الترا سونیک کلینر

amir9398

Member
انواع دستگاه های اولتراسونیک
دستگاه اولتراسونیک یا پاک کننده اولتراسونیک که حمام اولتراسونیک نیز نامیده می شود، یکی از مهم ترین تجهیزات دندانپزشکی استریل موجود در مطب دندانپزشکی است.برای خرید انواع الترا سونیک کلینراز یک شرکت معتبرفروشگاه مدیک کالا در خدمت شما است. قبل از عمل استریلیزاسیون، دندانپزشکان از این دستگاه برای شستشو و تمیز کردن وسایل و ابزار خود استفاده می کنند. به طور کلی، پاک کننده اولتراسونیک همراه با اتوکلاو برای تمیز کردن و ضد عفونی استفاده می شود و هر دوی این موارد ضروری است.

با کمک این دستگاه می توانید خود را به دو صورت مستقیم (با استفاده از سبد) و غیر مستقیم (با استفاده از انسان) شستشو دهید. قطعات پاک کننده اولتراسونیک شامل پیزوالکتریک، منبع تغذیه و محفظه ای است که با فشار آب کار می کند. با خرید این دستگاه در دفتر کار خود می توانید از تمیزی اتاق ها مطمئن باشید.

قیمت بهترین پاک کننده دندان اولتراسونیک
قیمت این دستگاه متغیر بوده و دارای نوسانات زیادی می باشد. اگر قصد خرید پاک کننده اولتراسونیک را دارید، بهتر است ابتدا یک فروشگاه معتبر را انتخاب کنید و سپس به قیمت آن فکر کنید. مدیک کالا را پیشنهاد می کنیم زیرا مدت زیادی است که پاک کننده های اولتراسونیک می فروشد و هر مدل و رنگی که بخواهید را می توانید در اینجا پیدا کنید. علاوه بر این، قیمت های مدیک کالا نسبت به سایر فروشگاه ها کمتر است و ضمانت اصالت را ارائه می دهد. برای مشاهده و خرید انواع موتور ایمپلنت از فروشگاه مدیک کالا به لینک زیر مراجعه کنید.

قیمت موتور ایمپلنت | انواع مدل های nsk، w&h، کوکسو

 

جدیدترین ارسال ها

بالا