امکان دارد ؟ نرم افزاری که در vista کار می کند را در Xp اجرا کنیم ؟

سلام

ببخشید امکان داره ؟

نرم افزاری که در vista کار می کند را در Xp اجرا کنیم ؟ امکان پذیر است؟

متشکر می شم اگه کمکم کنین چون به همچین راه حلی خیلی نیاز دارم

من با mudbox 2009 مشکل دارم و می خوام توی xp کار کنه.

ممنونم
یا علی:rose:

shayanboy

Active Member
اگر نرم افزار برای خود Vista باشه . اصلا داخل XP اجرا نمیشه .
اما اگر نرم افزار به خصوصی باشه همه ویندوز ها رو ساپرت می کنه .
mudbox 2009 یک نرم افزار مستقل است درسته ؟
پس باید در XP هم اجرا بشه . اگر مختص Vista باشه و برای خود ویستا باشه اصلا در XP اجرا نمیشه .

شایان

اگر نرم افزار برای خود Vista باشه . اصلا داخل XP اجرا نمیشه .
اما اگر نرم افزار به خصوصی باشه همه ویندوز ها رو ساپرت می کنه .
mudbox 2009 یک نرم افزار مستقل است درسته ؟
پس باید در XP هم اجرا بشه . اگر مختص Vista باشه و برای خود ویستا باشه اصلا در XP اجرا نمیشه .

شایان

سلام :wink:
بله یک نرم افزار مستقل هست اما ....
در xp نصب می شه و اجرا هم می شه ولی فقط اجرا می شه و نمی شه هیچ کاری باهاش کرد همش ارور می ده و برنامش توی xp کلا مشکل داره ولی همین نرم افزار رو توی vista نصب کردم و هیچ مشکلی نداشت و هیچ اروری نمی داد.
امیدوارم راهی باشه ....

متشکرم
یا علی:rose:

shayanboy

Active Member
ویندوز XP شما سرویس پک چنده ؟
32bit یا 64 بیت ... این ها دقت کنی
اگر نشه مشکل با خود نرم افزار است و تنها با ویستا سازگار است

شایان

ویندوز XP شما سرویس پک چنده ؟
32bit یا 64 بیت ... این ها دقت کنی
اگر نشه مشکل با خود نرم افزار است و تنها با ویستا سازگار است

شایان

سلام مجدد

سرویس پک 2 هست و 32 بیتی (من هم 32 بیتیشو نصب کرده بودم) ولی من این نرم افزار را روی دوتا ویندوز ایکس پی متفاوت نصب کردم و اون یکی رو نمی دونم چه مشخصاتی داشت

اگه نشه که .... :cry:

متشکرم
یا حق:rose:

shayanboy

Active Member
دوست گرامی به این نیز توجه کن :
System Requirements

Software
The 32-bit version of Autodesk® Mudbox™ 2009 software is supported on the following operating systems:

• Microsoft® Windows® XP Professional, SP2
  • Microsoft® Windows Vista® Business, SP1
The 64-bit version of Mudbox 2009 software is supported on the following operating systems:

• Microsoft Windows XP Professional x64 Edition, SP2
  • Microsoft Windows Vista Business, SP1
Mudbox 2009 documentation is compatible with any of the following web browsers:

• Microsoft® Internet Explorer® 6.0 or higher
  • Mozilla Firefox® 2.0 or higher

The Mac version of Autodesk® Mudbox™ 2009 software is supported on the following operating systems:

• Apple® Mac OS® X 10.5.5 operating system or higher

• Apple® Safari® web browse

باتشکر
شایان

دوست گرامی به این نیز توجه کن :
System Requirements

Software
The 32-bit version of Autodesk® Mudbox™ 2009 software is supported on the following operating systems:

• Microsoft® Windows® XP Professional, SP2
  • Microsoft® Windows Vista® Business, SP1
The 64-bit version of Mudbox 2009 software is supported on the following operating systems:

• Microsoft Windows XP Professional x64 Edition, SP2
  • Microsoft Windows Vista Business, SP1

• Microsoft® Internet Explorer® 6.0 or higher

The Mac version of Autodesk® Mudbox™ 2009 software is supported on the following operating systems:

• Apple® Mac OS® X 10.5.5 operating system or higher

• Apple® Safari® web browse

باتشکر
شایان

سلام
دمت گرم داداش ... خیلی ممنون از این همه لطفتون :rose:

خوب باید بگم منم واسه همین رفتم این نرم افزار رو گرفتم .... خوب پس اگه مشکل روی نوع سیستم عامل نیست پس کجاست؟ :-? :sad:
یعنی مشکل از نرم افزاره؟ اگه آره پس چرا روی vista کار می کنه ؟
شایدم مشکل از ویندوز xp منه ؟!!! ولی روی کامپیوتر رفیقمم که یه xp دیگه نصب بود دقیقا همین مشکل رو داشت .....
پس مشکل کجاست؟!!!

