افزايش قيمت تلفن براي اينترنت

bagher

Member
كسي از بچه ها با افزايش قيمت تلفن براي اينترنت مواجه شده چون من با مشكل دو برابر قيمت مواجه شدم شماها چه طور؟!

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا من يك محاسبه سر انگشتي بر حسب قيمتهايي كه توي سايت مخابرات بود قبلا كردم ... فكر كنم قيمتها كمتر شده..

مطمئنيد كه قيمتها دوبرابر شده؟! 8O

مجيد

shahrokh_xp

Active Member
Majid گفت:
سلام

آقا من يك محاسبه سر انگشتي بر حسب قيمتهايي كه توي سايت مخابرات بود قبلا كردم ... فكر كنم قيمتها كمتر شده..

مطمئنيد كه قيمتها دوبرابر شده؟! 8O

مجيد
آقا مجيد فكر مي كنم يه زره استباه ميكنيد.با اطلاعي كه من دارم قيمت تلفن بر حسب زير است :

7 صبح تا 12 ظهر : 3 برابر نسبت به گذشته
12 ظهر تا 9 شب : 5/1 برابر نسبت به گذشته
9 شب تا 7 صبح : 67/0 برابر نسبت به گذشته

mahyar_nel

Active Member
اقا مجيد شايد قيمت هر شهر با شهر ديگه فرق داشته باشه ولي من هم همي موضوع رو شنيدم ولي براي سايت هاي غير اخلاقي

shahrokh_xp

Active Member
mahyar_nel گفت:
اقا مجيد شايد قيمت هر شهر با شهر ديگه فرق داشته باشه ولي من هم همي موضوع رو شنيدم ولي براي سايت هاي غير اخلاقي
نه آقا اين موضوع براي همه تماس ها صادق مي باشد.
يه نكته مونده بود كه يادم رفت بگم اينه كه مخابرات هنوز توانايي اينو نداره كه بفهمه شما data ترنسفر مي كنيد يا voice يا هر دو باهم.اون فقط ميتواند بفهمد كه شما از كجا تماس گرفته ايد و كجا را گرفته ايد.مگر وقتي كه شما تلفن يه isp تو تهران رو بگيريد كه اين isp شماره ديجيتال داشته باشه.موضوع اينه كه تو تهران هر كي بخواد از مخابرات تلفن براي خط هاي 56k يه خط از مخابرات بگيره مخابرات به اون يه خط با پيش شماره 971-972-973-930-956 ميدهد.
همه اين خط ها اولش 9 داره كه مخابرات فعلا اين خط ها را به صورت آزاد نميده و فقط به isp هاي مقيم تهران ميده.البته نميدونم تو شهر هاي ديگه هم به اين گونه است يا نه :wink:

rahmani

Member
مشكل هزينه تلفن

اقا من هم به همين مشكل برخوردم و هزينه ام 4 برابر شده بود . به مخابرات رفتم البته گفتند طبيعي است چون هم قيمت هر پالس بالا رفته هم اينكه زمان هر پالس كوتاه شده.
با اين حال شكايت كردم و جالب اينكه مبلغ زيادي را از قبض ايندفعه كم كرده اند و تقريبا ايندفعه حسابم صفر شده. با اينكه كلي بيشتر از قبل استفاده كرده ام.

shahrokh_xp

Active Member
Re: مشكل هزينه تلفن

rahmani گفت:
اقا من هم به همين مشكل برخوردم و هزينه ام 4 برابر شده بود . به مخابرات رفتم البته گفتند طبيعي است چون هم قيمت هر پالس بالا رفته هم اينكه زمان هر پالس كوتاه شده.
با اين حال شكايت كردم و جالب اينكه مبلغ زيادي را از قبض ايندفعه كم كرده اند و تقريبا ايندفعه حسابم صفر شده. با اينكه كلي بيشتر از قبل استفاده كرده ام.
آقا براي يه عده معدودي اين افزايش قيمت يه دوره زودتر اتفاق افتاده كه با مراجعه به مخابرات ميتونند اين مشكل رو بر طرف كنن.
(البته تعداد بسيار معدودي :!: )

bagher

Member
جواب

مخلص همه برو بچه ها كه كمتر از 12 ساعت اين همه جواب دادند.
ولي بچه ها من دو ماه حدود 100 ساعت اينترنت استفاده كردم و اين خط تلفن هم كه دارم فقط براي اينترنت است(بين شهري از اون استفاده نكردم) حالا مبلغش اين تعداد ساعت شده حدود 150000 ريال من واقعا خيلي تجب كردم و حالا اگر هم بروم پرينت بگيرم داخل شهري را نشون نمي دهد.

ealy

Member
شما معمولا چه ساعت هايي online شدي؟؟ اگه تمام 100 ساعت رو ما بين ساعت 8 صبح تا 1 بعد از ظهر كانكت شده باشي كه اين 15 هزار تومن كاملا درسته:
146x100= 14600 تومن يعني حدودا همون 15 تومن

bagher

Member
جواب

من همون بيشتر صبح ها بود و قالبا بعد ازظهر ولي خرج اين همه واقعا زياد است .
چون من در يك سايت خونده بودم كه با استفاده از ديش مي توان به دريافت اطلاعات دست يافت (ديش 90 سانتي متري وبراي ارسال 2.5 متري)براي دريافت ماهيانه 40000تومان با خط 512 كيلو بيت . خوب چه كنيم در ايران استفاده از ماهواره ممنوع است.

