اعمال فیلتر و تغییرات یکسان بر روی تمام عکسهایی که در آینده ذخیره می شوند.

Cyberlife

New Member
سلام

چه طور میتونم فیلترها و تغییراتی که روی یک عکس در فتوشاپ اعمال کردم

بدون باز کردن فتوشاپ و به صورت خودکار بر روی تمام عکسهایی که در آینده

در یک پوشه به خصوص ذخیره میکنم اعمال بشه. آیا نرم افزار یا راهی برای

اینکار وجود داره؟

the_king

مدیرکل انجمن
سلام

چه طور میتونم فیلترها و تغییراتی که روی یک عکس در فتوشاپ اعمال کردم

بدون باز کردن فتوشاپ و به صورت خودکار بر روی تمام عکسهایی که در آینده

در یک پوشه به خصوص ذخیره میکنم اعمال بشه. آیا نرم افزار یا راهی برای

اینکار وجود داره؟
بدون باز کردن فتوشاپ یعنی اینکه بدون اینکه برنامه فتوشاپ اجرا بشه عکس هاتون تو فتوشاپ ویرایش بشوند؟

فتوشاپ قابلیت Action سازی و اجرای Automate Batch داره، Action سازی یعنی یک روالی
که روی تصویری انجام می دهید رو مرحله به مرحله ذخیره کنه و Automate Batch یعنی Action مورد نظر رو روی
تعدادی تصویر بصورت خودکار تکرار کنه. اما اینها قابلیت فتوشاپ اند و اگه نخواهید فتوشاپ اجرا بشه پس قابل استفاده نیستند.

Cyberlife

New Member
بدون باز کردن فتوشاپ یعنی اینکه بدون اینکه برنامه فتوشاپ اجرا بشه عکس هاتون تو فتوشاپ ویرایش بشوند؟

فتوشاپ قابلیت Action سازی و اجرای Automate Batch داره، Action سازی یعنی یک روالی
که روی تصویری انجام می دهید رو مرحله به مرحله ذخیره کنه و Automate Batch یعنی Action مورد نظر رو روی
تعدادی تصویر بصورت خودکار تکرار کنه. اما اینها قابلیت فتوشاپ اند و اگه نخواهید فتوشاپ اجرا بشه پس قابل استفاده نیستند.

بله، منظورم اینه که یک فایل Template ایجاد کنیم که حاوی تنظیمات ویرایشی کاربر به صورت Action باشه

و یک پوشه روی ویندوز را به صورت دائم مانیتور کنه و به محض اینکه فایل یا فایلهایی با یک نام خاص وارد

پوشه شد بدون باز کردن برنامه فتوشاپ تنظیمات رو سریع روی فایلها اعمال کنه، چون باز شدن فتوشاپ

برای هر فایل که وارد پوشه میشه خیلی زمانبر هست و برای کارهایی که نیاز به انجام شدن در چند ثانیه

دارند، کاربردی نیست.

جدیدترین ارسال ها

بالا