امــــــــام حسِِِِِِِِِِِِِِـــــــــ ـــــن (ع)

سلام
این تنها مشکل من و شما نیست ................باز هم شما نمی دونید که کی طرحتون رو دزدید اما من توی یه دفتری کار می کنم که الان 3هفته بخاطر امتحانات دانشگاه نمی رم تا دیروز یک بنری رو با اسم یکی از همکارام دیدم که من طرحش رو زده بودم و می خواستم بعد از این مدت تحویل بدم وقتی هم که اعتراض کردم کسی توجه نکردو جلوی چشمم طرحم دزدیده شده بود اون هم از کامپیوتر شخصی من در دفترم...................به حال کسایی که این کار رو می کنند متاسفم:cry::cry: و امیدوارم این مساله در کشور ما زودتر حل بشه:sad::sad:

EleRam

Well-Known Member
چند روز پیش یکی از دوستان به من گفت که بنری تو شهر تهران دیده که شبیه کار امام حسین سال پیش منه!
این بنر رو به تعداد زیاد شهرداری تهران چاپ کرده و توی مناطق مختلف نصب کرده بود بدون گرفتن اجازه از طراح کار!!
به این دوستم گفتم عکسی از این بنر بگیره و برام بفرسته که چون توی شب گرفت خوب معلوم نشده اما خالی از لطف نیست که شما هم ببینید تا مراقب کارهاتون باشید که حتی بالاترین ارگان های دولتی هم ازین کارها انجام می دن که نمی دونم اسمشو باید دزدی گذاشت یا چیزه دیگه! قبلا هم شاهد این حرکات از www.tebyan.net , صدا و سیما , . . . بودم و این بار هم شهرداری تهران!
واقعا براشون متاسفم . . . و بیشتر از اون برای خودم . . .

serghat!!.jpg

چند شب پيش يكي از بچه ها يه سي دي آورده بود كه توش مداحي و اين چيزا بود...
يه اتوران هم واسش درست كرده بودن كه در نهايت تعجب ديدم كه همين طرح رو اونجا هم زدن كه مطمئن هستم اينم بدون اجازه بوده، درست ميگم؟
آخه يكي نيست بگه شما كه شور دارين و مياين خير سرتون ثواب كنيد، يكم شعور هم داشته باشيد كه به اين كارا ميگن دزدي ...

NaviD.R.R

Member
چند شب پيش يكي از بچه ها يه سي دي آورده بود كه توش مداحي و اين چيزا بود...
يه اتوران هم واسش درست كرده بودن كه در نهايت تعجب ديدم كه همين طرح رو اونجا هم زدن كه مطمئن هستم اينم بدون اجازه بوده، درست ميگم؟
آخه يكي نيست بگه شما كه شور دارين و مياين خير سرتون ثواب كنيد، يكم شعور هم داشته باشيد كه به اين كارا ميگن دزدي ...

بله همين بنر ها رو هم اگر دوستان لطف نمي كردند و نمي گفتن چون خودم ساكن تهران نيستم مطمئناَ هيچ وقت نمي ديدم و متوجه اين موضوع نمي شدم ، و مطمئاَ موارد ديگه اي مثل همين cd مولتي مديا و ... هست كه بدون اجازه استفاده شده!
فقط چند نفر تا به حال براي استفاده از كارهام اجازه پرسيدن كه اونها هم با كمال تاسف ايراني نبودن!! و با اينكه مي دونستن اگر استفاده كنند من هيچ وقت متوجه نخواهم شد اما اين فرهنگ رو داشتند كه بدون اجازه استفاده نكنند همون قضيه حلال و حرام كه ما فقط ازش حرف مي زنيم رو اونها خيلي بهتر از ما اجرا مي كنند . . .

EleRam

Well-Known Member
نكته خيلي خوبي رو بيان كردي آقاي نويد. اصلا از جمله هاي تكراري خوشم نمياد ولي: اميدوارم يكم به خودمون بيايم...

بابا شما دیگه آخرشی

ما هر کاری رو میبینیم میگیم شما دیگه آخرشی ولی میبینیم یه مدت بعد باید به یک نفر دیگه بگیم بابا تو مجید آنلاین همه آخرشن بر منکرش لعنت و

جدیدترین ارسال ها

بالا