اصلا همچین چیزی هست؟؟؟!!!

amir-cg

Active Member
با سلام خدمت دوستان عزیز....
من یک سوال از طراحان و مدیران سایت ها داشتم....
من می واستم بدانم آیا نرم افزاری هست که بتوانیم در آن یک سرویس مدیریت محتوا نصب کنیم و به صورت مجازی یک وبسایت را مدیریت کنیم؟؟؟؟!!!!
شما می دانید که نرم افزار vmWare به صورت مجازی ، یک ویندوز را اجرا می کند....من هم همین را می گویم....
مثلا ما هیچ سایتی نداریم....اما می خواهیم تجربه ی کار با CMS را داشته باشیم....برای همین به یک نرم افزار یا سرویس نیاز داریم...آیا همچین سرویس یا نرم افزاری وجود دارد؟؟؟
اگر جواب مرا بدهید ، ممنون می شوم....
روز خوش

the_king

مدیرکل انجمن
با سلام خدمت دوستان عزیز....
من یک سوال از طراحان و مدیران سایت ها داشتم....
من می واستم بدانم آیا نرم افزاری هست که بتوانیم در آن یک سرویس مدیریت محتوا نصب کنیم و به صورت مجازی یک وبسایت را مدیریت کنیم؟؟؟؟!!!!
شما می دانید که نرم افزار vmWare به صورت مجازی ، یک ویندوز را اجرا می کند....من هم همین را می گویم....
مثلا ما هیچ سایتی نداریم....اما می خواهیم تجربه ی کار با CMS را داشته باشیم....برای همین به یک نرم افزار یا سرویس نیاز داریم...آیا همچین سرویس یا نرم افزاری وجود دارد؟؟؟
اگر جواب مرا بدهید ، ممنون می شوم....
روز خوش

اساس کار اینه که Apache و PHP و MySQL روی سیستم تون نصب شوند. توی گوگل عبارت XAMPP چیست و عبارت WAMP چیست و عبارت
نصب CMC در wampserver را جستجو کنید و مقاله هایی که پیدا می شوند را مطالعه کنید. برای دانلود به سایت www.wampserver.com
و [url]www.apachefriends.org[/URL] مراجعه کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا