افزایش بازدید

reza377

New Member
با سلام

از چه راههایی می توان آمار وبسایت رو بالا برد؟

لطفا راهنمایی کنید.

parmishost

Member
با سلام
اگر منظورتون آمار بازدید سایت هست با تبلیغات و بهینه سازی سئو تا سایتتان در صفحه اول گوگل قرار گیرد و بازدید سایت بالا رود 80 در صد بازدید کنندگان از گوگل وارد سایت شما می شوند.
البته روش های دیگری مانند سایت morerank.com هست که با عضویت تو این سایت ها و بازدید سایت های دیگران می توانند سایت خود را به صورت همان تعداد بازدید شما مورد بازدید قرار دهید.
و هزاران راه دیگر

روشها خیلی زیاده.
شما میتونید توی گوگل سرچ کنید تا به نتایخ خیلی خیلی زیادی برسید، چون در این مورد زیاد بحث شده و مقالات زیادی هم هست.

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
راههای زیادی برای افزایش آمار وب سایت هست
آمار سالم و آمار ناسالم
اگه فروشگاه اینترنتی دارین باید به فکر آمار و بازدید سالم و مفید و به درد بخور باشین
بیشتر توضیح بدین تا بیشتر صحبت کنیم

همینطور که دوستمون گفتن روشهای سالم و ناسالم داریم.
روش ناسالم در حقیقت اینترنت رو به گند میکشه!
مثلا سایتهایی مثل اکسین ادز دارن از این روش استفاده میکنن. در حقیقت استفاده از این روش، گول زدن خودمونه چون شخصی که وارد سایت میشه و با یه صفحه بی ارتباط با هدفش مواجه میشه، چندتا فحش هم به مدیر سایت میده و میره.
تازگیا واسه ی وردپرس هم یه افزونه روبات ساختن که از طریق گوگل، به صورت خودکار لینک توی خودش ثبت میکنه.

بهترین راه ها تبلیغ و تبادل لینک و همیشه به روز بودنه. (البته از نظر من)

reza377

New Member
آمار واقعی

با سلام و تشکر از دوستان
من دنبال آمار واقعی هستم و گفتین تبلیغات لطفا در این موردهم راهنمایی کنید، در چه سایتهایی آیا تبلیغات رایگان وجود دارد؟(همه دنبال راحتین!)

با تبليغات رايگان فكر نميكنم جواب خوبي بگيري.
ولي اگه خواستي جايي تبليغا كني به چندتا چيز بايد توجه كني:
موضوع سايتي كه انتخاب ميكني سعي كن نزديك به موضوع سايت خودت باشه.
رتبه سايت رو تو الكسا نگاه كن.
اگه از آمارگير وبگذر استفاده ميكرد زياد اطمينان نكن چون بعضيا از يه آمارگير توي چندتا سايت استفاده ميكنن.

همينا به ذهنم رسيد.

جدیدترین ارسال ها

بالا