امنیت رو ببنید کف کنید !!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hr1510

Active Member
اين فايل ها رو mehran 32 مهران32 درست كرده آخه چطور امكان داره كه فايل هاي embed شده كاملا مخفي اند؟
خودش ادعا مي كنه و ميگه اين پلاگين ها رو ساخته و حالا هم اون ها رو گذاشته براي فروش
من نمونه كاراش رو از لينك هاي زير دانلود كردم و يكي از 4 نمونه كاراش رو براتون مي گذارم . پلاگين هاي embed شده در تمام نمونه كار ها كلا مخفي شده . چطوري ؟ نميدونم . Help meeeeeee

لينك هاي منبع
http://www.mehran32.mihanblog.com/post/1
http://www.mehran32.mihanblog.com/post/2

من يكي از برنامه ها رو براتون ميزارم
فايل exe :

پیوست ها

• Reader.zip
    671 کیلوبایت · بازدیدها: 128
  • Writer.zip
    671.3 کیلوبایت · بازدیدها: 75
  • Help.zip
    272.5 کیلوبایت · بازدیدها: 63

hr1510

Active Member
فايل mbd كه خودم بازش كردم :

حالا يا تو باز كردن من مشكلي بوده كه نميتونم مثل برنامه اصلي مخفي كاري بكنم يا بعد از كامپايل يه كاري رو exe ها كرده
نظرتون چيه؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
فايل mbd كه خودم بازش كردم :

حالا يا تو باز كردن من مشكلي بوده كه نميتونم مثل برنامه اصلي مخفي كاري بكنم يا بعد از كامپايل يه كاري رو exe ها كرده
نظرتون چيه؟
:wink: مشکل از کار شما هستش ، این پلاگین ها هم ادعا نیست و کار مهران هست و قرار هم نیست به این راحتی ها هرکسی بتونه سورش رو در بیاره و از پلاگین داخلش استفاده کنه .
نوشتن همچین پلاگینی هم کار چندان مشکلی نیست ، به جای اینکه بشینی این پروژه ها رو به سورس تبدیل کنی خودت پلاگین نویسی یاد بگیری بهتره ، با این کارها داری وقت خودت رو طلف میکنی و فکر کنم آخر هم سر این بحث هایی که راه میندازی اختار بگیری ...

آخرین ویرایش:

hr1510

Active Member
اولا من گفتم كه اينطور ادعا كرده نگفتم كه ادعاش غلطه اگر هم اينطور برداشت مي شه من رسما از مهران معذرت مي خوام

دوما اگه كاري انجام دادم و شمارو ناراحت كرده به اين خاطر بوده كه از مهران ياد بگيريم و ما هم مثل اون بتونيم امنيت كارهامونو كمي بالا ببريم

سوما به جمله اي كه براي عنوان بحث انتخاب كردم نگاه كن به نظرت نوعي تشويق و تحسين براي كار او نيست كه ما هم بايد مثل اون كار كنيم؟

چهارما من آموزش اوليه mmb كه چند سال پيش آموختم رو مديون مثال هاي پر كاربرد مهرانم . تون موقع ها يه وبلاگ ديگه داشت كه اسمش يادم نيست .

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
دوما اگه كاري انجام دادم و شمارو ناراحت كرده به اين خاطر بوده كه از مهران ياد بگيريم و ما هم مثل اون بتونيم امنيت كارهامونو كمي بالا ببريم
به این قیمت که پروژه فروشی یکی از کاربران رو تبدیل به سورس کنی و برای عموم قرار بدی ؟

سوما به جمله اي كه براي عنوان بحث انتخاب كردم نگاه كن به نظرت نوعي تشويق و تحسين براي كار او نيست كه ما هم بايد مثل اون كار كنيم؟
این در صورتی بود که شما سورس رو قرار نمیدادید ، تمام کاربران قدیمی این انجمن این پلاگین رو زمانی که خود مهران فعالیت میکرد و اینجا معرفی کرد دیده بودن .

خلاصه اگر قصد شما آموزش هست و اینکه یاد بگیرید چه طور امنیت فایلهاتون رو بالا ببرید باید VC یا Delphi رو کامل یاد بگیرید و بهش مسلط باشید تا از طریق پلاگین نویسی و ... بتونید امنیت فایلتون رو بالا ببرید ، در ضمن دراوردن سورس یک پروژه و استفاده از پلاگین غیر رایگان اون اسمش تلاش برای یادگیری نیست ، اگر این طور باشه تمام برادران کرکر و هکر دارن برای یادگیری و بالا بردن علمشون تلاش میکنن و حقوق هیچ کس رو زیر پا نمیزارن ، بالا بردن امنیت برنامه خودمون به قیمت چی ؟ به نوعی دزدی ؟ اگر علاقه دارید از این پلاگین استفاده کنید بخریدش نه اینکه سعی کنید از فایل دمو استخراجش کنید و حقوق پدید آورنده اون رو نقض کنید .

:rose:موفق باشید .

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
برای بار آخر به شما تذکر میدم.
به هیچ عنوان از این نمونه تاپیک ها اینجا ایجاد نکنید. اینجا انجمن کرک و کرک می نیست.
تکرار بشه شدیدا برخورد میکنم. دوبار اخطار دریافت کردید.

تاپیک قفل شده توسط سامان
25 دی 1388

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا