افكت تغيير جهت نور از پشت نوشته

sambol

Active Member
تا اونجا كه يادمه قبلا يكي از بچه ها اموزشش رو داده بود اگه سرچ نكرديد يه سرچ بكنيد شايد فرجي بشه

يافتم...آقا يافتم

سلام
بعد از 24 ساعت تلاش مداوم 8) اين برنامه رو از توي 1000 تا CD پيدا كردم...
البته این رو بگم که کیفیت این برنامه خیلی خوب نیست.
این چند نمونه رو واستون گذاشتم.

1.

g1.gif

2.

g2.gif

حالا میگید اسم برنامه رو نگفت که :wink:

خب اینم اسمشه : Animation Shop 2
البته این برنامه با برنامه Paint Shop Pro 6 نصب میشه...یعنی اگه Paint Shop Pro 6 رو پیدا کنی و نسخه کاملش باشه این برنامه Animation Shop 2 هم باید باهاش نصب بشه.

موفق باشید.

مخلص همه فرهاد

hamid_b

Member
ممنون فرهاد جان . :) ازتلاش 24 ساعتت هم ممنون :wink:
ولي خوب همونطور كه گفتي كيفيتش زياد خوب نيست(البته فعلا از هيچي بهتره :wink: )
تو سايت هم گشتم ولي آموزشي در اين رابطه پيدا نكردم :(
اگه كسي آموزشي براي اين كار يا نرم افزاري قويتر سراغ داره لطفا اونو معرفي كنه .

مرسي

ye_mojud

Member
سلام . اقا خودتون رو خسته نكنيد اين افكت افكتي نيست كه با برنامه هاي فلش بشه ساختش بلكه افكت ويديويي هست . ما صد بار گفتيم اين همه انجمن جور واجور هست يه انجمن ويديويي هم بزنيد ولي كو گوش شنوا . اما درباره اين افكت بايد بگم كه اسمش لايت زوم هست و از افكت ها و فيلتر هاي شركت بوريس هست كه در بسته نرم افزاري بوريس رد ارايه شده و اين فيلتر ها تحت نرم افزار هاي ويديويي نظير پريمير و افتر افكت ساخته ميشه و بعيد ميدونم بشه با فلش و سويش چيز حرفه اي درست كرد .
اگه توضيح بيشتري خواستيد بگيد اگه بتونم در خدمتم .

hamid_b

Member
اگه مي شه يكم بيشتر توضيح بدين وبگيد با كدوم راحتتر مي شه همچين چيزي درست كرد.
:idea: من پريمير دارم اگه با اون مشكل نيست همينو توضيح بدين.

مرسي

ye_mojud جان سلام
عزيز دل برادر ما كه نگفتيم اين افكت نيست و يا نميشه با برنامه هاي ديگه اي هم ساخت....؟
ابن عزيز خواست....من هم اين رو ديده بودم....البته اين رو بگم كه اين افكتي رو كه شما ميگيد خيلي خيلي قوي هست..فقط من يادم رفته بود....اگه شما هم يه مدت طولاني با برنامه ها كار نكني خب....يادت ميره ديگه !!!؟. :)
راستي يك برنامه 2 بعدي سازي هست كه 2 باره من اسمش ياده رفته و ميشه اين افكت ها رو باهاش ساخت ......
به هر حال دستت درد نكنه كه اومدي اينجا و با نوشته هات به تجربه هاي ما اضافه كردي......

موفق باشيد.

فرهاد 8)

ye_mojud

Member
سلام . من منظورم اين بود كه با توجه به اين كه اين موپوع در انجمن فلش مطرح شده اين افكت ربطي به برنامه هاي فلش نداره بلكه منحصرا به برنامه هاي ويديويي مربوط هست . اگز چه ممكنه كسي بتونه با برنامه هاي جانبي هم اون رو در بياره ولي واقعي و جالب نميشه .
اما اقا حميد شما بايد پلاگ اين هاي boris red رو تهيه كنيد و اون رو روي پريمير نصب كنيد . بعد در محيط پريمير فيلتر بوريس رد رو به كليپ مورد نطرتون اضافه كنيد . در اين حالت برنامه بوريس رد اجرا ميشه و شما به محيط اين برنامه وارد ميشيد و ميتونيد از منوي افكت ها افكت لايت زوم رو انتخاب كنيد .
و بعد تنطيمات لازم رو روش اجرا كنيد .
الان تا جايي كه من اطلاع دارم نسخه 3 پلاگ اين هاي
بوريس رد boris red در بازار هست .
مفق باشيد

ققنوس

Member
اين افكت رو ميشه با فلش ساخت.البته تو سويش مكس هست من ديدم.
اين كار رو هم با فلش درست كردم مثل همونيه كه فرهاد جام معرفي كرد

لینک دانلود

سلام.
آقا ما خيلي چاكريم
به نظر من اين موضوع بايد حل بشه....چون يك افكت خيلي جالب هست و اين كه ما بيايم و اين رو توي پريمير بسازيم و دباره تبديل به گيف بكنبم و 3 باره با 1 برنامه حجمشو بياريم پايين كه بشه توي فلش با هاش كار كرد خيلي راه سخت و طولاني هست.
من ميگم همه 1 جستجوي كلي توي اينترنت بكنيم...هر كسي هر چيزي پيدا كرد كه به درد خورد بياره اينجا معرفي كنه.

موفق باشيد

مخلص همتون
فرهاد

hamid_b

Member
ye_mojud جان ممنون از توضيحاتت مي رم دنبالش اميدوارم پيداش كنم.ولي خوب همونطور كه فرهاد گفت اگه راه ساده تري باشه خيلي بهتره من خودم هم دوباره مي گردم اگه چيزي پيدا كردم خبر مي دهم.

hamid_b

Member
ققنوس جان اين لينكي كه براي دانلود گذاشتي بايد چي كارش كنيم(ببخشيد من يكم بي سوادم..)
همون افكت سويش هست كه گفتي يا نه ... بايد كجا كپيش كنيم ؟

<3pehr>

Active Member
با اجازه از ققنوس :
hamid_b اين يه فايل fla هست و تو فلش بازش كن . در
ضمن اگه توي flashkit سرچ كنيد از اين افكتها زياده البته با يه كم كار به وسيله فلش مي شه افكتهاي قشنگي درست كرد .

مرسي ققنوس افكت جالبي بود.

hamid_b

Member
شرمنده من بازم نفهميدم اين چيه.براي اين بايد پسوند بزاريم يا بايد جاي خاصي كپيش كنيم؟اگه مي شه يكم بيشتر توضيح بده.

مرسي.

ye_mojud

Member
سلام . توي افتر افكت راحت اين رو ميشه ساخت البته با همون پلاگيني كه گفتم و بعد اون رو با هر فرمتي كه دوست داري اعم از گيف يا فلش خروجي گرفت . افتر افكت فقط يه نرم افزار ويديويي نيست بلكه براي طراحي بنر و انيميشن وب هم استفاده ميشه كرد .

hamid_b

Member
شرمنده من نفهميده بودم كه اين rar شده.
جالب بود ولي دقيقا اوني كه دنبالش بودم نبود.

<3pehr>

Active Member
درسته دقيقا مثل اون نمونه هايي كه قبلا گذاشته شده بود نيست اما اگه شبيه اونها مي خواهين توي flashkit حتما پيدا مي كنيد چون من خودم قبلا اونجا همچين چيزهايي ديده بودم.

alionline1366

Active Member
عزيزان من تا فردا كد اين افكت رو براتون ميزارم اميدوارم لذت ببريد

amir_s

Active Member
من با فلش اين رو دارم ... البته بايد بگردم تا پيداش كنم ...

جدیدترین ارسال ها

بالا