افزايش ناگهاني درآمدهاي تبليغاتي YAHOO !

Peyman-Pop

Active Member
موتور اينترنتي ياهو اعلام كرد: افزايش تبليغات اينترنتي باعث شده,كه درآمد تبليغاتي اين موتور در سه ماهه منتهي به اكتبر سه برابر شده است.

به گزارش بخش خبر سايت اخبار فن‌آوري اطلاعات ايران، به نقل از ايلنا, درآمد YAHOO در سه ماهه مذكور به 3/253 ميليون دلار رسيد,كه نسبت به درآمد3/65 ميليون دلاري آن در سال گذشته (در همين سه ماهه) افزايشي معادل 287 درصد را نشان مي‌‏دهد.
براساس اين گزارش, ميزان فروش با افزايش 1/154 درصدي به 7/906 ميليون دلار رسيد.
همچنين, محصولات و خدمات جديد گروه مذكور باعث شده است, كاربران بيشتري به خدمات اين سايت روي بياورند.
تري سمل, رييس و مدير ارشد اجراي گروه ياهو گفت: استقبال كاربران باعث شد, فرصت‌‏هاي تبليغاتي بيشتري ايجاد كنيم و به بخش بازاريابي بهاي بيشتري دهيم.
همچنين, تبليغات ماهواره در خصوص اين كه تجارت برتر مستلزم توليد برتر است , به مشتريان و كاربران خود يادآوري كرده‌‏ايم.
گفتني است, بخشي از درآمدهاي ياهو را ثروت بادآورده‌‏اي تشكيل مي‌‏دهد كه از فروش بخشي از سهام گروه مذكور در گروه رقيب يعني GOOGLE و نيز مزيت مالياتي ناشي ‌‏شده است.

منبع خبر : فناوری اطلاعات ایران

H-assan

Well-Known Member
خبر خوبی و جالبی بود اگر سیا ست تبل جلب کنی شون رو می گفتن خیلی عالبه بود

a Truth Seeking

Active Member
عموما سياست كلي اين شركت ها اين هست :
تمركز نيروها و امكانات موجود براي سود اقتصادي بيشتر.

iranexplorer.net

Active Member
سوالی که همیشه برای من بدون جواب مونده اینه که چرا با وجود تعداد بیشماری سایت ایرانی، تبلیغات اینترنتی به همین شکل یاهو وجود نداره. یعنی ما در ایران هنوز هم سایتی بزرگ مثل یاهو برای مدیریت و نمایش تبلیغات نداریم؟!

تنها سایتی که به نظر من تا حالا تونسته تبلیغات اینترنتی رو بین کاربران جا بندازه پرشیان بلاگ بوده که با توجه به دامنه محدود بازدیدکنندگانش فکر نمی کنم به اندازه کافی با توجه به ظرفیت های بالقوه بالای سایتهای ایرانی موفق چندانی باشه.

بقیه دوستان هم در این مورد بحث کنید. باید فکری کرد!

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام

اول تشكر پيمان جان بابت مطلب ! خداييش فكرش را نميكردم اين انجمن انقدر فعال باشه !!! دمه همتون گرم و خسته نباشيد !

اكسپلورر جان منم با شما موافقم ! واقعا بايد يك فكري كرد ! البته من خودم يه فكرايي كردم فقط نياز به زمان داره ! اگر خواستيد در اين زمينه فعاليت كنيد (هر كسي) من هستم و فضا و سايت اون را فراهم ميكنم ! حتي تا سقف 500 مگا بايت ! بايد يك تكوني به خودمون بديم ! حيف اين همه فرصت خوبي مالي هستش كه از دست بپره :D شوخي كردم اما واقعا تبليغات اينترنتي هنوز جايگاه خودش را در ايران پيدا نكرده !

به هر حال من هستم !

موفق باشيد
سايان

H-assan

Well-Known Member
are ma ham bari in mozo khily sobet kardim vali natonestim ik siaet dorost dar in mord peyda konim shayd ik mosabegh dorost krdim bari in mozo

Maxton

Active Member
عجب...ببین چطوری پول درمیارند....ممنون پیمان جان....

iranexplorer.net

Active Member
یعنی اگر سایت موفقی از آب در بیاد میشه اصلا روش سهام تعریف کرد! این کار شدنی هست.

دوستانی که مایل به همکاری هستند لطفا پیام خصوصی ارسال کنند.

جدیدترین ارسال ها

بالا