اسکریپ سایت کلوپ + امکانات بیشتر

1p30

Member
سلام به همه دوستان خیلی ها دنبال این اسکریپ می گشتن امید وارم ازش استفاده کنید
فک کنم کلی سایت با همین اسکریپ راه بیفته
امکانات
ایجاد پروفایل
آپلود عکس
آپلود موزیک
آپلود فیلم
ایجاد وبلاگ
پست در وبلاگ
سرچ و جستوجو
ایجاد کلوپ و گروه
دسته بندی گروه ها
به روز رسانی کاربران
...
دمو
لینک دانلود حذف شد به علت مخالفت دوستان
تشکر یادتون نره و کپی رایتو رعایت کنید

آخرین ویرایش:

spsgorgan

Active Member
عزيزم
مرحمت كنيد اگر ميخواين لطف كنيد فايلي به اشتراك بزارين كامل اينكارو كنيد. فكر كنم به اينصورت بهتر باشه

دمت گرم . اما ای کاش فارسی سازیش رو هم می دادی . اما اشکالی نداره . خودم میشینم برای دوستان عزیز فارسی می کنمش و بعدش میزارم روی سایت برای دانلود . اینطوری کار اونایی که دنبال همچین سیستمی هستند راه می افته ...

YTERROR

Active Member
از این سیستمها زیده لطفا تویی فروم یک جستجو بکنید مشکل اصلی به ها نه دسترسی به لینکهای نال شده و ورژن های قدیمی یا فارسی سازی نیست

مشکل اینجاست همه اینا لایسنس دارند و اینا نال شده و بر خلاف قوانین هست

موفق و پیروز باشید

1p30

Member
شما درست می گید ولی این نال شده نیست و یک لیسانس یک ساله داره
بیا و خوبی کن
من از همه دوستان معظرت می خوام
لینکو حذف کردم

آخرین ویرایش:

YTERROR

Active Member
دست شما در نکنه ولی لایسنس اسکریپتی که نتا شده و ورژن 3 اومده و ...... درست نیست

با وجود این که 1 ماه کمتر یک تایپیک با نام کمک در مورد دلفین که یک اسکریپت خیلی حرفه ای در مور دوستیابی بود ولی بدون اطلاع جامع یکی از اعضا اسکریپت کاملا فارسی شد و بعد با مشکل نال بودن اسکریپت مواجه شدن برای پیشگیری از این اتفاقات بهتره سایرین در جریان قرار بگیرند تا مثل هر کشور دیگه و شرکتهای بزرگ دنیا به خرید اسکرپیت اقدام بشه با توجه به این که هزینه اسکریپت هم خیلی پایینه

موفق و پیروز باشید

lux_sms

New Member
چــــــرا؟؟؟؟

ااااااااااااا چرا لینک دانلود رو حذف کردید ....:mad:
مگه ما آدم نیستیم اونای که باید دل کنن دلاشونو کردن نوبت که به ما میرسه ملت اعتراض میکنن
آقــــــــــــــــــــــا اعتراض وارد نیست...

iranads

Active Member
یادش بخیر تاپیک خوبی بود.. البته پیشنهاد میکنم از این اسکریپت استفاده نکنید چون مشکل شدید امنیتی داره.. ولی اگه خیلی دنبالش هستید پیام خصوصی بزارید چون من فارسیش کردم

1p30

Member
یادش بخیر تاپیک خوبی بود.. البته پیشنهاد میکنم از این اسکریپت استفاده نکنید چون مشکل شدید امنیتی داره.. ولی اگه خیلی دنبالش هستید پیام خصوصی بزارید چون من فارسیش کردم
خوبی از خدتونه :D
اره این هم یه حرف هست
من چنتا سیستم دیگه هم سراغ دارم که این مشکلات رو ندارن و خیلی کامل هستن
موفق باشید

snmsoftpc

Active Member
سلام ...
ممنون عزيز اما همه ميگن من سيستم بهتري سراغ دارم اما يكي يه لينك نداد ما هم بهرهمند شويم
ممنون و موفق باشيد

1p30

Member
چون اکثر این ها نال شده ه هستن نمی تونم بزارم
شما می تونید تو سایت خودم که آدرسش تو امضام هست پیدا کنید
موفق باشی

snmsoftpc

Active Member
سلام ...
ممنون خيلي سايت خوبي داريد . زياد اسكريپت از آونجا دريافت كردم .
مرسي حتما دوباره سر ميزنم .
موفق باشيد

دایی محسن

Active Member
واقعاً می شه این اسکریپت رو با کلوب مقایسه کرد ! حالا چه برسه کلی امکانات پیشتر !!!

این اسکریپ خیلی جالبه اما پنل مدیریتش به نظر من خیلی ضعیفه

1p30

Member
اسکریپ های قدرت مند تر هم اومده عزیز که خیلی جالب هستن :d

iranads

Active Member
ببینید دوستان کلا رو اسکریپت های نال شده نمیشه حساب کرد.. اکثر این سیستم ها برای سایت های زیر 1000 کاربر بدرد میخوره و ممکنه یدفع دیتابیس بپره.. بعدشم الان با وجود سایت های متعدد در ضمینه دوستیابی دیگه فکر نکنم راه اندازی مجدد این جور سایت ها ارزش داشته باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا