[phpNuke] اضافه كردن يك گزينه به منو

rafieefard

New Member
با سلام و عرض تبريك سال نو به همه دوستان
و با تشكر از آقا مجيد به خاطر راه اندازي اين مجموعه
سؤالم اينه كه اگه بخوايم تو منوي اصلي يك گزينه اضافه كنيم كه وقتي روش كليك ميكنيم بره تو يه صفحه خالي، چكار بايد بكنيم.
البته منظور از صفحه خالي، يك صفحه خالي با تمپليت كلي سايت هست نه يه صفحه سفيد سفيد
راستش من ميخوام تو منو اصلي فقط چند گزينه باشه كه با كليك بر روي هركدوم وارد يه صفحه بشه كه محتوياتش رو بتونم تغيير بدم.
ممنون

James2

New Member
البته برای اضافه کردن یک مورد به منوی اصلی باید به قسمت مدیریت ==> مدیریت منوی اصلی برید.
اما برای صفحه خالی یا باید ماژول صفحات اضافی رو نصب کنید و یا بلد باشید یک ماژول بسازید.

S4DEGH

Well-Known Member
البته برای اضافه کردن یک مورد به منوی اصلی باید به قسمت مدیریت ==> مدیریت منوی اصلی برید.
اينم بگم بشرطي كه ماژول منوي سايت روي نيوك نصب باشه وگرنه كه امكانش نيست .. :)

p30walk

New Member
ببخشین که این تایپیک قدیمی رو اپدیت کردم دیگه سوالم مکمل این پست بوود برا همین ...!

خوب عزیزان یه کمک اساسی کنین کارم گیره ببینین این سایت تازه من هست http://www.p30walk.com میخوام منو اصلی رو که سمت راست هست ویرایش کنم دسته بندیش کنم مثل این وبلاگ که کردم http://www.p30walk.iranblog.com اگر بلوک یا ماژول خاصی هست لطفا در مطرح کنید در ضمن طریقه کارشو هم یه ندایی بدین ممنونم (کجا اپلود کنم و ....)
حالا منتظر بمونیم تا جواب قطعی

p30walk

New Member
اينم بگم بشرطي كه ماژول منوي سايت روي نيوك نصب باشه وگرنه كه امكانش نيست .. :)
منظور از مازول منو منوی سایت کدامین هست اگر امکان دارد با یه عکس نمایش دهید.
یا اگر میشه مازول را بدید اپلود کنیم .

webalfa

Member
همین طور که صادق جان گفتند باید این ماژول نصب باشه که روی نیوک مشهدتیم نیست .

شما میتوانید این ماژول رو نصب کنید من فایل اون رو میزازم .

اما پیش نهاد میکنم از قسمت مدیریت بلوک این منو رو بسازید چو راحتتر و سریعتر هست .

پیوست ها

• sommaire_parametrable_v3.0b1.zip
    82.4 کیلوبایت · بازدیدها: 58

p30walk

New Member
میشه لطف کنین دقیقا بگین کجا اپلود کنم ؟ مراحل کار رو بگین خیلی ممنون میشم

webalfa

Member
تمام فایل های و فولدها در پوشه html را در root هاست بریزید

بعد هم فایل install-sommairev3.php را اجرا کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا