغها رو خیلی سخته عوض کردنش...توپولوژی کل جلو رو به هم می ریزه...یعنی تنبلیم می شه...بذار ببینم چه می کنم..ممنون :)

وای ماشین ! خیلی باید ماهر باشی
امیدوارم موفق باشی ف من پیشنهاد میدم یه پیکان قراضه مدل 56 بسازی ، از لون هایی که تو خط انقلاب فردوسی هست ، کاملا اعلام می کنه ایرانیه

خيلي باهال شده ولي به قول تمامي بچه ها كجاش مثل يه ماشين ايرانيه.
به قول سبال بايد بگرديم ببينيم كجاش ايرانيه.

iranimation

Member
سلام
کارات حرف نداره
دوستات هم همینطور
امروز یکیشون اومده بود شرکت ما برای استخدام
خدایی کارش درست بود
حیف که سربازه وگرنه به احتمال زیاد استخدام می شد
البته تو نمونه کاراش یکم شیطونی کرده بود اما من چون کارای شمارو دیده بودم متوجه شدم
اما خداییش بعد از اون دیگه خودش می گفت کدو کار مال خودشه کدوم ماله کسه دیگه

pixolator

Member
سلام
کارات حرف نداره
دوستات هم همینطور
امروز یکیشون اومده بود شرکت ما برای استخدام
خدایی کارش درست بود
حیف که سربازه وگرنه به احتمال زیاد استخدام می شد
البته تو نمونه کاراش یکم شیطونی کرده بود اما من چون کارای شمارو دیده بودم متوجه شدم
اما خداییش بعد از اون دیگه خودش می گفت کدو کار مال خودشه کدوم ماله کسه دیگه

ممنون

من و سجاد نداریم...کار اون کار منه کار منم مال اون...:wink:...ولی گذشته از شوخی یکی از دوستای خوب من هستش...منم خیلی خودم دنبالش بودم که براش کار جور کنم..کارشم توی dynamic و script و pluggin نوشتن حرف نداره...ولی نتونستم...یعنی مشکل اصلی همین سربازی اش بودش که ساعتای مفیدش رو باید خدمت (!!!) کنه...

اون کارا هم چون ما یه مدت با هم دنبال کار این ور اون ور می رفتیم قاطی اونا شده...یعنی با نظر هر دومون قاطی شون کردیم...البته بازم می گم که خیلی نزدیک تر از اینا هستیم به هم که بخوایم بگیم کار من کدومه و کار اون کدومه...یادم اوردی یه زنگ بزنم بهش احوالش رو بپرسم..ممنون :)

pixolator

Member
من کارم تموم شدش...یعنی دیگه واقعاً وقت ندارم بذارم روش..
:razz:

نرم افزار که مایا بودش رندر هم منتال ری و توی فوتوشاپ و افتر افکت هم ادیتش...همین دیگه..

ممنون از همگی و آرزوی موفقیت برای بقیه...منتظر کاراتون هستم...:D

یه پیشنهاد هم دارم برای عکسای سایت البته می دونم خود مدیرای سایت فکرشو کردن احتمالاً ولی منم ازشون می خوام که بصورت انتخابی مثل مثلاً سایت cgnetworks آدم بتونه عکسی رو اسمش رو پایینش بزنه و اینا...اینجوری از خیلی از نظرات بهتره...

بازم ممنون از همگی :wink::)

پیوست ها

• final copy.jpg
    final copy.jpg
    459.3 کیلوبایت · بازدیدها: 43

جدیدترین ارسال ها

بالا