افسانه توکیا (توپ توپ 3)

همانطور که میدانید در سال 88 تونستیم 2 تا بازی به نام توپ توپ 1 و توپ توپ 2 بسازیم و حالا به لطف قوه الهی مفتخریم نسخه سوم بازی به عنوان افسانه توکیا با کیفیت چند برابر و با سبکی متفاوت برای سال 89 آماده کنیم . این بازی در مراحل نهایی ساخت خودش به سر میبرد و اوایل سال 89 آماده به توزیع میشود .

98665978874436521254.jpg

داستان بازی : با حمله حاکم سیاه تمامی سرزمین توکیا سیاه میشود بجز بعضی از نقاط کوچک که تحت فشار نیروهای سیاه هستند . شخصیت بازی باز هم توپی بنفش است ولی از ابتدا حاکم نیست بلکه با لیاقتش به حکومت رنگ های بنفش میرسه ! ....

گیم پلی : گیم پلی بازی کاملا متفاوت و بی همتا . به جرات میتونم بگم هیچ بازی به این سبک ساخته نشده و اگر هم شما ما ندیدیم ! ....

گرافیک : گرافیک توضیح خاصی ندارد از شات ها معلومه سبک گرافیک بازی فانتزی هست . محیط گرافیکی بازی در مراحل مختلف کاملا متنوع است و بازی کنان هیچ وقت از محیط خصته نمی شوند .

مشخصات فنی : این بازی با نرم افزار گیم مکر 8 ساخته و کل بازی از برنامه نویسی و گرافیک گرفته تا دوبله بدست یه تیم 2 نفره ساخته شده و میشه .

این همون برج قدیمی حاکم بنفش بود (خدا بیامرزش
icon_smile.gif
)
41629454759479619134.jpg

آخرین ویرایش:

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
دمت گرم...
آخر تاپیک رو زدی؟:lol:
حالا کپی رایت داره پولیه یا رایگان؟

wild-man

Member
سلام خیلی خوشحال شدم که بازی داره پیشرفت میکنه خیلی باحال شده از این مینی گیم ها خیلی خوشم میاد تازه دمت گرم که 2 نفر بیشتر نیستید.امیدوارم زودتر تمومش کنید.
توی این بازیها افکتهای صوتی خیلی مهم هستن امیدوارم اونها رو هم خوب درست کرده باشید. درضمن موضوعشم باید یکم باحال بشه
ولی در کل منتظرم ببینم چی کار میکنی جوون(جوان).
یا حق

يه نسخه ي نمايشي ميزاري؟
خيلي باحاله! با چه زبوني مينويسيد؟
ایشالا به زودی!
ممنون ، با زبونه برنامه نویسی گیم میکر ( GML )

دمت گرم...
آخر تاپیک رو زدی؟:lol:
حالا کپی رایت داره پولیه یا رایگان؟
اره دیگه! دلو به دریا زدیم!
جوابتم الان نمیدم! باید ببینم چی میشه!

سلام خیلی خوشحال شدم که بازی داره پیشرفت میکنه خیلی باحال شده از این مینی گیم ها خیلی خوشم میاد تازه دمت گرم که 2 نفر بیشتر نیستید.امیدوارم زودتر تمومش کنید.
توی این بازیها افکتهای صوتی خیلی مهم هستن امیدوارم اونها رو هم خوب درست کرده باشید. درضمن موضوعشم باید یکم باحال بشه
ولی در کل منتظرم ببینم چی کار میکنی جوون(جوان).
یا حق
خیلی لطف دارید ، ممنون!:rose:
بله افکت های صوتی رو حتمآ توش به کار خواهیم برد! خصوصآ دوبله!!!
موضوعشم شاید در نگاهه اول جالب به نظر نیاد اما با سبکی که ما داریم نتیجه چیزه جالب توجهی میشه!!

ممنون از توجهتون:rose:

آخرین ویرایش:

pouya saadeghi

Active Member
اینجوری که من تاحالا متوجه شدم یه چیزی تو مایه های سبک سوپرماریو / worms forts و... هست. نه؟
صحنه های اکشن ، خشن یا خنده دار خیلی میتونه به بازی کمک کنه
14k8gag.gif

Saeed

Well-Known Member
من از اینجور بازی ها خیلی خوشم میاد ای کاش نسخه 1،2 رو میذاشتی ما بازی می کردیم تا نسخه 3 آماده بشه :cool:

من پارسال Souper Mario Forever رو تموم کرد خداییش خیلی سخت بود

الان همه میگن این کیه بابا !! ما Assassin's Creed , Call Of Dutty , ... بازی میکنیم اینو نگاه :lol: ( منم بازیهای روز رو بازی میکنم ) ولی از این جور بازی ها هم خیلی خوشم میاد :green:

خلاصه امیدوارم موفق باشی :cool:

اینجوری که من تاحالا متوجه شدم یه چیزی تو مایه های سبک سوپرماریو / worms forts و... هست. نه؟
نه! اصلآ شبیه هیچ بازیی نیست! سبک خودشو داره!

من از اینجور بازی ها خیلی خوشم میاد ای کاش نسخه 1،2 رو میذاشتی ما بازی می کردیم تا نسخه 3 آماده بشه :cool:

من پارسال Souper Mario Forever رو تموم کرد خداییش خیلی سخت بود

والا نسخه ی 1 و 2 فقط جنبه ی تمرینی داشت! تا برنامه نویس بازی ( کارگردان محترم! ) با این سبک رابطه بهتری برقرارکنه!!
و اینکه اگه بازی کنید متوجه میشید گرافیکشون اصلآ جالب نیست ( چون فقط برای برنامه نویس تمرین بود!!

و اینکه توپ توپ 1 و 2 با این ورژن زیاد مربوط نیستن! به همین خاطر اسم بازی شد افسانه ی توکیا

ممنون از همتون :rose:

این هفته بازی پیشرفت نرم افزاری نداشت برای همین شات سخت افزاری گذاشتم
icon_wink.gif
:green:
این تصویر 2 تا از بچه هاست که دارن سیستم ها رو جمع و جورر میکنن

23021216230305149285.jpg

آخرین ویرایش:
دوستان بلاخره کارامون تموم شد و با خیال راحت به ادامه کارمون می پردازیم . شنبه شات این هفته رو قرار میدم . تو مجله دنیای بازی هم یه ستون به بازی تعلق گرفت که دستشونم درد نکنه . وِیژه نامه بازی های ایرانی دنیای بازی رو حتما بخونید مطالب مفید زیادی داره

جمعه 21 اسفند 1388 - 15:59

جدیدترین ارسال ها

بالا