امکان پردازش صدا با as3

سلام دوستان.
کسی میدونه آیا با as3 میشه کار پردازش صوت رو انجام داد یا نه؟ یعنی با میکروفون صدا رو ضبط کنیم و مثلا تن صدا رو تغییر بدیم؟ مثل همین نرم افزارای موبایل که صدای مرد رو به صدای زن تغییر میده؟

سلام

بله
با استفاده از رویداد sample_date در شئ sound، امکان تغییر دستی دامنه فرکانس و طول موج و ... به طور کامل وجود دارد. با همین ویژگی هر گونه تغییری بر روی اصوات میتوان اعمال کرد. (البته محاسبات آن ساده نیست)

یکی از مثالهای فوقالعاده حرفه ای که من در این مورد دیده بودم، طراحی یک player برای فایلهای صوتی قدیمی MOD بود که تقریبا دارای ساختاری مشابه MIDI هستند.

++Hadi++

Active Member
توی این سایت 1 سال پیش یه سری کلاسهایی به زبان اکشن 3 (یه پک کامل) برای ویرایش ها و افکت های صوتی معرفی شده بود و برای دانلود ارائه شده بود . یه سر بزنین :
http://iflash.ir

سلام آقای hadimetal
مطلب مورد نظر در سایتی که اعلام کردین موجود نبود.لینک دیگه ای از اون ندارین؟

italiya

New Member
سلام یه سوال ببخشید من تازه وارد هستم نمی دونم درست پرسیدم سوال رو اینجا یا نه !

آقا می شه فهمید کجای صدا خالیه ؟ یعنی طرف صحبت نکرده ؟؟؟

ممنون

Mr. LonelY

کاربر فعال

پیوست ها

• sound-extract-sources.zip
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 46
آخرین ویرایش:
سلام دوستان
کسی می دونه چطور میشه صدای مرد رو به زن تبدیل کرد یا بالعکس و چه پارامتر هایی رو باید تغییر بده؟
کسی نمونه کدی داره؟

italiya

New Member
سلام من نمونه رو دانلود کردم جالب بود ولی خوب چطور می شه فهمید کجای صدا خالی هست من متوجه نشدم چیزی ازش ؟؟؟

یکی از مثالهای فوقالعاده حرفه ای که من در این مورد دیده بودم، طراحی یک player برای فایلهای صوتی قدیمی MOD بود که تقریبا دارای ساختاری مشابه MIDI هستند.

سلام

این همان mod-player است که گفته بودم. خیلی حرفه‌ای طراحی شده.
اصلا فکر نمیکردم کسی حوصله پیاده سازی codec برای فایلهای mod در اکشن اسکریپت را داشته باشد.

پیوست ها

• FlodPro-with-Mods.rar
    238.3 کیلوبایت · بازدیدها: 38

جدیدترین ارسال ها

بالا