ealy

Member
اره باقر جان
من همون سرويس رو با قيمت 35000 تومن هم سراغ دارم.روي ماهواره telestare 12 البته 512 كيلوبايت فقط يه عدد ه مطمين باشيد هيچ وقت به اين سرعت نميرسيد و با كوچكترين بارندگي هم سرعت به شدت پايين مياد اگه برف هم بياد كه اصلا دريافت به صفر ميرسه .البته only recive ولي با اين وجود چون ديگه پول تلفن در كار نيست به نظر من ارزششو داره يعني به معناي واقعي ادم ميتونه 24 ساعته انلاين شه.
بزرگترين مشكل تهيه ipc carde كه قيمت بالايي داره در حدود 200 هزار تومن كه البته هم براي date و هم tv ميشه به كار برد.
من خيلي جدي دنبالشم البته اگه اون مشكل 200 هزار تومني حل بشه :wink:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا من از يكي از بچه ها شنيدم كه يه جايي هست تو ايران ديش ميده 120 هزار تومان ماهي 40 هزارتومان... من خواستم بگيرم اما گفتن مشهد نمايندگي نداره و ان شالله تا 2 3 ماه آينده..

حالا ealy جان ايني كه شما ميگي ميده؟ من پايه هستم و اگر بده همين فردا جيرينگي ميخرم :wink: آخه واسه افرادي مثل من كه در روز واقعا 10 ساعت آنلاين هستند خيلي به صرفه هستش..
من الان اينترنت فلت دارم پول تلفن هم تا برج قبلي برام حدوداي 40 تومن ميومد... خب خيلي عاليه كه آدم همون 40 تمون رو بده و ديش بگيره ولي سرعتش واقعا بالاست و 24 ساعته آنلاينه

آقا پس خبرشو لطفا بده بهم..

مرسي

مجيد

shahrokh_xp

Active Member
Majid گفت:
سلام

آقا من از يكي از بچه ها شنيدم كه يه جايي هست تو ايران ديش ميده 120 هزار تومان ماهي 40 هزارتومان... من خواستم بگيرم اما گفتن مشهد نمايندگي نداره و ان شالله تا 2 3 ماه آينده..

حالا ealy جان ايني كه شما ميگي ميده؟ من پايه هستم و اگر بده همين فردا جيرينگي ميخرم :wink: آخه واسه افرادي مثل من كه در روز واقعا 10 ساعت آنلاين هستند خيلي به صرفه هستش..
من الان اينترنت فلت دارم پول تلفن هم تا برج قبلي برام حدوداي 40 تومن ميومد... خب خيلي عاليه كه آدم همون 40 تمون رو بده و ديش بگيره ولي سرعتش واقعا بالاست و 24 ساعته آنلاينه

آقا پس خبرشو لطفا بده بهم..

مرسي

مجيد
آقا مجيد پول تلفن ما هم همين قدر مياد.منم خيلي دوست دارم همچين اينترنتي داشته باشم ولي كجاست پولي كه واسعه ديش داده بشه. :cry: آخه اونطوري كه شنيدم ديش رو بايد خريد كه ealy عزيز ميگن 120 هزار تومان ولي من عين اون سرايط را كه در روزنامه تبليغش رو ديدم و زنگ زدم گفت كه 512 kb است و ماله telestar 12 است و ماهي 40 تومان خرجشه :cry:

rahmani

Member
تجهيزات ماهواره

در سيستم هاي ارزان تر اين تجهيزات (ماهواره اي) بازهم از خط تلفن براي send استفاده مي شود. و در واقع recieve شما داراي سرعت بالايي است . و اگر بخواهيد تجهيزات ماهواره اي send & recieve بگذاريد خيلي گران تر تمام مي شود.

bagher

Member
جواب

فقط حواستون باشه عمليات دريافت 40هزار تومان است كه با ديش 90 سانتي متري انجام مي گيرد. ولي براي عمليات دريافت وارسال بايد از ديش 2.5 متري وبا قيمت بيشتر حدود 2 يا سه برابر اين كار انجام مي شود.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

باقر جان الان من اگر بخوام يك ديش سند و رسيو و دسترسي اونو بگيرم جايي هست كه بهم بده؟! آيا ميتونيد اطلاعاتي در مورد اون به من بدين يا شماره اي چيزي بدين تماس بگيرم؟!

مرسي
مجيد

ealy

Member
سلام
شاهرخ جان ديش هزينه اي نداره .اون 200000 تومني كه من گفتم براي خريد
internet sat dvb receiver
كه hardware هست كه سيم انتن از ديش به اون وصل ميشه.كه هم براي دريافت ديتا و هم براي دريافت كانال هاي تلويزيوني كاربرد داره يعني در حقيقت از به عنوان reciever ماهوارهاي هم ميشه استفاده كرد. :wink:
موفق باشي.

ealy

Member
سلام
مجيد هزينه يه سرويسه send & recieve خيلي بالاست.شما مي توني همون سرويس only recieve رو بگيري ,send رو به صورت dial up انجام بدي.

جدیدترین ارسال ها

بالا