اعلام همكاري با مجموعه نرم افزاري اکسيژن

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
اسم منم به لیست یاری دهندگان اضافه کن ....٪

تا بعد...

S4DEGH

Well-Known Member
اين مربوط به بخش همكاري هست نه انجمن مالتي مديا !
فكر كنم بايد انتقال داده بشه !

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
انتقال از انجمن مالتي مديا

علي

bob_marley

Member
برنامه های پیشنهادی من برای قرار دادن در قسمت مربوط به نرم افزار های کارت های ریسیور ِDVB

***Dvb Softwares*********************************************************

***Dvb Players
Prog dvb
Alt DVB
Sky_view
dvbdream
DVB Viewer
My Theater

***Codec Softwares
XP Codec Pack 1.2.1
k lite Codec pack 2.4 full
nvidia codec
Logopatch ElecardMpeg2-all versions
Elecard Mpeg2 Codec

***Softcam Softwares
Softcam Download
Polsat Key Finder 1-2
Downloader2.8

***Mpeg2 Convert & Cut
Mpg2Cut2_4c24
DrDivx_v1.06
cyberlink power encoder mpeg4 avc edition
PocketDivXEncoder_0.3.51_RC11

دوستان نظرات خود را در مورد نرم افزار های پیشنهادی من بدهند.

smd7m

Member
دوستان عزيز سلام
در مورد اينکه اکسيژن به platinum تغيير کنه چه نظري داريد ...
خواستم اين انجمن نيز مانند انجمن P30world کاري جهاني انجام بده و مجموعه تخصصي خود رو بنام سايت Majidonline به يادگار بزاره ... از دوستان خواهشمنديم نظرات خود را به مسئولين سايت اعلام کنند تا همگام به يک طرح کلي ما نيز پيش قدم شويم ... و يک مجموعه نرم افزاري بروز با همکاري اعضاي فعال ايجاد نماييم ..
با تشکر
محمد

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
به نظر من همین اسم اکسیژن خیلی بهتره چون یه کار جدیده ولی پلاتینیوم رو خیلیا استفاده کردن و تکراریه

moein273

Member
در مورد کرک و نرم افزارهای ایرانی بهتره پخشش نکنید به شدت باهاتون برخورد خواهد شد و در ضمن شما به چه حقی میخوایید نرم افزاری که یه کرکر بدون درخواست پولی کرک کرده رو برای پول در سی دی خودتون بذارید و بفروشید ؟

moein273

Member
حسابدار Xp و ...

حالا مهم نیست اگر ریلیز نکنید مشکل خاصی نیست موفق باشید چون موقعی که گروه ما این نرم افزارها رو کرک میکرد همیشه صحبت این بود که به هیچ وجه فروخته نشه و همیشه نویسنده های نرم افزارهای ایرانی هم از ما خواستن ایم کار رو نکنیم ( اگر هم نمیخواستن ما این کارو نمیکردیم)

moein273

Member
حسابدار Xp و ...

حالا مهم نیست اگر ریلیز نکنید مشکل خاصی نیست موفق باشید چون موقعی که گروه ما این نرم افزارها رو کرک میکرد همیشه صحبت این بود که به هیچ وجه فروخته نشه و همیشه نویسنده های نرم افزارهای ایرانی هم از ما خواستن ایم کار رو نکنیم ( اگر هم نمیخواستن ما این کارو نمیکردیم)

mmo402

New Member
سلام . من نرم افزار photowatermark نیاز دارم . نمیدونم می تونم انو از این سایت بدست بیاورم . ممنون می شم اگه کمکم کنید .

جدیدترین ارسال ها

بالا