اكشن هاي ويژه آتليه عكاسي

SPD

Member
خوب سلام دوستان عزيز ....

در راستاي اون تايپك فتوشاپ در كنار آتليه و عكاسي كه زدم گفتم بد نيست اكشن هاي متفاوتي كه در آتليه استفاده ميكنم هم اينجا قرارشون بدم ... اميدوارم به اون عزيزاني كه به اين رشته علاقه دارند كمكي بكنه ....

:rose::rose::rose::rose:

خوب بريم سراغ اكشن ها ... لازم به ذكر كه اين اكشن ها رو از آرشيو DA دانلود كردم.... (گفتم كپي رايت رايت كنم)

اولين اكشن :

photoshop_actions___113_by_night_fate.jpg

دانلود

در باره اين اكشن بگم كه يه عكس معمولي ميتوانيد به انواد مد هاي رنگي كه تو تصوير ميبينيد تبديل بكنيد.

alijo0on

Well-Known Member
خیلی عالیه
واقعا بدرد بخور هستن
ممنون از پست های مفیدتون ...
اگه ممکنه درباره روتوش معمولی عکس هم 1کم توضیح بدید یا ابزار مفیدی داره قرار بدید

.:. soroosh .:.

Active Member
ممنون از اکشن‌های خوبتون .
فقط اکشن پست چهار لینکش ناقص کپی شده فکر کنم .

SPD

Member
خیلی عالیه
واقعا بدرد بخور هستن
ممنون از پست های مفیدتون ...
اگه ممکنه درباره روتوش معمولی عکس هم 1کم توضیح بدید یا ابزار مفیدی داره قرار بدید

در باره رتوش تو مباحث اوليه آموزش فتوشاپ در خدمت آتليه براتون توضيحي دادم ولي چشم آموزش جديدي هم براتون ميزارم كه با بقيه فرق داره ....

اما در باره ابزار يا همون نرم افزار بايد بگم بله ... پلاگين هاي متفاوتي وجود داره كه بروي فتوشاپ نصب ميشه و امكان رتوش اتوماتيك در اختيار كار بر قرار ميده كه در ادامه بهتون توضيح ميدم... نرم افزار هايي مثل كداك و نويز و غيره...

alijo0on

Well-Known Member
آره منم بیشتر منظورم پلاگین بود
ممنوم از توجهتون
پس منتظرم ...

babiloos

New Member
داداش دستت درد نکنه ولی اکشن ششمی پسورد داره و شما این پسوردو ضمیمه فایل نکردید.لطفا اینکارو بکنید

• Like
Reactions: SPD

SPD

Member
و اين هم دهمين اكشن :

PhotoshopAction2_by_xUniiqueness.jpg

اين اكشن باعث ايجاد شارپ بروي عكسهايي است كه تا حدودي فلو يا محو ميباشند

جدیدترین ارسال ها

بالا