اعطای نمایندگی دامنه و هاست رایگان به صورت درصدی reseller

irlogo

Active Member
به نام خدا
ضمن تبریک این اعیاد ماه سرشار از میمنت و برکت شعبان

عرایضم رو کوتاه می کنم

شاید براتون جالب باشه :shock:ولی خوب این هم یکی از سیاست های فروش شرکت بین المللی دهکده وب هست :wink: دوستانی که تمایل دارند واقعا به تجارت وب هاستینگ بپردازند دیگه لازم نیست ماهیانه هزینه بپردازند !

در این سیاست فروش به نفع هر 2 هست ، هم ریسلر و هم وب هاستینگ :)
در اصل ریسلر کنترل پنل مدیریت سرور و دامنه رو تحویل می گیره و هر وقت یک مشتری بر روی هر یک از اکانت ها تعریف کرد میزان سود (پور سانت) خود را بر می داره و الباقی رو به حساب "موسسه دهکده وب" واریز می کنه:neutral:

در ریسلر هاست هر چقدر که هاست و پهنای باند بخواهید موردی نداره .
حتی اگر ریسلر بتونه خوب کار بکنه یک سرور اختصاصی در اختیارش می زاریم.

از ویزگی های منحصر بفرد این ریسلر امکان ایجاد هاستی با مشخصات بینهایت هاست + بی نهایت پهنای باند + بی نهایت دامنه + بی نهایت ایمیل و خلاصه همه چیز بی نهایت وجود داره.

یکی دیگه از بهترین ویژگی ها ریسلر با پنل دایرکتی یا ریسل هست که در اختیار ریسلر می زاریم که می تونه آنلاین علاوه بر ثبت دامین به صد ها کار دیگه و مدیریت بر دامنه هاش بپردازه ، حتی می تونه باز هم ریسلر تعریف کنه

برای دامنه های IR هم برای ریسلر هامون DEPOSIT CODE تعریف می کنیم که آنلاین می تونه دامنه ثبت و ... بکنه

اکنون این امکان وجود داره که هر کسی که نیاز داره سرور اختصاصی کرایه کنه به مدت 48 ساعت سرور تست در اختیارش قرار بدیم.

در مورد هاست هم همین طور 1 هفته هاست تست می دیم
http://webvillage.ir/host/cpanel-panelbox-linux-host-demo.html

دیگه توی ایران ، کانادا ، آمریکا ، هند ، المان ، انگلیس و چین سرور اختصاصی داریم.

در مورد هاست هم این لینکش
http://webvillage.ir/host/professional-cpanel-linux-hosting.html

این سرویس جدیدمون که همه چیزش بی نهایته با قیمت سالانه 1000,00 تومان عرضه می شه و پرداخت اقساط با 3000,0 تومان پیش پرداخت و ماهانه 8300 تومان عرضه می شه که مشخصاتش اینه :
بی نهایت هاست ، بی نهایت پهنای باند ، بی نهایت دامنه ، بینهایت ایمیل ، بی نهایت بانک اطلاعاتی ، 1 دامنه رایگان

البته این نوع سیاست فروش ریسلر قوانینی هم داره که بهش در فرمی که در انتهای مبحث اونو ضمیمه کردم بهش اشاره شده.

دوستانی که تمایل دارند حالا برای تست و یا به صورت دائم از این موقعیت استثنایی استفاده کنند کافیه که به
یا

ایمیل بدن تا مراحل کار سریعا طی بشه
یعنی سرویس براتون فعال می شه و اگه مایل بودین از سرویس استفاده کنید نهایتا تا 1 هفته فرصت دارید فرم ضمیمه شده در انتهای مبحث رو تکمیل کرده و به آدرس ذکر شده در فرم توسط پست پیشتاز به همراه فتوکپی 2 برگ اول شناسنامه + کارت ملی خودتون رو با پست پیشتاز ارسال کنید.:wink:

اگه سوال یا موردی بود می تونین با شماره 7742713-0251 تماس بگیرید و سید مصطفی زرگران رو بخواهید و یا با شماره همراه اول 6501-151-0919 تماس بگیرید یا پیام کوتاه بدید.

سوال ، امر ، فرمایش و هر گونه انتقاد پا پیشنهادی دارین سر و پا می بینم و میشنوم.
یا علی

irlogo

Active Member
سلام د وست من هیچ کدوم از سایت هاتون باز نمی شه

به نام خدا
عرض سلام و شب بخیر

والله همش برای ما باز می شه
سایت های نشان دهنده آپتایم و پورت ... مشکلی رو نشون نمی دن

تصور بنده این است که سرویس دهندتون مشکل داره ، با پروکسی تست کنین

یا علی مدد

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
خوب حالا من تصمیم گرفتم با شما همکاری کنم شرایطتوت با من متناسبه .اما نیازه واقعا با پست پیشتاز ارسال بشه؟نمی شه ایمیل کنیم؟ تو قرن 21 هستیم :دی کاریو که می شه با ایمیل انجام داد چرا سختش کنیم؟

galiver60

Active Member
من برای شما پیغام خصوصی فرستادم و بی صبرانه منتظر جواب شما هستم . با تشکر

irlogo

Active Member
خوب حالا من تصمیم گرفتم با شما همکاری کنم شرایطتوت با من متناسبه .اما نیازه واقعا با پست پیشتاز ارسال بشه؟نمی شه ایمیل کنیم؟ تو قرن 21 هستیم :دی کاریو که می شه با ایمیل انجام داد چرا سختش کنیم؟

درود

شبتون بخیر هموطن عزیز

در مورد این که می بایست پست بشه چون می بایست فرم رو امضا کنید و امضای فکس شده و یا ایمیل شده هیچ گونه ضمانت اجرایی و اعتباری ندارد.

در مورد پست پیشتاز علت تسریع در دریافت قراردادنامه امضا شده توسط نماینده هست ، شما اصلا بدهید کبوتر قاصد بیاورد :d

irlogo

Active Member
من برای شما پیغام خصوصی فرستادم و بی صبرانه منتظر جواب شما هستم . با تشکر

سلام

شبتون بخیر دوست من

در حال مطالعه نامه شما هستم ، پس از مطالعه پاسخ شما را سریعا خواهم داد ، در صورت لزوم در این مبحث نکاتی را عرض خواهم کرد.

موفق و پیروز باشید.

galiver60

Active Member
دمت گرم ممنون این ارسال اطلاعات از طریق پست پیشتاز فقط مشکله این کار اجباریه ؟

سلام

شبتون بخیر دوست من

در حال مطالعه نامه شما هستم ، پس از مطالعه پاسخ شما را سریعا خواهم داد ، در صورت لزوم در این مبحث نکاتی را عرض خواهم کرد.

موفق و پیروز باشید.

irlogo

Active Member
خواهش می کنم ، بلی خوب بدون قرار داد که نمی شود.

در صورتی که عمل کردتون خوب باشه برای ماه بعد هم تمدید می شه

جدیدترین ارسال ها

بالا