نمی دونم ....!

متشکرم

shayanboy

Active Member
فکنم . از نرم افزار باشه که روی XP شما سازگار نیست.
یا باید XP رو آخرین ورژنش کنی
یا Vista آخرین ورژنش رو نصب کنی .
به هر حال اگه مشکلت رفع شد به ما هم بگو :wink:

شایان

من که فکر می کنم مال 32 یا 64 بودن ویندوز باشه
:-?

سلام :wink:
متوجه نشدم ....
شاید منظورتون اینه که من باید برای ویندوز 32 بیتیم نرم افزار 32 بیتی نصب کنم .... خوب منم همین کارو کردم.
اگه منظورتون غیر اینه ممنون می شم راهنماییم کنین

متشکرم
موفق باشید
یا علی :rose:

MIMi King

Member
[FONT=&quot]همون طور که می دونی هر نرم افزاری یه سری پیش نیاز ها داره[/FONT][FONT=&quot]!
[/FONT][FONT=&quot]پیش نیاز ها هم به دو قسمت سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم می شوند[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]​
[FONT=&quot]حالا نیاز های سخت افزاری شما درسته چون که نرم افزار توی ویستا به خوبی کار می کند. می رسیم به نیاز های نرم افزاری که چون نرم افزار[/FONT][FONT=&quot] Xp [/FONT][FONT=&quot]رو پشتیبانی می کنه پس سیستم عامل به کنار ولی باید نیاز های دیگه اش رو بررسی کنی که اصطلاحا" به اش می گن [/FONT][FONT=&quot].Runtime[/FONT][FONT=&quot] مثلا[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] ببینی [/FONT][FONT=&quot]Directx[/FONT][FONT=&quot] همون ورژن یا بالاتر از نیاز آن هست و یا [/FONT][FONT=&quot].Net Framework[/FONT][FONT=&quot] که باید حتما" ورژن 1.1 و 3 را روی کامپیوترت نصب داشته باشی . من احتمال می دم اگه [/FONT][FONT=&quot].Net [/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]Framework [/FONT][FONT=&quot] و [/FONT][FONT=&quot]Directx[/FONT][FONT=&quot] رو نصب کنی مشکلت حل میشه در[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot].XP[/FONT][FONT=&quot] [/FONT]​
[FONT=&quot]معمولا" این نرم افزار ها در [/FONT][FONT=&quot]پوشه([/FONT][FONT=&quot]Folder[/FONT][FONT=&quot])ی، [/FONT][FONT=&quot]Support[/FONT][FONT=&quot] در سی دی نرم فزار موجود اند.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]​

[FONT=&quot]همون طور که می دونی هر نرم افزاری یه سری پیش نیاز ها داره[/FONT][FONT=&quot]!
[/FONT][FONT=&quot]پیش نیاز ها هم به دو قسمت سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم می شوند[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]​
[FONT=&quot]حالا نیاز های سخت افزاری شما درسته چون که نرم افزار توی ویستا به خوبی کار می کند. می رسیم به نیاز های نرم افزاری که چون نرم افزار[/FONT][FONT=&quot] Xp [/FONT][FONT=&quot]رو پشتیبانی می کنه پس سیستم عامل به کنار ولی باید نیاز های دیگه اش رو بررسی کنی که اصطلاحا" به اش می گن [/FONT][FONT=&quot].Runtime[/FONT][FONT=&quot] مثلا[/FONT][FONT=&quot] ببینی [/FONT][FONT=&quot]Directx[/FONT][FONT=&quot] همون ورژن یا بالاتر از نیاز آن هست و یا [/FONT][FONT=&quot].Net Framework[/FONT][FONT=&quot] که باید حتما" ورژن 1.1 و 3 را روی کامپیوترت نصب داشته باشی . من احتمال می دم اگه [/FONT][FONT=&quot].Net [/FONT][FONT=&quot]Framework [/FONT][FONT=&quot] و [/FONT][FONT=&quot]Directx[/FONT][FONT=&quot] رو نصب کنی مشکلت حل میشه در[/FONT][FONT=&quot].XP[/FONT]​
[FONT=&quot]معمولا" این نرم افزار ها در [/FONT][FONT=&quot]پوشه([/FONT][FONT=&quot]Folder[/FONT][FONT=&quot])ی، [/FONT][FONT=&quot]Support[/FONT][FONT=&quot] در سی دی نرم فزار موجود اند.[/FONT]​

سلام
متشکرم از توجه و راهنماییتون
ولی جواب نداد ....:cry: :-?

به نظر شما اگه آخرین ورژن xp رو بگیرم (نمی دونم سرویس پک 3 ست؟ چنده؟) مشکلم ممکنه حل بشه؟
موفق باشید:sad:
یا علی

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا