افزایش فروش | فروش بیشتر | راز دستیابی به استقلال مالی

Agahi90

New Member
یاهو یامن لاهو الاهو
money.jpg

راز = دانستن و یادگیری قوانین
شاید ندونی دوست من . . .
اما قراره بزودی تو زندگیت یک تحول عالی، بزرگ و خارق العاده رو تجربه کنی...

سلام دوست خوبم...

با پرسش های زیادتان بر این شدیم تا این مطلب رو با شما عزیزان در میان بگذاریم البته حق میدیم که اطلاع نداشته باشید. حق میدیم, این صفحه چکیده ی 7 سال جستجو و تحقیق در فضای اینترنت در زمینه برندینگ و شناساندن یک محصول یا خدمات و حتی معرفی یک سایت یا وبلاگ و حتی برندینگ چهره خودتان برای بهبود در رشد کسب و کار و رسیدن به اهداف مورد نظرتان میباشد.

how.jpg

چند بار با خودتون فکر کردید با وجود این همه تبلیغ در دنیای واقعی و اینترنت چرا باز هم فروش محصولات و خدماتم کمه ؟؟؟ ... چرا ...؟؟؟ دیگه خسته شدم خدایا ...

- فروشم کمه...
- رکوده...
- پول ندارم...
- مشتری ندارم...
- چیکار کنم...
چند بار از این کلمات استفاده کردید... ؟

agahi90ir2.jpg

بنظر شما در دنیای اینترنت میتوانید سریعتر و بیشتر تبلیغ داشته باشید یا دنیای واقعی ؟ البته که دنیای مجازی ... شما در دنیای مجازی یک تصویر منتشر میکنید و چند ثانیه بعد هزاران نفر آنرا میبینند.

اگه تا الان فروشتون بالا نرفته چون قوانین رو نمیدونید و هیچ وقت نرفتید دنبالش تا یاد بگیرید:

آیا به من ملحق میشید؟

آیا دارم تضمین می کنم که یک شبه می تونید فروشتان رو بالا ببرید و میلیونر بشید؟
نه، دوست من! ھرگز!!!
ھیچ فرمولی وجود نداره که بتونه یک شبه و با یک بار عمل کردن فروشتان رو افزایش بده و شما رو میلیونر کنه.
می دونم که ھمه ی ما آرزو داشتیم که ای کاش چنین چیزی وجود داشت.
ولی این به این معنی نیست دست رو دست بگذارید و هیچ کاری انجام ندهید... اون وقت دیگه هیچ اتفاقی نخواهد افتاد مثل بقیه کسبه باید بشینید بگید رکوده وضع اقتصادی خرابه اما ملت تو همین رکود دارند میلیونی میفروشند بسه دیگه افکار منفی و منفی بافی رو
بگذارید کنار نیاز بشر رکود بردار نیست اینو باور کنید.

Stocksy_txp76168eccTB3100_Small_162604.jpg

اگه کسبه و بازاری جماعت میگن رکوده من نمیگم دروغ میگن البته که راست میگن ولی بیاید درست نگاه کنیم این افراد یاد گرفتن کارشون رو سنتی انجام بدن دیگه نمیدونن طرف نشسته خونه داره از دیجیکالا خرید میکنه داره از بامیلو خرید میکنه یا تبلیغات رو میبینه و مستقیم به طرف زنگ میزنه و میفرستن در خونشون حالا گرفتید چی میگم.

اما دوست من، در این یک صفحه آموزش به شما یاد میدم در دنیاز مجازی در زمان حداقل 3 ماه به فروش رضایت بخش برسید ولی حتما انجام بدید فقط خوندن این مطلب دردی رو دوا نمیکنه با این روشها گوشه ی کوچکی از پتانسیلی که دنیای مجازی برای کسب درآمد و افزایش فروش داره رو بشما نشان خواهیم داد.

t_image.jpg

اگر قدم به قدم با من همراه بشید کارها درست میشه :

1- اول اینکه تصمیم بگیرید با مردم رو راست باشید قانون اول اینه
2- تبلیغ محصول و خدمات خود رو حداقل تو 50 تا سایت معتبر ثبت کنید.
3- تو چند تا سایت معتبر تبلیغات تان را با پرداخت مبلغی جزئی در صفحه اول قرار دهید. این خیلی مهمه که صفحه اول باشید.
4- صفحه اول سایت ها بازدیدشان زیاده و بیشتر در معرض دیده...
5- متنی رو که تو یه سایت زدید همونو تو سایت بعدی
کپی نکنید ... اسپم میشه
6- ساده و کامل به مردم توضیح بدید چی دارید میفروشید چه خدماتی دارید و ...
7- چون تو ایران همه از طریق گوگل جستجو میکنند قوانین گوگل رو رعایت کنید.

google-building-sign-1920.jpg

8- قسمتی از قوانین رو که در اینجا لازم داریم قدم به قدم میگم 100 % رعایت کنید و درغیر اینصورت وقت خودتون رو هدر ندهید.
9- گوگل میگه یه متن باید حداقل
300 کلمه داشته باشه یعنی حداقل 300 کلمه راجع به محصول یا خدمات بنویسید.
10- اگه بیشتر توضیح بدی گوگل عاشقتان میشه بعضی ها تا 1500 کلمه هم مینویسند.

3Agahi90.ir.jpg

11- تصویر تصویر تصویر محصولی که تصویر نداره مردم اصلا نگاه نمیکنند و گوگل هم پیشنهاد نمیده لطفا روی سئو تصاویر خود کار کنید بروی تصویر کلیک راست کرده و در قسمت Details تمام قسمت ها را پر کنید تا در اصطلاح تصاویر را سئو کرده باشید و گوگل بهتر محتوای تصویر را بشناسد.

Agahi90_0.jpg

12- کلید واژه , خودتون رو بگذارید جای خریدار بنظر شما مردم از چه کلمه های برای رسیدن به محصول شما استفاده میکنند حداقل 3 الی 7 کلمه کلیدی خوب بنویسید.
13- قرار بود راست بگیم نه ... پس خودتون رو درست معرفی کنید اسم واقعی بنویسید خریدار زنگ زد گفت علی آقا سلام نگید من سالارم ...همیشه راستگو باشید.
14- چند تا شماره تلفن کاملا معتبر از مغازه یا موبایل کاریتون رو بنویسید حدالامکان ایرانسل نباشه ... چیکار کنم اسمش بد در رفته
15- آدرس رو دقیق بنویسید... چرا ؟؟؟ ...خریدار شما رو نمیبینی فقط نگاه میکنه ببینه کی درمورد خودش کامل توضیح داده... کی کارش درسته... خریدار به کسی اعتماد میکنه که همه چیز رو درمورد کسب و کارش گفته باشه جا و مکان واقعی باشه ما که نمیخواهیم یک بار بفروشیم... با بیشتر مشتری ها ممکنه سال ها کار کنید.

Seo.jpg

16- با راستگویی و صداقت اعتماد مشتری رو جلب کنید ...

17- بعد از اینکه صفحه رو تو سایت ایجاد نمودید حال باید بازدید کننده های زیادی رو بیاریم تا با محصول و خدمات شما آشنا بشند اگر بدنبال بازدید کننده های زیادی هستید تیم ما این کار رو برای شما انجام میده چطور ؟ ؟ بدینصورت که تبلیغات شما رو به سایتهای که بازدید میلیونی دارند ارجاع میدهیم و باز خورد آنرا در سایت مشاهده خواهید نمود. یعنی صفحه ای که در سایت
Agahi90.iR ایجاد نموده اید یک صفحه فرود برای مشتریان شما میباشد. کابران با دیدن بنر شما روی آن کلیک کرده و هدایت میشوند بروی صفحه تبلیغ شما.

"تو سخت کوش باش و مهربان خوشبختی خودش بدنبال شما خواهد بود"

سعی کنید تبلیغات خودتان را درسایت ها ماهی 1 بار بروز رسانی کنید یعنی برید سایت رو باز کنید و تاریخ آگهی رو بروز کنید این خیلی مهمه.
بعد از سایت های تبلیغاتی دست رو دست نگذارید کار تموم نشده رقیباتون دارند خودشون رو به هر دری میزنند تا به چند نفر بیشتر خودشون و محصولات رو معرفی کنند و فروششون رو افزایش دهند در کل باید بگم هر جا سایتی هست که خدمات رایگان ارائه میدهند باید نامی از شما برند شما و محصولات شما باشه. یادتون نره همه جا حضور داشته باشید ...

+
شبکه های اجتماعی: تلگرام – لینکدین - کلوب – اینستاگرام – فیس بوک – گوگل پلاس - توئیتر و ... یادتون نره

Agahi90ir.jpg

سایت Agahi90.iR این کار رو برای شما انجام میده

Agahi90_ir1.jpg

تنھا کاری که لازمه انجام بدید اینه که دقیقا و مو به مو به مواردی که گفتیم عمل کنید تا به نتیجه برسی!
و اما ...
به تمام وبسایت های ایرانی با دامنه ی iR

آیا میدانید سایت های تبلیغاتی نیز نوعی دایرکتوری محسوب میشوند و اگر این سایت تبلیغاتی خود دارای رتبه ی آلکسای خوبی باشد بعد از ثبت سایت تان باعث بهبود رتبه ی آلکسای سایت شما شده و درنهایت گوگل بازدید کنند گان بیشتری را برای و بسایت شما هدایت میکند.

وبسایت خود را به دایرکتوری آگهی90 اضافه نمایید.
برای سایت خود تبلیغات نمایید کاملا رایگان

" منتظر خبر ھای خوبه شما دوست عزیز و ھمراه گرامی ھستیم "

با سپاسی بیکران...
رسانه تبلیغاتی آگهی90

AtLast.jpg

منبع :
https://agahi90.ir/article-22378.aspx

جدیدترین ارسال ها

بالا