اضافه کردن شکلها به متن در asp.net

rainynight

Member
سلام و خسته نباشید
من در سایتم بخشی برای ارتباط با خودم قرار دادم که افرا مشخصات خودشون رو وارد می کنن و یه قسمت هم ب پیغامشون رو می نویسن و برای من ارسال می کنن چند نفر از دوستان پیشهاد کردن که از شکلهای یاهو یا یک سری smiles دیگه برای متن ها استفاده بشه به این صورت که وقتی می خوان پیغام بگذارن بتونن داخل متن این شکلها رو هم اضافه کنن به غیر از استفاده از ادیتور های جاوا راه دیگه ای هم هست؟

MCSD

Banned
كاري ندارده

دوست عزيزم شما اول بگويد شكل هارا بصورت كد وارد كنند . بعد از اون شما بايد متن واردشده توسط كاربران رو حروفش را دونه به دونه بخوانيد با يد دستور فور يا غيري هو يا از Index Of استفاده كنيد .
بعد از آن بصورت دايناميك براي هرقسمت يك image box جنريت كنيد و آدرس اون عكس را از ديتابيش بگيريد . بايد بگم براي اين كار بايد يك Web Custom Controller بنويسيد . چون بايد كد ها شما بصورت html جنريت بيشن . اگر متوجه نشدي به [email protected] ميل بزن.

Behrouz_Rad

Member
خیلی ساده تر از اینهاست!
کافیه که کد شکلک ها رو با متد Replace، با مسیر عکس عوض کنی.
بعدش با استفاده از متد HtmlEncode کلاس HttpUtility به HTML کدش کنی و بعد بریزیش توی دیتابیس.
موفق باشی.

amirlol

Well-Known Member
فکر کنم راحت ترین کار ادیتور باشه !!!!
یک ادیتور خوب بزار و بفرستش به دیتابیس !!!

rainynight

Member
اگه ميشه يك اديتور خوب و يك نمونه براي كد گذاري برام بگذاريد ممنون ميشم

Behrouz_Rad

Member
مطمئنم که تا حالا از اون 2 تا ادیتوری که معرفی کردم استفاده نکردی.
بهتره یه نگاه به امکانات و در عین حال سهولت استفاده ازشون بندازی، شاید Text Area رو به خاطره ها سپردی!!!

amirlol

Well-Known Member
ببین دوست عزیز TEXT area راحت تره چون همه توش دستکاری کردن و اگر بگرده هر سرسی براش پیدا می شه !!!

Behrouz_Rad

Member
amirlol گفت:
ببین دوست عزیز TEXT area راحت تره چون همه توش دستکاری کردن و اگر بگرده هر سرسی براش پیدا می شه !!!
چه دلیل جالبی!
یه ضرب المثل هست که میگه: آشپز که دو تا شد آش یا شور میشه یا بی نمک.
نمی دونم می دونی یا نه!
ولی این حرفت همه جا و همیشه مصداق نداره...
چون اینقدر توی کرنل 2.6 لینوکس دست بردند که اینقدر شور شد که همه جاش سوراخ سوراخ شد.

Behrouz_Rad

Member
چه ربطی داره!
در ضمن، بهتره بدونی که در DNN و Community Server هم از Free Text Box استفاده میشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا