اموزش پایه ای html5

dev_TRK

Member
با سلام خدمت همه اعضای محترم سایت ، راستش دوستان یه سوال داشتم می خواستم بدونم من که یه آشنایی جزیی با HTML4 دارم چطوری میتونم HTML5 یاد بگیریم و توانایی ایجاد یک سایت دینامیک رو داشته باشم ؟؟ من شنیدم HTML5 خودش چندان تغییر نکرده و بیشتر کارا تو Javascript انجام میشه آیا این درسته که میگن واسه اینکه HTML5 رو بتونی پیاده سازی کنی باید javascript را کامل بلد باشی ؟؟
در ضمن یه آشنایی کم هم با javascript دارم و بنظرم زبان سختی هست ایا میشه از کتابخانه های خوبی که واسه Javascript هست شروع کرد و رو اونا وقت گذاشت ؟؟ مثل jquery یا ...
lمرسی که راهنمایی مفرمایید

amirkheirabadi

New Member
با سلام خدمت دوست عزیز خودم ...
به نظر من بهتر اول همون Html 4 رو به طور تقریباً کامل کار کنی چون همون طور که خودت گفتی در Html 5 تغییر زیادی نکرده بلکه تعدادی تگ و پارامتر افزوده شده و همچنین بعضی از تگ های قبلی هم بهینه شده ...

به عنوان مثال استفاده از تگ های جدید Header و section و Article و ... بجای استفاده ی مداوم از Div و یا جدول ...

در مورد اینکه گفته بودی برای استفاده از Html5 باید جاوا اسکریپ را کامل بلد باشی تا آنجایی که من می دانم در سطح مبتدی و متوسط ضرورتی ندارد ...

در خصوص جاوا اسکریپ هم خدمتت عرض کنم به نظرم بهتره ابتدا خود جاوا اسکریپ را تا حد قابل قبولی بشناسی تا بتوانی از کتابخانه های آن به آسانی استفاده کنی و لذت ببری ....

جدیدترین ارسال ها

بالا