امیر عباس فیض ، پراید معمولی و هاچ زنبور عسل ! ، Maya

pixolator

Member
خب...من با اجازه می خوام یه دونه دیگه باز کنم اینجا البته نمی دونم اجازه هستش دو تا چیز شرکت بدیم یا نه ولی خلاصه من چون دارم دوتا کار رو موازی پیش می برم گفتم بزنم دیگه !

اینا دوتا پراید هستن که من فعلا دارم هاچ بکش رو می سازم و اگر خدا بخواد برای پروژه هایی که Low Poly لازم دارن هم می خوام دو تا شو بزنم تا ببینم وقت چجوری یاری می کنه...فعلاً اینا دیگه...فعلا هم یه سر و ستونی داره ! :wink:

پیوست ها

• p1.jpg
    p1.jpg
    99 کیلوبایت · بازدیدها: 50
  • p2.jpg
    p2.jpg
    75.5 کیلوبایت · بازدیدها: 33
  • p3.jpg
    p3.jpg
    73.7 کیلوبایت · بازدیدها: 31
  • p4.jpg
    p4.jpg
    72.3 کیلوبایت · بازدیدها: 30

NAKOOT

Well-Known Member
تبریکات ...
بسیار زیبا شده ... هنر 3d رو خوب به خدمت گرفتی
icon_wink.gif

pixolator

Member
ممنون..البته تا خوب شدن هنوز مونده ولی این می شه گفتlow poly اش البته باید بیشتر تکسچرش تصحیح بشه و اینا با 1026 تا face که می شه هزار تا هزار تا توی Scene ریخت !...بدرد پروژه هایی می خوده که مثلا می خوای long shot و medium shot داشته باشی ازش و سنگین نباشه scene ات...:wink:

پیوست ها

• p5.jpg
    p5.jpg
    176.7 کیلوبایت · بازدیدها: 59

Lifer

Active Member
فكركنم اگه بتوني از متريال و يكم مدلينگ بيشتر براي كارت بجاي تكسچر استفاده كني توي رندر خيلي كار زيبا تر ميشه.
موفق باشي

Miladbat

Well-Known Member
این برای یه بازی خیلی خوبه
فقط یکمی polygon هاش کمتر بود عالی میشد مثلا روی سقف و کاپوت و در ها نیازی به اینقدر polygon نیست

ehsan_3dmax

Active Member
خیلی عالی شده عباس جان منتظر بقیش هستیم.
فقط نگفتی ای ایده ی کلیه کارت چیه؟
موفق باشی.

cs_mohsen

Member
اگه کارخونه های تولید کننده ماشین هر چی که باشن دیجیتالی کار می کردن نه کارگر می خواست نه رئیس نه ... نه دستگاه
فقط یه عباس خان می خواست و یه مایا ! :) :lol: <<سرعت تولید هم که دیگه ... :shock: >>
موفق باشی

pixolator

Member
چه هندونه هایی...:wink: ممنون :)

حالا یه ذره از هتل بیایم بیرون و بریم سراغ پرایدا !...دیگه رفتم روی High Poly و البته کامپیوترم فعلا در کماست !:-?

پیوست ها

• p8.jpg
    p8.jpg
    96.4 کیلوبایت · بازدیدها: 39
  • p9.jpg
    p9.jpg
    223.7 کیلوبایت · بازدیدها: 26

Miladbat

Well-Known Member
چرا high poly خوب از nurbs استفاده می کردی ؟!
گل گیر جلو(دور چرخ جلو) هم بخاطر polygon بودن مشکل داره راحت می تونی با منوی normals درستش کنی .
به نظرم میاد شیشه جلو زیادی رفته بالا
منتظر ادامه هستیم
کارت درسته.

pixolator

Member
وقت nurbes ندارم توی تکسچرش هم با مشکل روبرو میشم:-? ...nurbes خیلی دقیقه( یعنی به اون قدر دقت نیاز ندارم فعلاً :wink: )...آره...اون جلو رو هم باید normal هاشو درست کنم...شیشه ی جلو رو هم ببینم مشکلش چیه...

جدیدترین ارسال ها

بالا