اطلاعانی در باره Sequence Presets

dev_TRK

Member
با سلام خدمت دوستان ، یه سوال داشتم در مورد preset های پریمیر که همون Sequence Presets هستن ، و اون اینه که اینا تفاوتشون چیه و کاربردشون چه مواقعی در کل اطلاعاتی در مورد انواع مختلف این تنظیمات
خیلی ممنون :)

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
در واقع کار Action در فتوشاپ را می کنن
شما می تونی با ترکیپ چند افکت به یک نتیجه دلخواه برسی و اونو واسه خودت ذخیره کنی تا در دفعات بعدی مجبور نشی تنظیمات را از اول اعمال کنی و با ساخت یک Preset می تونی همان نتیجه را اعمال کنی
جالا در اینترنت هم Preset های آماده هست البته بیشتر واسه AE

dev_TRK

Member
خیلی ممنون از جوابتون اما منظور من این نبود منظور من اینه که مثلا DVCPROHD 108024p یا DV 24p یا AVCHD فرقشون چیه تو چه کاری از چه preset استفاده میکنن چه بسا که در فتوشاب معلومه که مثلا preset ( mobile & Devices ) واسه خروجی موبایل و یا web واسه طراحی وب هستش منظور کلی اینه که چه فرمتی واسه چه کاری مناسبه و خود افراد حرفه ای تو کارای مختلف از چه preset هایی استفاده میکنن
بازم ممنون از لطفتون

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
خیلی ممنون از جوابتون اما منظور من این نبود منظور من اینه که مثلا DVCPROHD 108024p یا DV 24p یا AVCHD فرقشون چیه تو چه کاری از چه preset استفاده میکنن چه بسا که در فتوشاب معلومه که مثلا preset ( mobile & Devices ) واسه خروجی موبایل و یا web واسه طراحی وب هستش منظور کلی اینه که چه فرمتی واسه چه کاری مناسبه و خود افراد حرفه ای تو کارای مختلف از چه preset هایی استفاده میکنن
بازم ممنون از لطفتون
خوب بهتر بود از اول سئوالتو را واضح می پرسیدین :snap: :green:
24p منظور 24 فریم سینمایی است و p هم منظوز progressive هست که نوع پردازش تصویر را نشان می دهد
فرق HD و DV هم در زرولوشین تصویر است

جدیدترین ارسال ها

بالا