افزونه یاست سئو وردپرس رایگان یا پرمیوم ؟

سلام دوستان عزیز امروز می خواهیم کمی در مورد افزونه Yoast Seo صحبت کنیم می خواهیم به شما دوستان عزیز توضیح دهیم که از افزونه yoast seo premium استفاده کنیم یا از افزونه yoast seo رایگان خب اگر بخواهیم یک توضیح بسیار خلاصه از تفاوت این دو افزونه بدهیم به این صورت است که افزونه Yoast seo رایگان در مخزن وردپرس وجود دارد اما امکانات آن از نسخه تجاری کمتر است مثلا نسخه پولی امکاناتش به این صورت است که شما می توانید چندین کلمه کلیدی را در یک مقاله سئو کنید و تمام ریدایرکت های صفحات سایت خود را حرفه ی ای تر مدیریت کنید مخصوصا ریدارکت های خطاهای 404 و دیگر از تبلیغ هم خبری نیست

saeed7474

New Member
پیشنهاد جدید استفاده از Rank Math Pro هست.. از نظر اسکیما و امکانات قوی تر هست

mehriran

New Member
پیشنهاد جدید استفاده از Rank Math Pro هست.. از نظر اسکیما و امکانات قوی تر هست
فعلا این افزونه جای کار زیاد داره و باگ های عجیبی در موردش گزارش شده به نظر من برای مهاجرت به این افزونه خیلی زوده...

mihanscr

New Member
افزونه رنک مث را نصب کنید. به زودی اکثر سایت ها، این افزونه را جایگزین یواست خواهند کرد.

آخرین ویرایش:
افزونه رنک مث را نصب کنید. به زودی اکثر سایت ها، این افزونه را جایگزین یواست خواهند کرد.
سلام بله دقیقاً افزونه رنک مث داره جایگزین افزونه یواست سئو میشه و برای فعلاً میشه گفت بهترین افزونه سئو وردپرس هست آموزش افزونه رنک مث رو به صورت ویدیویی در سایت کیت وردپرس قرار دادم اگر به کارتون اومد ازش استفاده کنید.

برنز وب

New Member
این رو هم در نظر بگیرید که چراغ سبز این افزونه های سئو دلیل بر رنک شدن شما نیست.

amin877

New Member
اتفاقا نکته اش همینه. افزونه پرمیومش باعث میشه یه سری صفحات باز نشن!!
من که حذفش کردم کامل. دی 1401 - اینم سایتم

komakwpco

New Member
قطعا جایگزین نخواهد داشت .
بهتره اموزش کامل پیکربندی این افزونه رو ببینید .

pooyahe

New Member
سلام خسته نباشید
از دوستان حرفه ای خواهشی دارم . این سایت یکی از رقبای ماست میخوام ببینم از کدوم یک از این افزونه های استفاده کرده؟ مثلا چجوری علت نرسیدن مرسوله پستی رو انقدر بزرگتر نوشته؟ با چه افزونه هایی کار میکنن؟

PARIMAH11

New Member
به هر حال افزونه فقط یه راه کمکیه و نمیشه گفت فقط با اونا میشه موفق شد و رتبه آورد

arashasia

New Member
اینها فقط ابزار کمک کننده هستند. با نصبشون نمیشه 100 درصد سایت رو SEO کرد. من هم رنک مث هم یواست رو از تم فور خریدم ولی این افزونه ها به چشم ابزار بهشون نگا کنید نه سئو کار.

سینا ص

Member
شما در کل اگه بخواین حرفه ای و تخصصی کار کنین قطعاً نسخه پولی به دردتون میخوره امکاناتی که نسخه رایگان داره محدوده و چندان کمکی به شما نمی کنه

rahaomidi

Member
افزونه رنک مث خیلی قوی تره
امکانات بیشتری داره
نسخه نال شده نصب کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا