[phpNuke] اشکال در فایل هایی با پسوند .html

LordEfazati

Member
با سلام
من يه مشکل داشتم
بعد از نصب سيستم تمام لينک هايي که آخرش
html
بوده اجرا نمي شه و صفحه ي
The page cannot be found رو مي ده ... مشکل چيه ؟
چه کنم
با تشکر

l8026070

New Member
در تنظيمات نيوك بخشي وجود داره به نام google tab اون رو از كار بياندازيد

S4DEGH

Well-Known Member
روي لوكال اين مشكل پيش مياد شما ميتوني از Wamp استفاده كني و در بخش تنظيمات ماژول هاي wamp . گذينه rewrite_modul رو تيك بزني .

حل ميشه :)

S4DEGH

Well-Known Member
فايل htaccess آپلود شده در روت نيوك !؟

اگرباشه و اينطوري باشه به مسئول سرور بايد اطلاع بدي . :)

dijavoo

New Member
فکر کنم بیشتر مشکلت تو صفحه اختصاصی کاربر و لینک های اون خودشو نشون می ده .من این مشکل رو داشتم نسخه اصلاحی header.php و htaccess رو گرفتم و مشکلم حل شد. البته من از نسخه 4 پرتال ایران نیوک استفاده میکنم و نمی دونم با پرتال شما همخونی داره یا خیر؟

اگر هم از phpnuke مشهد تیم استفاده می کنید این پست رو مطالعه کنید:

http://www.phpnuke.ir/ftopict-1519.html

موفق باشید

saeed_metabox

New Member
روي لوكال اين مشكل پيش مياد شما ميتوني از Wamp استفاده كني و در بخش تنظيمات ماژول هاي wamp . گذينه rewrite_modul رو تيك بزني .

حل ميشه :)
دوست عزيز ميشه يكمي بيشتر توضيح بدين تا ما هم متوجه بشيم دقيق بايد چيكار كنيم من از لوكال استفاده ميكنم

اينم سايت منه www.rapidbaz.org

::. Arash .::

New Member
سلام
هیچ مشکل خاصی نیست
شما باید فایل .httaccess را حذف نمایید و این فایل را از فولدر نیوک آپلود کنید
یعنی وقتی که فایل فشرده ی نیوک را به سرور منتقل کردید، سپس فایل فشرده ی نیوک را در کامپیوتر اکسترکت نموده و فایل .httaccess موجود در آن را بروی سرور آپلود نمایید.
موفق باشید

آخرین ویرایش:
اقا

موضوع رو چرا ميپيچونيد.. برو فايل httaccess رو پاك كن و دوباره تو اين پكيج نيوك 8.1 فايل httaccess رو اپلود كن درست ميشه:rose: به همين راحتي ..فكر كنم 200هزار تاپيك زده شده تو سايت مشهد تيم و مجيد انلاين

tavahhom

New Member
سلام خسته نباشد
1 اینکه صفحات html باز نمیشن و ایراد از httaccssec هم نیست چک کردم یعنی دوباره uplod کردم 8.1 httaccesho
2 اگه بخوام شاخه سایت رو عوض کنم باید چی کار کنم یعنی الام مثلا باد بزنم sitename.com/nuke ولی اگه بخوام sitename.com بزنم وارد شه باید چی کار کنم
مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا