امنيت برنامه‌هاي توليد شده با مالتي مديا بيلدر (راهكارهاي مديريتي)

rayangig

Member
دوست عزیز برنامش هست که ظرف دو ثانیه Comment رو تغییر میده و یه راه دیگه ام داره و من که کرکر نیستم بخوام دکمپایلش کنم من نظر و تجربه اساتید و نتیجه این مبحث گفتم , دوستانی تو این انجمن هستن که میتونن ظرف ده دقیقه دکمپایل شدش تحویلتون بدن البته اگه کمتر نشه و صرفشون بکنه و فکر نمیکنم اینکار بکنن چون اینجا مساله کرک و کرک کردن خلاف قوانینه
فایل کمپایل شده MMB رو هرکاریش بکنید باز دکمپایل میشه این مبحث هم برای این ایجاد شده چون بشه راه حلی براش پیدا کرد و اگه این مبحث رو کامل بخونید به این نتیجه میرسید و اگه اینجوری که میگید باشه باید دنبال یه اسم جدید واسه خودتون باشین
آقایون، دوستان عزیز من با چه زبونی بگم که خودم با دستای خودم این فایل قبلی رو که گفتم طوریه که تحت هیچ شرایطی دکمپایل نمیشه وقتی میگم نمیشه یعنی نمیشه
من میگم نره شما میگید کسی هست که بدوشه :lol:

در کل ما مخلص همه هستیم

[ویرایش nevercom]
ارتباط اون عکس با این مبحث رو متوجه نمیشم !

لطفاً رعایت کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Silver PC

Well-Known Member
دوست من ما اینجا جمع شدیم که راه ها رو بگیم نه اینکه یکی فایل بذاره بگه اینو نمیتونید فلان کنید !
در ضمن گفتم که فایل شما امنیت خاصی نداشت ×

nsco

New Member
سلام ممنون از ساخت این تالار

به نام خدا
سلام
از همه ممنون هستم برای ساخت و گذاشتن مطلب در این تالار چون واقعا نیاز بوده در مورد این موضوع بحث کنیم.
من چیزی که از خواندن این مطالب فهمیدم البته 45 دقیقه طول کشید :green: و حالا می خوام در مورش بحث کنم.

اول اینکه هر زبان برنامه نویسی اعم از صنعتی و یا کامپیوتر سخت افزاری و یا نرم افزاری می تونه هک بشه این چیز رو باید قبول کرد حالا کامپایلرش چی باشه کی نوشته باشه و یا ایرانی هست نیست و... مطالب فنی دیگر مهم نیست مهمه اما نه به ان شکل بزارید یک مثال واقعی بگم من قبلا برنامه نویسی هوش مصنوعی مثل روبات و میکرو و پی ال سی و این چیزها کار می کردم اون زمان همیشه مثل العان بحث قدرت و امنیت بود و کم کم مثلا در میکرو نویسی بحثی بود به نام فیوز ها که اساسش این بود میومد و شما موقع کامپایل گزینه هایی داشتید که می تونستید فعال کنید و به این صورت یک ترانزیستور بعد از کمپایل شدن میکرو میامد و اون ای سی رو اون ترانزیستورش رو می سوزاند و بعد از این عمل کسی نمی توانست حتی برنامه نویس به طور معمول از اون استفاده کنه و این بود که همه فکر می کردند که دیگر تمام شد و بحث هک کردن ای سی ها گذشت اما باید بگم که نه درسته خیلی ها هنوز هم فکر می کنند که نمی شود دیگر کاریش کرد و با خیال راحت در حال کار با میکرو ها هستند اماباید بگم که بسیار اسان می توان این میکرو ها را هک کرد البته شیوش بماند چون باید زیاد کار مرد روی این موضوع این رو گفتم که هیچ وقت نمی توان از هک نشدن نرم افزارتان خیالتان راحت باشد حالا خدای الکترونیک و کامپیوتر و برنامه نویسی باشید یا یکی برنامه نویس معمولی یکی از کارهایی که در کارخانجاتی که پی ال سی دارند انجام می شود گیج کردن طراح یا اپراتور است حالا چطور از زمانی که بعد از میکرو ها پی ال سی به وجود امد در کارخانه جات برای راحتی و همچنین کنترل از پی ال سی استفاده شد که البته باید بگم که خود ایران در شرکت های و کارخانه جات بزرگ تا کوچیک برای راه اندازی خطوط تولیدشان از شرکت های خارجی از جمله فرانسه و فکر می کنم نروژ و المان استفاده می کنن یعنی به چه شکل یک گروه میاد و خط تولید رو راه اندازی می کنه و تحویل اون اپراتور و یا مسئول فنی می ده و می ره البته بدون نقشه تحویل می دن و می رن و بعد از زمانی هر موقع که خراب شد هیچ کس در ایران نمی تواند تعمیرش کنه به غیر از خود شرکتی که اومد و راه اندازی کرد حالا فکر می کنید چطور این کار صورت می گیره که کسی نمی تونه تعمییر کنه ؟
ساده هست اونها میان زمانی که نقشه رو می خوان پیاده کنند یک مشت قطعات بیخود وارد مدار می کنند و بعد یک جوری اونها رو داخل مدار قرار می دند و بعد از این عمل میان و یک راهی قرار می دهند البته در زمانی که پروژه خیلی مهمه یک جور این مدار الکی رو قرار می دهند که اگر کسی زمانی این مدار رو فهمید و از مدار خارج کرد باز مدار خراب بشه جالبه نه این سبک قویترین سبکی بود که تا به حال در صنعت خطوط امنیت داشته و یا میان پی ال سی می سازن که مثلا برای من و تو کسی که کار ساده ای می خواد انجام بده از این استفاده کنه البته کابل که متصل به کامپیوتر میشه رو قرار نمی دند این خودش یک مودل دمو فروختن محصوله مثل پرینتر جوهر افشانی که قیمتش در میاد 50 تومان ولی رنگش 20 تومان وقتی من یا تو خریدیم وقتی رنگش تمام شد به ناچار به علت گرانی کارتریج اون رو می اندازیم به دور و باز می ریم یکی د یگر می خریم البته بهتر از اون یکی اونها به این شکل میان فروششان را چند برابر می کنند این هم راح جالبی هست.:green:
می دونید چرا ماکروسافت ککش هم نمی گزه که چرا در ایران و یا کشورهای مشابه ایران که قانون کپی رایت ندارن ویندوزش هک میشه ناراحت نمی شن و همین طور قدرت مند باقی می مانند این موضوع به چند علت هست یکیش خدمات پس از فروشش هست و پشتیبانی دیدید که بیشتر ویندوزهایی که هک شدند درست کار نمی کنن و هر زمانی که مشکلی برای ویندوز یا برنامه پیش میاد مینویسه پشتیبانی تماس بگیرید اما به خاطر قلف شکسته بودن نمی شه کاریش کرد و در بیشتر مواقع باید ویندوز رو عوض کرد . یکی دیگه این که اون در کشورهایی که کپی رایت را رعایت می کنند فروش خودش رو می کنه و دیگر اون چنان نگران نیست برای شکسته شدن قفلش .
مشکلی که تو ایران بدبختانه وجود داره اینه که اگر شما به سازمان ارشاد مراجعه کنید یا سایتش یک مشت قوانین برای کپی رایت هست که خودش یک کتابه اما رعایت نمیشه و اینکه شرکت ها کوچک و افراد که نرم افزاری می سازند پشتیبانیش نمی کنند مثلا من و تویی یه نرم افزار درست می کنیم باید موقعی که ارائه می دیم یکی در بیاد مثلا صدا و سیما که در مورد این نرم افزار توضیح بده تا همه بشناسند من و تو که پول داشتیم دیگه نیازی داشتیم بشینیم و کار کنیم وقتی ادم بعد از یک مدت با هزاران مشکل یه برنامه می نویسه و می خواد ارائه بد خرج بسته بندی و امنیت و تبلیغاتش پیش میاد که ادم می زاد تا حل بشن . ( که همش پولی هست )

خوب سر اون موضوع که امنیت رو ببریم بالا باید گفت تا حدودی باید کار شود و اول از همه باید نرم افزارهایی که هک رو انجام می دند رو باید بررسی کرد مگر نه هر چی بگیم الکی و هیچ فایده ای نداره یا یک مشت حرف بگیم و کلمات قلمه سلمه بگیم فایده نداره باید مردانه ام ا م بی کارها بیان و صحبت کنند و مگرنه فایده ای نداره و یک سوال یعنی هک این نرم افزار فقط قسمت های کامند و این چیزها هک میشه یا نه بقیه قسمت ها هم میشن این رو بگید والا ما این تالار رو خوندیم هنوز نمی دونم که منظور از هک فقط این قسمت ها هست یا نه ؟
خواهش من اینه از این مدیران تالار اجازه درج نرم افزار های هک که ام ام بی رو تحدید می کنن رو بدن که همه قرار بدن و این طوری امنیت افزوده میشه در ازادی نرم افزار و دیگری اینکه ما باید بیایم و یکی برنامه ام ام بی اماده بزاریم و مشغول به هک بشن همه و اسیب هایش را پیدا و بعد در مورد رفع صحبت کنیم از نظر من بهترین نرم افزار که با سرعت می توان با اون به هدف تولید یک محصول برنامه نویسی برسیم همین نرم افزار هست و اگر کسی هم اسیبی را یافت خدا و پیغمبریش بگه و حتی جوابی برایش یافت تا بیاد بگیریم و انجام بدیم نشه مثل اون دوستمون که گفت با خودمون به گور نبریم .
زمانی که ما یک نرم افزار تولید کردیم اگر بیایم یک قفل الابتر بزاریم براش معلومه یکی یا چند نفر بچه یا بزرگ که سرشون درد می کنه برای هک سی دی پیدا میشن و می خوان خودی نشون بدن و هکش می کنند حالا سختی و یا اسانی قفل فرقی نمی کنه و یکی دیگه هم همون قیمتشه ما باید نرم افزار را چند تکه تولید کنیم و هر کدام رو به صورت جدا مثلا بخشیش رو اینترنتی برای اپلوید باشه و به صورت هایی دیگر:wink:
من خودم زمانی که هک می کردم سی دی البته ببخشید به خاطر این کار اون موقع جوان بودیم:green: :wink: زمانی که یک سی دی وارد بازار می شود و خیلی سرو صدا می کرد قفلش می شستیم و هکش می کردیم به قول معروف تا حد جان کار می کردیم روش و می شکستیمش می خوام این رو بگم زیاد نمیشه رو قفل گزاری بحث کرد دیگه .
اون ماجرای که مثال دوربین مخفی گزاشتین رو میشه مثلا این طور بگیم که در صورت استفاده نشدن از سی دی اصلی باشما برخورد میشه مثلا در زمان اتصال به اینترنت بیاد و ای پی افراد رو بگیره و به ما بده و ما به پلیس که این برای کشورهای خارجی هست یا زمان اتصال به اینترنت یک فایلی به صورت کم حجم در رایانه وارد بشه و این نرم افزارمان رو قیر فعال کنه .

ببخشید اگر سرتان رو درد اوردم دیگر مغزم این وقت صبح ساعت 2 نمی کشه باز بنویسم خواهش من اینه این تالار رو به روز کنید با حرف های خودتون شاید حرفتون رو فکر کنید بی ارزش باشه اما همان برای خیلی ها مفید هست .

من یک مثل دارم و اون اینه :

همیشه ساده به مشکلات و کارها نگاه کن ، تا ساده حل شود .

