اصلاً تایپوگرافی یعنی چی ؟ کجا می شه در مورد اینهنر های جدید فتوشاپی یاد گرفت

اصلاً تایپوگرافی یعنی چی ؟ کجا می شه در مورد این هنر های جدید فتوشاپی یاد گرفت
من که یه سال و نیمه که با فتوشاپ کار می کنم این هنر های دیجیتالی و گرافیکی رو نمیدونم من تو وب و سی دی فتوشاپ یاد گرفتم چونتو شهرستان کسی یادش نمی ده
اگرم یاد بده فکر کنم دیگهمن بیشترازش بلد باشم
تو شهرستان ما مهندس کامپیوتر هست برنامه هم نوشته اما مثلاً نمی دونه فایل فشرده وین رار چی هست اکثر این رشته کامپیوتری هام چیزی بلد نیستن همه دنبال دختر بازی اند
بعضی هم نمی خان به یه آدم چیز یاد بدن می ترسن به ضررشون بشه این جورشم دیدم تو این کشور اسلامی!

arash.111

Member
حاجی خدا قوت . دلت پره ها ! اصلا شما کاری کردی کارستون . یعنی باید توی تاریخ ثبت کنن .خخخخخ
شما چند تا کلمه کاملا ً بی ربط رو به دلایل کاملاً منطقی بهم ربط دادی :
تایپوگرافی ، وین رار ، دختر بازی، مهندسای کامپیوتر، اسلام و ...

MOSTAFA

کاربر فعال
من فقط یه چیز میخوام بگم اونم دررابطه به اولین جمله ایه که نوشتی
اصلاً تایپوگرافی یعنی چی ؟ کجا می شه در مورد این هنر های جدید فتوشاپی یاد گرفت
مشکل جامعه هنری ما همین هست که فکر میکنیم گرافیک یعنی فتوشاپ و تا اونجایی که به تایپو گرافی میگیم هنر های فتوشاپی!!!! وقتی هر کسی که فتوشاپ یاد میگیره به خودش جرات میده بگه گرافیست و هنرمند البته که دیگه امثال منی که رشته و زندگیشون هنر و گرافیکه و جون میکنیم واسش هیچ ارزشی نداریم تو این جامعه!
دوست عزیز، این خیلی خوبه که شما مشتاق هنری و من انتقادم با شخص شما نیست با کل جامعه و همه کسایی که این تصور غلط رو دارن هست. اگر این رو بدونیم که گرافیک فتوشاپ نیست و اصولی مطالعه داشته باشیم حق هیچ کس پایمال نمیشه و خودمون هم با سواد بیشتری ادامه میدیم و لذت میبریم از هنر.
تایپوگرافی یک شاخه هنری هست که خیلی هم کار سختی هست اگر اصولی بخواد کار بشه و پیش نیازش مسلط بودن به خط اون زبان هست برای مثال شما باید استراکچر های خطوط نستعلیق رو بدونی و بش مسلط باشی و در اصل اول خطاطی کنی بعد بری سراغ تایپوگرافی

جدیدترین ارسال ها

بالا