امنیت

با سلام و خسته نباشید به اساتید محترم.
بعد از یه تلاش 3ساله یه نرم افزار با دایرکتور ساختم. یه برنامه نصب هم براش ساختم. میخوام یه کاری کنم که اگه نصب شده این نرم افزار از یه کامپیوتر به کامپیوتر دیگه منتقل بشه، به هیچ وجه اجرا نشه. یعنی تنها راه استفاده از این نرم افزار این باشه که به وسیله برنامه نصب اون نصبش کنی. آیا راهی هست؟:sad: با تشکر

smmousazadeh

Well-Known Member
من تست نکردم ولی شاید بشه : با ثبت کردن در رجیستری هنگام نصب و چک کردن هنگام اجرا اینکار رو کرد.

البته راههای ساده تری هم هست
مثلا خودتون تو یه درایو فایل ایجاد کنید وقت اجرا چکش کنید

من به دنبال اینکه چطوری باید در رجیستری ثبتش کنم و اینکه چطوری موقع اجرا چکش کنم میگردم. تو هلپ هم چیزی ندیدم. آیا شما اطلاع داری؟ اون راهی هم که میگی خوبه ولی در صورت ناچاری

sport414

Active Member
سلام
همانطور که دوست بسیار عزیزم آقای موسی زاده فرمودند باید از اکسترای یاد شده استفاده کنید. و من هم راه حلی ارائه می کنم که کمی سخته و با تلاش شما امکان پذیر خواهد بود.
اول برو دات بت یاد بگیر!! اگه بلدی که این پله رو اومدی بالا.
بعدا برو با اکسترای FileIO کمی کار کن تا دستت راه بیافته.
و حالا پرده ی آخر توی دایرکتور با FileIO برنامه ی دات بت بنویس که کد آخرش (یعنی بعد از تغییرات لازم در رجیستری ها و چک کردن آنها) delete کردن برنامه ی دات بت باشه!!!
یعنی در دایرکتور برنامه می نویسیم اون برنامه را اجرا می کنیم و بعدش هم اون برنامه را حذف می کنیم . برو حالا تو فضای خلاقیت، اگه حرفامو خوب فهمیده باشی یک عالمه کارهای عجیب و غریب می تونی انجام بدی و از برنامه نویسی لذت ببری..................................... التماس دعا ..................................

با سلام به دوستان و اساتید
میشه لطف کنین و مارو در نوشتن برنامه دات نت در Fileio راهنمایی کنین و یک مثال کوچک بذارین.
خیلی ممنون.

راستی یادم رفت بپرسم با کدوم یک زبانهای دات نت میشه برنامه نوشت ،وی بی ، ویژوال سی یا ...؟
بازهم ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا