اسکریپ دوست یابی فارسی

mohan4u

Member
سلام من یه اسکریپ دوستیابی فارسی میخواستم من انجمن رو هم گشتم ولی چیزی نبود یکی بود که اونم فارسی سازش لینک دانلودش خرابه ثواب داره دوستان یه اسکریپ فارسی میخوام کمک کنید لطفا ماه رمضونیم کلی ثواب میبرین

mohan4u

Member
سلام
دوستان خبری نشد ؟
مدریت محترم اگه شما همچین اسکریپتی سراغ دارین بزارین یکی تو سایت هست ولی لینک فارسی سازش خرابه دانلود نمیشه !!!
please help me

MJ Rayaneh

Well-Known Member
اسکریپتی مثل سایت کلوب چند هفته پیش در انجمن معرفی شده.
اگر به کارت میاد میتونی با سرچ پیداش کنی.

mohan4u

Member
سلام MJ Rayaneh جون من سرچ کردم پیداشم کردن ولی لینکش رو ورداشتن متاسفانه نمی شه دانلودش کرد اگه لینک دانلودش رو دارین بزارین ممنون میشم من کارم گیره یه اسکریپ دوستیابیه پول ندارم داشتم یکی میخریدم ولی متاسفانه اونم ندارم اگه یه دوست پیدابشه که لینک اون اسکریپ رو بزاره ثواب کرده
ممنون:cry::sad:

mohan4u

Member
دوست عزیز من اینارو سرچ کردم که دارم اینجا به خاطر یه لینک النماس میکنم یعنی من نمیدونم باید تو گوگل سرچ کنم بازم دستت درست یه حرفی زدی

shayanboy

Active Member
شما مگه اسکریپت دوست یابی نمی خوای ؟
شما تو گوگل سرچ کنی پیدا میشه
باز اگر مشکلی هست بگید
با تشکر
شایان

mohan4u

Member
سلام من یه اسکریپتی از یه سایتی همون irscript ورداشتم یه مشکل دارم این اسکریپ فایل admin.php نداره پلاگین هاشو داره و لی من اومدم پی اچ پیش کنم نشد قات زد خودش انگلیسی بود
اینم سایتی که اسکریپت روش نصبه www.pic.shakh.ir کسی میتونه حلش کنه من اسکریپت رو براش بدم درست کنه یه محبت دوستانه کنید برام درستش کنید این سایت آی آر اسکریپ خدا بگم چیکارش کنه اسکریپت میزاره خاک تو سرش میشه پشتیبانی کنه الان چند روزه مطرح کردم کسی جواب نداده کوچیک همتونم کارم گیره حلش کنید

شایان جون ببین اگه بتونی کاری بکنی ممنون میشم
اینم لینک برنامه
http://forum.irscript.ir/redirector.../irscript/multihost-%28www.irscript.ir%29.zip

جدیدترین ارسال ها

بالا