افکت حرارت

سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم چطور توی فلش افکت حرارت که معمولا بالای یک شعله ایجاد میشه(تصویر موج دار میشه) رو میتونم ایجاد کنم
مرسی

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

منظورتون همون دوده دیگه ؟؟؟

به بخش بانک فایل های فلش رجوع کنید فکر میکنم اونجا چند نمونه باشه

برای ساختن هم زیاد مشکل نیست میتونید توسط mask یه همچین چیزی بسازید

موفق باشید

سلام دوست من

منظورتون همون دوده دیگه ؟؟؟

به بخش بانک فایل های فلش رجوع کنید فکر میکنم اونجا چند نمونه باشه

برای ساختن هم زیاد مشکل نیست میتونید توسط mask یه همچین چیزی بسازید

موفق باشید

نه.شما وقتی بالای آتیشو نگاه کنی یا یک نمای دور از یک جاده بیابونی.تصویر یه حالت موجداری میشه(دود نیست).
نمیدونم منظورمو متوجه شدین یا نه

Member
تا جایی که من میدونم راه ساده ای برای این کار وجود نداره چون هیچ امکاناتی برای تاثیر مستقیم گذاشتن روی لایه زیرین فلش در نظر گرفته نشده ولی افکت هایی برای این کار هست مثل

پیوست ها

• HeatHazeEffectAS2.zip
    596.5 کیلوبایت · بازدیدها: 81

moslancer2

Member
با دوست عزیز Prs موافقم شما در فلش اگر هم بتونی کاری انجام بدی هم سخت میشه هم اینکه زمان بره هم اینکه ممکنه خیلی مصنوعی بشه... پیشنهاد من استفاده از یک نرم افزار واسط هست... مثلا در افترافکت یک همچین حالتی رو ایجاد و بعد خروجی transparent ازش بگیرید و در کار استفاده کنید...

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
با کمی کار روی رنگ های اطراف و با کمک Display Blending میشه نمونه های طبیعی هم ایجاد کرد ولی باید روش کار بشه و با توجه به محیط اطراف یک طرح خوب ایجاد کرد
البته کار کمی زمان بر هست و می بایست موارد مختلفی را برای رسیدن به نتیجه طبیعی تست کنید

در ضمن Adobe Pixel Bender هم می تواند در این موارد کمک خوبی باشد

موفق و پیروز باشید

ممنون از همه.راستش من خودم این تو ذهنم بود که توی فوتوشاپ با فیلتراش یه بلایی سره عکسه بیارم بعد تو فلش این عکسارو blend کنم.بازم ممنونم از راهنماییتون.

mohammadbasri

کاربر فعال
اقا آسونه، خودشو اذیت نکن بالام جان
نمونه رو ببین
فقط یه چیزی: چرا وقتی دستور استپ رو برمیداریم، خروجی فرق میکنه؟ این دیگه از اون گیرفلشیهاست!! امتحان بفرمایید. :green:

پیوست ها

• fire.rar
    519.7 کیلوبایت · بازدیدها: 70

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
اقا آسونه، خودشو اذیت نکن بالام جان
نمونه رو ببین
فقط یه چیزی: چرا وقتی دستور استپ رو برمیداریم، خروجی فرق میکنه؟ این دیگه از اون گیرفلشیهاست!! امتحان بفرمایید. :green:
مشکل از فلش نیست
اگر پانل Scene را باز کنید مشاهده می کنید که 3 Scene ساخته اید به همین دلیل تنها با Stop که شما را در Scene اصلی ایست می کند نتیجه درست می بینید
دو scene اول را حذف نمایید

موفق و پیروز باشید

zxcv900

Member
شما با استفاده از چند فیلتر فلش به راحتی میتونی اعوجاج حاصل از حرارت آتش رو در فلش شبیه سازی کنی

جدیدترین ارسال ها

بالا