منتظر مطالبتون هستم به امید روزی که برنامه نویسی برای همه اسان شود و البته قانون کپی رایت در کشور ما هم رعایت شود .

ممنون از همه دوستانم در مجید آنلاین که هر موقع مشکلی داشتم کمکم کردن . راستی ای دی من رو ادد کنید تا بتوانیم یک گروه ام ام بی در یاهو درست کنیم .
nsco_nsco
خداحافظ و نگهدارتون

nsco

New Member
راستی کمک کنید دوست عزیز rayangig

دوست عزیز rayangig شما یک فایل گزاشتید و گفتید هک نمیشه دوستان یک خورد برخورد کردن به نظر من بیاین و بگید اقا من این کا ر و این کار کردم امنیت فایلم رفت بالا و این طور کمک کنید ممنون می شیم از شما :green::wink::rose::paint:

nsco

New Member
سلام همکاری کنید

سلام
دیگه کسی انگار نمی خواد در مورد این مطالب و تالار همکاری کنه هیچ کسی هیچی چرا نمی نویسه و صحبت نمی کنه راجبش . بیاین و در مورد تجربیاتتون در این زمینه صحبت کنید . :green::):rose::paint::rose::rose::rose:

nsco

New Member
سلام دوستانی که جواب نمی دید

سلام من نمی دونستم اینقدر امنیت این ام ام بی پایینه از یکی از دوستان شنیدم حالا که اینقدر پایینه چرا نمیاین و نرم افزارهای هک رو معرفی کنید تا یه فکری برداریم اگر بخواییم بگیم این مدل کار طبق قوانین نیست پس حقمون هست که هک بشیم یا به قول دوستان کراک بشیم .:green::paint::rose:

هم اکنون به یاری سبزتان نیازمندیم .

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوستان چرا به جاي اينكه بحث اصلي رو دنبال كنن اينجا رو با چت روم اشتباه گرفتن؟

من چندين بار اين مسئله رو گوشزد كردم كه هدف اصلي اين مبحث بررسي وضعيت امنيت برنامه ها از منظر مديريتي هست. چيزي كه نياز اكثر برنامه‌سازهاست. اما ظاهرا هر از گاهي يه نكته فني مطرح ميشه و كلي حرف و حديث نامرتبط با اين موضوع

با عرض پوزش از همه دوستان
اگه حرفي يا نكته‌اي براي موضوع مبحث و سر خطي كه تو پستهاي قبلي گفتم هست و اگه دوستان مطلبي در همين زمينه دارن اين مبحث رو ادامه بديم وگرنه از مدير محترم تالار ميخوام اين مبحث رو قفل كنن.

nsco

New Member
سلام دستان

سلام من یک سوال دارم شما که میگید در مورد مسائل فنی این ام ام بی صحبت نکنیم به نظرتون چطوری می تونیم به نتیجه مدیریتی خوبی برسیم وقتی نمی دونیم چقدر مشکل داره چطور می تونیم کاری کنیم که به صورت مدیریتی مشکلات حل بشه شما اومدید و مثال های سوپر مارکت و این چیزها می زنید اما مشکل اصلی باید به صورت واقع نگری حل بشه خوب اگر بخوایم فقط مدیریتی سطح پایین ببینیم همان چیزهای قدیمه یعنی پول محصول و این چیزها که دیگه همه این ها رو می دونند باید جور دیگری به موضوع نگاه کنیم ممنون میشم دیدتون رو در این رابطه عوض کنید باید این رو بگم مثل مثالی که زدید شما زمانی که دوربین رو نمی شناسید و یا مشتریاتون دوربین رو نمی شناسند چطور می خواهید بنویسید اینجا دوربین مخفی داره پس باید یک مقدماتی رو بزاریم تا به هدف مدیریتی برسیم ببخشید اگر روک حرف زدم .:green::rose:

آخرین ویرایش:

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزيز
لطفا حرفهاي بنده رو تفسير به راي نكنيد. از نگاه مديريت هر چيزي جايگاهي داره و اندازه‌اي. براي حل مسئله، شناخت لازمه و اين شناخت هم ابعاد مختلفي داره كه يكي از اونا مباحث فني هست.

من نگفتم در مورد مسائل فني حرفي نزنيم. در جاي خودش و به اندازه خودش مسائل فني هم مطرح ميشه. يكبار ديگه پست 36 رو با دقت مطالعه كنيد
http://forum.majidonline.com/showpost.php?p=1008646&postcount=36

من مراحل لازم براي رسيدن به هدف رو شمردم و نقطه شروع بحث رو نشون دادم. اما بي نظمي و خارج از قاعده كار كردن هيچوقت كاري رو به سرانجام نميرسونه. وقتي فهرستي و چارچوبي براي مسير كار مشخص شد بايد بر اساس اون جلو رفت تا هم نتايج مطلوب بدست بياد و هم ضعفها و ايرادات خودشون رو نشون بدن تا بشه براي هركدوم راه‌حلي مشخص پيدا كرد. (حداقلش اينه كه من بلد نيستم بي نظم كار كنم، دوستان ديگه رو نميدونم)

هدف اين مبحث فقط اين نيست كه بگه چه كار كنيم تا برنامه هاي ما قفلش نشكنه. البته يكي از اهداف اصلي اين هست (اما چون شرايط پروژه‌هاي مختلف با هم فرق ميكنه نميشه از يك روش و يك راهكار براي همه استفاده كرد).

اما هدف مهمتر اينه كه ياد بگيريم چطور بر پروژمون مديريت كنيم. اگه اينو ياد گرفتيم براي هر معمايي ميتونيم راه حلي پيدا كنيم. يعني براي هر شرايطي و هر پروژه‌اي ميتونيم راهكارهاي مديريتي پيدا كنيم تا امنيت پروژمون رو ببريم بالا.

پس لازمه رسيدن به اين هدف يادگيري هست. اما قرار نيست من بگم و ديگران ياد بگيرن چون اينجا اين مدل يادگيري نتيجه نميده. اينجا با تحقيق و مطالعه و تبادل اطلاعات و بحث (البته در مسير صحيح و منطقي) ميشه به نتيجه رسيد.

باز هم تاكيد ميكنم اگه قراره اين مبحث ادامه پيدا كنه و بحثي انجام بشه بهتره در مسيري كه مشخص شده دنبال بشه. (اگه در كم و كيف مسير نكته‌اي هست يعني دوستان در مورد اون 5 مرحله اي كه تو پست 36 گفتم نكته‌اي دارن بگن تا ابهامات رفع بشه).

اما در مورد انقورتي كه شما وارد كرديد دوست من:
... به نظرتون چطوری می تونیم به نتیجه مدیریتی خوبی برسیم وقتی نمی دونیم چقدر مشکل داره چطور می تونیم کاری کنیم که به صورت مدیریتی مشکلات حل بشه شما اومدید و مثال های سوپر مارکت و این چیزها می زنید اما مشکل اصلی باید به صورت واقع نگری حل بشه خوب اگر بخوایم فقط مدیریتی سطح پایین ببینیم همان چیزهای قدیمه یعنی پول محصول و این چیزها که دیگه همه این ها رو می دونند باید جور دیگری به موضوع نگاه کنیم ممنون میشم دیدتون رو در این رابطه عوض کنید باید این رو بگم مثل مثالی که زدید شما زمانی که دوربین رو نمی شناسید و یا مشتریاتون دوربین رو نمی شناسند چطور می خواهید بنویسید اینجا دوربین مخفی داره...

من اون مثالها رو زدم تا نشون بدم يك مدير هميشه از ابعاد مختلفي به موضوع نگاه ميكنه و در واقع يك نگاه جامع داره. و اگه جز اين باشه نميتونه براي مشكلات راه حل پيدا كنه.

اون مثال رو زدم تا بگم اين فقط هنر يك مدير هست كه ميتونه براي مشكلات مختلف راه حل هاي مختلف پيدا كنه.

لازم نيست شما عمري رو تو سوپرماركت سر كرده باشيد يا تكنيكهاي ساخت يك دوربين ديجيتال رو بدونيد يا حتما بدونيد كه چطور ميشه دوربين مدار بسته مخفي رو نصب كرد تا بتونيد راه حل و ترفندي كه براي بالابردن ضريب امنيت در اون سوپرماركت با اون شرايط رو گفتم رو پيدا كنيد.

شما بايد تاكتيكهاي مديريت رو بدونيد و اعمال كنيد تا به نتيجه برسيد وگرنه نه صاحب سوپرماركت، نه طراح دوربين ديجيتال و نه سيم كش و نصاب نميتونن به شما كمك كنن تا ضريب امنيت رو تا اون درجه بالا ببريد.

چون اونا تخصصشون مديريت نيست و نميتونن مثل شما جامع نگاه كنن. اونا به اندازه تخصص خودشون كار ميكنن نه به اندازه تخصص يك مدير. (منظورم از شما در اينجا همون مدير پروژه هست)

حالا من ميخوام سوالي ازتون بپرسم.

ميشه به من بگيد آيا اين پستهاي اخير در مورد مسائل فني در زمينه امنيت نرم افزار mmb بود؟

دوستي يه فايلي رو گذاشته و ميگه من اينو پروتكت كردم و دوستان ديگه هم ميان ميگن نميشه و اين فايل هم ريسورس ميشه و اين وسط چندين پست مختلف زده ميشه و هر كسي به ديگري اعتراضي ميكنه.

شما كجاي اين گفتمان رو فني مي‌بينيد؟ اين پستها چقدر به حل مسئله‌اي كه تيتر اين مبحث هست كمك ميكنه؟

حتي اگه بخوايم در مورد مسائل فني هم حرف بزنيم چون هدف ما در اين مبحث رسيدن به راهكارهاي مديريتي هست بايد در چارچوبي مشخص و با اندازه‌اي مشخص باشه.

اينكه هر كسي هر چيزي بشه ميشه بي نظمي و بدترين اتفاق در مديريت يك پروژه ورود بي نظمي به موضوع هست.

موفق باشيد

ali guard

Member
آقایون، دوستان عزیز من با چه زبونی بگم که خودم با دستای خودم این فایل قبلی رو که گفتم طوریه که تحت هیچ شرایطی دکمپایل نمیشه وقتی میگم نمیشه یعنی نمیشه
من میگم نره شما میگید کسی هست که بدوشه :lol:

در کل ما مخلص همه هستیم

[ویرایش nevercom]
ارتباط اون عکس با این مبحث رو متوجه نمیشم !

لطفاً رعایت کنید.

سلام با اجازةى مديرانى محترم زياد ازش بيخيال نشود كة نميشة وقتى دوستان جواب نميدم اين ماناى اون نيست كة بروزةى شوما ريسرس نميشة

بفرمايد سورستون بكيريد:lol:
لطفا هر كس هر راهى بلد هست براى جيلو كيرى اينجا بنويسد تا با هم يك راه براش بيدا كنين ميدونم بيهترين راه نويشتن يك كامبايلر هست براى راسيدن يك قدم كم نيست

پیوست ها

• mesal crack by ali guard.rar
    453 کیلوبایت · بازدیدها: 66

rayangig

Member
سلام با اجازةى مديرانى محترم زياد ازش بيخيال نشود كة نميشة وقتى دوستان جواب نميدم اين ماناى اون نيست كة بروزةى شوما ريسرس نميشة

