السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)

Hamid_ahmadi

Well-Known Member
بازم یه کار قشنگ دیگه
کارای آقا عرفان که همیشه عالی بوده و کلی چیز داره واسه یاد گرفتن
اما اسم شما رو که می بینم به یاد کاری که واسه امام زمان انجام دادید میافتم
بیش از پیش موفق باشید

Erfan

Active Member
بازم یه کار قشنگ دیگه
کارای آقا عرفان که همیشه عالی بوده و کلی چیز داره واسه یاد گرفتن
اما اسم شما رو که می بینم به یاد کاری که واسه امام زمان انجام دادید میافتم
بیش از پیش موفق باشید

سلام حمید جان ...
نظر لطف شماست ... استادان زیادی توی فروم هستن که انگار سرشون شلوغه که نتونستن کار جدیدی بذارن ... چه جالب ... شما چندمین نفری هستید که این رو میگید که اون کار که برای میلاد امام زمان زدم پسندیده ...

موفق باشید.
عرفان

amoosibil

Member
؟ يک سوال مهم ....!

سلام بر عرفان خان جان !
بخاطر زحمتي که براي اين طرح کشيدي تشکر ميکنم. بقيه دوستان همه جور تعريف کردند. ايراداتي هم که تاحالا مطرح شده اکثرا مربوط به رنگ بندي بوده. من از سال 1377 مشغول کار طراحي هستم. با توجه به اينکه از همون سال کار طراحي وب سايت را هم شروع کردم و ضمنا کارم طراحي جهت امور تجاري و تبليغاتي بود، خودمو مجبور کردم که در مورد هر طرح ديدگاههاي مختلف بييندگان طرح را در نظر بگيرم. حالا اون بيننده ميتونه کودک باشه يا بزرگسال، خانم باشه يا آقا، ايراني باشه يا غير ايراني، مسلمان باشه يا غير مسلمان ....
در مورد طرح تو سوال من اينه که چرا از سر امام رضا {ع) آتش بلند ميشه ؟؟؟
نميخوام وارد تحليل طرز تلقيهاي متفاوت گروه بنديهاي مخاطبان (که در بالا اشاره کردم) بشم. ولي مثلا فکر کن يه شرکت توليد کننده شوکولات در کشور چين بياد و پوسترهاي تبليغاتي چاپ کنه که عکس "مائو" روش باشه در حاليکه از سرش آتش زبونه ميکشه !!! يا کمپاني McDonnald بياد و همين کار را با عکس حضرت مسيح (ع) انجام بده ..........!
فکرشو بکن خود تو به عنوان يک غير چيني يا غير آمريکايي اگه همچين پوسترهايي را ببيني با خودت چي فکر ميکني ؟؟
البته در اين موضوع که طراحي و کليه امور هنري هميشه وابستگي و تاثير پذيري شديدي نسبت به سليقه داشته شکي ندارم. اما سليقه تا کجا ميتونه پرواز کنه ؟
اميدوارم هميشه موفق و قدرتمند باشي. ارادتمند.

آخرین ویرایش:

fazli

Active Member
با سلام.
عرفان جان خیلی جالبه!!
میشه ازتون اجازه بگیرم توی یه نمایشگاه محلی به نمایش بزارمش؟؟

HHojjat

New Member
آفرین

[Erfan];579970 گفت:
سلام به همه دوستان !

پیشاپیش ولادت حضرت امام رضا (ع) رو به تمامی دوستان تبریک عرض میکنم .... به همین مناسبت این طرح ناقابل رو تقدیم میکنم به تمامی عاشقان آن حضرت ...

موفق باشید.
عرفان

خیلی قشنگ کار کردی قوه تخیل خوبی داری
HHojjat

جدیدترین ارسال ها

بالا