افتادن کرسر موس در عکسی که با Prt Scrn از دسکتاپ گرفته ایم؟؟؟

سلام...
با Prt Scrn از دسکتاپ سیستمم عکس گرفتم. اما کرسر موس توی عکس نمی افته. چطور می تونم از دسکتاپ عکسی بگیرم که کرسر موس هم توش بیافته؟ اگه نمیشه؛ آیا راه دیگه ای هست؟
ممنون...

the_king

مدیرکل انجمن
سلام...
با Prt Scrn از دسکتاپ سیستمم عکس گرفتم. اما کرسر موس توی عکس نمی افته. چطور می تونم از دسکتاپ عکسی بگیرم که کرسر موس هم توش بیافته؟ اگه نمیشه؛ آیا راه دیگه ای هست؟
ممنون...

زمانی که از قابلیت Print Screen ویندوز استفاده می کنید، ابتدا ماوس تون موقتا ناپدید میشه تا توی تصویری
که می گیره نیافته و بعد که تصویر گرفته شد مجددا فعال میشه.
راه حل که زیاد داره، یکی اش اینه که تصویر Cursor رو خودتون بعدا به تصویر اضافه کنید :

attachment.php
attachment.php

همچنین می توانید از یک ابزار که مخصوص Screenshot گرفتن باشه استفاده کنید چون بعضی از این ابزار ها این
قابلیت رو دارند که مشخص کنید که تصویر ماوس هم در عکس قرار بگیره یا نه.

Graphic Capture - Softpedia

پیوست ها

• aero_arrow.png
    aero_arrow.png
    3.1 کیلوبایت · بازدیدها: 34
  • aero_link.png
    aero_link.png
    500 بایت · بازدیدها: 34
از پاسختون ممنونم.
لطفا اگه کرسر موس به شکل به اضافه و فلش-علامت سوال هم دارید ضمیمه کنید.
متشکر...

the_king

مدیرکل انجمن

پیوست ها

• aero_move.png
    aero_move.png
    442 بایت · بازدیدها: 25
  • aero_helpsel.png
    aero_helpsel.png
    566 بایت · بازدیدها: 25
  • Cursors.zip
    14 کیلوبایت · بازدیدها: 2

majid_a95

Active Member
اگر دارید آموزشی میسازید ار ادوب کپتیو استفاده کنید راحت تره

آره به قول دوستمون اگه داری آموزشی چیزی میسازی snagIT هم خوبه . به نظرم شما داری تک تک عکس میگیری و صداگذاری جدا و میکس جدا و....:shock:
موفق باشی:rose:

بعد از راهنمائی شما خواستم از snagit استفاده کنم اما به دو مشکل برخوردم:
1- نمی تونم بدون خروج کرسر موس از صفحه برنامم(؛ برنامه ای که دارم واسش مجموعه عکسهای آموزشی می سازم) به صفحه snagit برم. مثلا نمی تونم pic1 (پیوست) رو که با prtScr ساختم با snagit هم بسازم. چه کنم؟
2- برنامم یک سری خطوط رو توی یک picturebox ترسیم می کنه. حین ترسیم دو lable و دو textbox هم، کنار کرسر موس، توی صفحه ظاهر میشن. برنامه و setup اش با vb6 نوشته شدن. اما سوالم اینه که چرا خطوط و لیبل ها توی عکس نمی افتن؟ pic2 (پیوست)
لطفا راهنمائیم کنید...

پیوست ها

• peyvast.rar
    24.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

the_king

مدیرکل انجمن
بعد از راهنمائی شما خواستم از snagit استفاده کنم اما به دو مشکل برخوردم:
1- نمی تونم بدون خروج کرسر موس از صفحه برنامم(؛ برنامه ای که دارم واسش مجموعه عکسهای آموزشی می سازم) به صفحه snagit برم. مثلا نمی تونم pic1 (پیوست) رو که با prtScr ساختم با snagit هم بسازم. چه کنم؟
2- برنامم یک سری خطوط رو توی یک picturebox ترسیم می کنه. حین ترسیم دو lable و دو textbox هم، کنار کرسر موس، توی صفحه ظاهر میشن. برنامه و setup اش با vb6 نوشته شدن. اما سوالم اینه که چرا خطوط و لیبل ها توی عکس نمی افتن؟ pic2 (پیوست)
لطفا راهنمائیم کنید...

Line ها و Label ها جزو موارد بدون پنجره اند (Windowless). بعضی از برنامه هایی که از صفحه عکس می گیرند فقط
اجزایی رو ثبت می کنند که پنجره دارند. من الان روی ویندوز 7 ام فقط Camtasia Studio 7 رو دارم، با اون کنترل ها
هم مشکلی نداره.

جدیدترین ارسال ها

بالا