بفرمايد سورستون بكيريد:lol:
لطفا هر كس هر راهى بلد هست براى جيلو كيرى اينجا بنويسد تا با هم يك راه براش بيدا كنين ميدونم بيهترين راه نويشتن يك كامبايلر هست براى راسيدن يك قدم كم نيست
ای ول
ولی اشتباه در قفل کردن از سوی من بود ولی این یکی محال هست ریسورس بشه
که اگر بشه mmb هیچ راهی برای محافظتش نیست

پیوست ها

• 1334566847.zip
    1,015.3 کیلوبایت · بازدیدها: 94

ali guard

Member
ای ول
ولی اشتباه در قفل کردن از سوی من بود ولی این یکی محال هست ریسورس بشه
که اگر بشه mmb هیچ راهی برای محافظتش نیست

با اجازةى مديران ما شا اللة جند اعتماد داريد بيهش اينم سورس اين

پیوست ها

• new-file-locked cracked.rar
    822 بایت · بازدیدها: 32

rayangig

Member
با اجازةى مديران ما شا اللة جند اعتماد داريد بيهش اينم سورس اين
آقا تسلیم:cool:
من که فکر نکنم راهی برای امنیتش پیدا بشه
اگر پیدا کردید خبر کنید
ولی فکر کنم Autoplay media studio بهتره باشه

Silver PC

Well-Known Member
شما که عرض میکردید اصلا دیکمپایل نمیشه !

عجیبه !!!

اون برنامه هم مث ام ام بی ضعیف نیست - دیکمپایل کامل نمیشه اما ... × (ادامه نمیدم *

در ضمن اینجا فقط برای ام ام بی داریم بحث میکنیم

موفق باشید

hamedroy

Member
معمولا روش های امنیت با شناخت برنامه های ضد امنیت صورت می گیره . مثلا یکی از دوستان من برای جلوگیری از رایت سی دی و اعمال شکستن قفل تمام برنامه هایی که این کار رو انجام میدن رو تحلیل کرده که البته کار بسیار سختیه و ایشون الان نزدیک به 50 سال دارند . مسلما تجربه این چنین افرادی نشون دهنده این هست که یکی از روشها شناخت ابزارهای حریق هست نه نسخه پیچی هایی که عده ای در سربالایی نشستن و تا به اونها می رسیم با تلنگری سرمون میدن به پایین.
اصلا نمی فهمم که چرا در مورد روشهای ریسورس کردن فایلها اینجا حرفی زده نمیشه. وقتی راجع به این موضوع اطلاع رسانی نشه برخی افراد هم به خودشون اجازه میدن با گذاشتن نمونه کارهاشون و چلنج بی خودی مسیر های فکری رو به سمت موضع گیری ببرن. کاش بیشتر فکر کنیم.

محمدمهدی

Well-Known Member
عزیزم به تاریخ و موضوع و سیر مباحث نگاه کردین؟
قوانین رو مطالعه فرمودین؟ (منم تا مدتها نخونده بودم تا یکی دو تا اخطار گرفتم:wink:)

در مورد سوالتون هم باید گفت درباره امنیت و ضد امنیت صحبت کردن فقط با محوریت ام ام بی و نرم افزارهایی که می تونن کمک بکنن یا مربوط باشن وحتی نرم افزار های ثانویه برای امنیت اطلاعات CD یا DVD به خوبی صحبت شده و قرار نیست ما بیایم طریقه نا امن کردن یک فضایی که بسیاری از کاربران این انجمن به اون اعتماد کردن رو آموزش بدیم.
البته درسته که باید سطح امنیت بررسی و اطلاع رسانی بشه اما خلاء جدی احساس نمی کنم. این نمونه کارها و صحبتهای انجام شده توی این موضوع که خیلی خوب بودن!
شما اگر روشی مد نظرتون هست یا راهبرد خاصی دارین با اطلاع به مدیران محترم در میون بذارید.

(علت یادآوری تذکر دوستانه و پیش گیرانه بود و قصد دخالت نداشتم.)
موفق باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا