اصلاح هدر قبلی و طراحی کاور سی دی ...

majid_a95

Active Member
سلام
از دوستانی که درباره هدر قبلی نظراتشونو ارسال کردن بی نهایت تشکر میکنم (خالصانه) ! راستش نظرات سازنده (وکوبنده) این عزیزان باعث شد کلا یه طرح دیگه بزنم و بزرگترین اشکال کار که تکست های زیاد بود رو حل کنم و .... امیدوارم این یکی یکم بهتر شده باشه !! :-? اگه اینطور نیست بگید تا منم یه فکری به حال خودم بکنم ...:-? تشکر بسیار بسیار ... :rose:

پیوست ها

• header eydeal.jpg
    header eydeal.jpg
    132.3 کیلوبایت · بازدیدها: 17
  • eydeal cd label black.jpg
    eydeal cd label black.jpg
    263.9 کیلوبایت · بازدیدها: 18

MohammadGh

Well-Known Member
سلام
هدر از كار قبليت يكم بهترشده
اين سايتو نگاه بنداز براي نمونه هدر: لينك
و ليبل سي دي فروشگاه (ه) نداره دقت كن
ميتونستي توي ليبل يه قسمت مينوشتي نام محصول
نوشته انگليسي يكم خوانا نيست
گل وبوته ها رو از رنگ هاي نارنجي ...استفاده ميكردي تا يكم جلب توجه ميكرد
تشكر

آخرین ویرایش:

sayan.digit

Active Member
مجید جان کار قبلی تو ندیدم
اما اینارو دیدم
در مورد هدر... ایده ای که در سر داری جالبه اما میدونی مشکل خیلی از ماها که میخوایم راه بیافتیم اینه که نمی تونیم خیلی خوب از ابزارها برای اجرای ایده استفاده کنیم

چندتا مورد به ذهنم رسید بهت میگم...

1- متن ایده آل و بیش از هد کشیدی و باعث میشه زیبایی کار بخوابه.. همیشه یادت نره یک هدر قشنگ به شلوغ بودنش نیست... بلکه به رسایی و رسوندن مفهوم و موضوع سایته... پس همیشه روی شلوغی و سنگین کردن کار تمرکز نکن

2- سعی کن حداقل از سه چهار رنگ هماهنگ و یا متضاد استفاده کنی.. البته به جا و مناسب.. این کارت شدیدا یک نواخت شده و جذابیت خاصی به بیننده القاء نمیکنه.. یه جور مردگی و سکوت

3- از ابزارهایی که در اختیار داری مثل وکتور و براش به صورت نا منظم استفاده نکن.. تو این هدرت شما هرچی دم دست داشتی به زور جا دادی تو هدر. اینکه از برج میلاد نور منعکس بشه و کل هدر و پوشش بده ایده ی خوبیه ولی به شرطی که اولا براش یا وکتور برج میلاد و پر رنگ کنی و با یک رنگ مجزا به خوبی در کار نشونش بدی...و رنگ نور هم اصلاح کنی تا با بک گراند و سایز اجزا هماهنگی لازمو داشته باشه

4- عبارت تجارت الکترونیک ایرانیان و به عنوان یک دوست بهت میگم.. خیلی بی نظم و بی سلیقه کار کردی.. همیشه از یک فونت واحد استفاده کن... این کارت دقیقا مثل یک شخصیه که شلوارش یه رنگه.. پیرهنش یه رنگ و از زیر پیرهنشم یه تیشرت با یه شلختگی زده بیرون. ناراحت نشو.. اینارو میگم تا خوب به کار خودت اشراف پیدا کنی و بتونی کارای بعدی تو سر و سامون بدی

ایشالله شاهد کارای بعدیت با طرح ها و ایده های توپ تری باشیم:rose:

ஜSir.Armandoஜ

New Member
بهتر از قبلیه اما هنوز برای گذاشتن به عنوان هدر کار داره ... سعی کن یکم توی سایت بچرخی و آموزشای بچه هارو یاد بگیری ... بعد از روی آموخته هات و دانشی که در مورد ابزار پیدا کردی هدرت رو آپدیت کن ....

majid_a95

Active Member
حالا کارت قشنگ شده آفرین
همینطور ادامه بده
موفق باشی

تشکر دوست عزیز (لطف داری):rose::rose::rose:
سلام
هدر از كار قبليت يكم بهترشده
اين سايتو نگاه بنداز براي نمونه هدر: لينك
و ليبل سي دي فروشگاه (ه) نداره دقت كن
ميتونستي توي ليبل يه قسمت مينوشتي نام محصول
نوشته انگليسي يكم خوانا نيست
گل وبوته ها رو از رنگ هاي نارنجي ...استفاده ميكردي تا يكم جلب توجه ميكرد
تشكر

خیلی ممنون از راهنماییتون همچنین لینک ...:rose::rose:
هدر بدك نيس ولي واسه هدر يه كاري بكن
من که نفهمیدم کدوم به کدومه یکی لطف کنه بگه....... :shock::shock: (تشکر دوست عزیز:wink::rose:)
مجید جان کار قبلی تو ندیدم
اما اینارو دیدم
در مورد هدر... ایده ای که در سر داری جالبه اما میدونی مشکل خیلی از ماها که میخوایم راه بیافتیم اینه که نمی تونیم خیلی خوب از ابزارها برای اجرای ایده استفاده کنیم

چندتا مورد به ذهنم رسید بهت میگم...
خیلی ممنون ازین که وقت گذاشتی و دقت کردی و .... ! چشم حتما این مواردو در نظر میگیرم(ایشااله که بتونم...):rose:
بهتر از قبلیه اما هنوز برای گذاشتن به عنوان هدر کار داره ... سعی کن یکم توی سایت بچرخی و آموزشای بچه هارو یاد بگیری ... بعد از روی آموخته هات و دانشی که در مورد ابزار پیدا کردی هدرت رو آپدیت کن ....

آموزش که زیاد دیدم (راستش اجرای اونی که تو سر آدمه یکم .....:wink:)
اگه نمونه کار داری بفرستی لطف کردی!!!!!!!!!!!!!
سایان جان همه چیزو گفت دیگه !!
کاملا موافقم !!

از شما هم تشکر:rose:

sayan.digit

Active Member
در مورد لیبل سی دی!!

حدس می زنم هنوز استفاده از ابزارهای فتوشاپ و کامل بلد نیستید!! چون به نظر شخصی من.. جدای از ایده و طرح نوع اجرا و تمیز کار کردن موثره..

وقتی دقت کردم دیدم دور و گوشه های کار دندونه دندونه است انگار که زمینه ی گرد سی دی و از جایی دور بری کردید و از قالب اون استفاده کردید.. خب این سی دی و خیلی راحت با ابزار shape ها می تونستید بسازید تا کار تمیز در بیاد

منم با نظر آریا موافقم... خود کار بصورت دایره و گرد هستش! فکر نکنم نیازی باشه متن انگلیسی رو فرم و شکل بهش بدی و صد البته با یه رنگ سبز که صاف بخوره تو چشم بیننده!

کلیت کارهات نشون میده واقعا ایده و خلاقیت داری و جای پیشرفت داری در حد تیم ملی.. اینو دارم جدی میگم.. بدون اغراق

اما ازت خواهش میکنم قبل از ارائه طرح اول خوب با فتوشاپ آشنا شو.. خوب با ابزارها ، فیلترها و امکانات این دنیای بزرگ آشنا شو ... زمانی که تونستی به ابزارها مسلط شی اون وقته که لذت اجرای ایده رو می چشی و اون موقع است که میای و رو طرح های ما نظر میدی و ما از تو کمک میگیرم..

به امید اون روز

موفق باشی:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا