Fa اطلاع از نصب بودن گوگل کروم

با سلام.
با اینکه این انجمن یه جورهایی تعطیل شده اما میپرسم شاید آقایان مدیر مثل کینگ لوسیفر محمود شاید جواب دادن

چطور میتونم از نصب بودن گوگل کروم مطلع بشم.از طریق خط فرمان داس باشه یا رجیستری یا با آدوئیت فرقی نمیکنه.فقط بشه مطلع شد که آیا نصب هستش یا خیر
اگه ساخت پلاگینش زمانبر نیست یکی بسازه لطف کرده
میدونم تو رجیستری میشه با پلاگین اسمال پلاگین پیداش کرد اما روشی که استاندارد باشه و تو تمام ویندوزها 32 بیت یا 64 جواب بده یا نه را نمیدونم

سوال دوم اینکه اگه از داخل بیلدر با فرمان ران یه فایل اچ تی ام ال را اجرا بکنم با مرورگری باز میشه که انتخاب شده.حالا من چطور میتونم کاری کنم که اگه با اینترنت اکسپلورر باز میشه من بعد با گوگل کروم باز بشه.

در واقع میخواکم ثبت بشه یعنی از اون به بعد حتی خارج از بیلدر هم کسی رو یه فایل اچ تی ام ال دوبار کلیک کرد با گوگل کروم اجرا بشه. در واقع میخوام با کد نویسی openwith را تغییر بدم

خواهشا با مثال یا با راهنمایی کمک کنید
دوتا سوال شد
اول اینکه چطور از نصب بودن گوگل کروم مطلع بشیم
دوم اینکه چطور برنامه مربوط به اجرای فایلهای اچ تی ام ال را به گوگل کروم تغییر بدیم

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
برای سوال اولتون چک کردن گوگل کروم از ریجستری
HKEY_CURRENT_USER\Software\
Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\Google Chrome

برای سوال اولتون چک کردن گوگل کروم از ریجستری
HKEY_CURRENT_USER\Software\
Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\Google Chrome
محمود جان تو آدرسی که بالا دادی اصلا چیزی که به کروم مربوط باشه نیست.احتمال داره تو ویندوزهای مختلف فرق بکنه؟ دستی هم گشتم پوشه گوگل کروم را پیدا کردم توش فایلی که مربوط به آدرس نصب باشه نبود
بنظرت مشکل از کجاست؟

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
تو این مورد فقط من اینو پیدا کردم قبلا یه پلاگینی هم بود میشد اینکارو کرد ولی اسمش یادم رفته

NicSoft

Active Member
برای اجرای فایل html با کروم هم از دستور زیر استفاده کن
Run("chrome.exe","File$"​
چون برای اجرای فایل های که در درایو ویندوزن نیازی به وارد کردن ادرس نیس

NicSoft

Active Member
برای چک کردن نصب بودن هم میتونی از ترفند زیر استفاده کنی
File$[1] = 'WindowsDrive\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe'
File$[2] = 'WindowsDrive\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome.exe'
FileExist("File$[1]","")

جدیدترین ارسال ها

بالا