اسکریپت های Php .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

lepi

Member
سلام دوست عزیز لطفا به چند صفحه قبلتر مراجعه کنید برای دانلودش با لینک جدید درضمن یه اسکریپ دیگه هم معرفی شده بود

بله پیدا کردم
ممنونم.
یه سوال داشتم: امنیت این برنامه چطوری هست؟ نه اینکه بگم کسی تضمینش کرده یا نه فقط جهت اطلاع میخوام بدونم.
بازم ممنونم :wink:

1p30

Member
این جزء قوتی ترین ها توی امنیت هست بعد هم کسی لینک باکسو هک نمی کنه

آقا تو رو خدا یه اسکریپت برای راه اندازی یه سایت تبلیغاتی تویپ و حرفه ایی میخوام اگه کسی داره بزاره ( یه چیزی شبیه ایستگاه) اگه بخوام کسی میتونه بنویسه با اون امکاناتی که میخوایم

irp30net

Member
عزيز php نيكو نصب كن بعد برو تو
p30-online.com
و ساير سايتهاي مرتبط اينجور چيزا تو نيوك زياد رايگان دارن

nima_divone

Member
البته منظور اسشون PHP NUKE (نیوک) هست....
www.irannuke.com و www.mashhadteam.com سات های معروفی هستن که این پرتال رو ارائه میدن
وای منی که با این پرتال کار کردم چیزی در مورد تبلیغ توش ندیدم و پیدا نکردم والله

BetaMaster

Member
php-nuke واسه سايت تبليغي ؟:-?:eek::neutral::neutral::neutral:

درمورد اسكريپ مشابه سايت ايستگاه قبلا بحث شده ولي نوك واسه سايت تبليغي ... من كه نشنيدم

ميشه به منم ياد بديد؟

ممنون:wink:

آقا تو رو خدا یکی بگه از کجا میتونم اسکریپتی مثل سایت ایستگاه بدست بیارم

php-nuke واسه سايت تبليغي ؟:-?:eek::neutral::neutral::neutral:

درمورد اسكريپ مشابه سايت ايستگاه قبلا بحث شده ولي نوك واسه سايت تبليغي ... من كه نشنيدم

ممنون:wink:

آقا با این اینترنت Dial up چطوری جستجو کنم تو رو خدا نیاز حیاطی دارم پای آبرو در میون هست
من قرار بود این اسکریپت رو بدم به یکی از دوستام وقتی آرشیو اسکریپت هام رو دیدم اشتباهی اسکریپت تبلیغات رو داشتم و این اسکریپت شبیه ایستگاه رو نداشتم از کجا میتونم تهیه کنم تو رو خدا کمک کنید

siavashmusic

Active Member
دوست عزیز در مورد این موضوع بارها بحث شده
شما اگه رایگان میخوای میتونی توی www.hotscripts.com بگردی
اگه خود نسخه ایستگاه رو میخوای یکی از دوستان داره 250 میده
منم خودم دقیقا نسخه www.iranwebshop.info رو بصورت کامل دارم یعنی کد باز
اگه بخوای با مامبو هم میتونم برات اوکی کنم اما مسلما قیمت های بنده خیلی بالاست و بعید میدونم با نیاز شما هماهنگ باشه

BetaMaster

Member
آقا تو رو خدا یکی بگه از کجا میتونم اسکریپتی مثل سایت ایستگاه بدست بیارم

آقا با این اینترنت Dial up چطوری جستجو کنم تو رو خدا نیاز حیاطی دارم پای آبرو در میون هست
من قرار بود این اسکریپت رو بدم به یکی از دوستام وقتی آرشیو اسکریپت هام رو دیدم اشتباهی اسکریپت تبلیغات رو داشتم و این اسکریپت شبیه ایستگاه رو نداشتم از کجا میتونم تهیه کنم تو رو خدا کمک کنید

يه دكمه سرچ اون بالا هست 3سوته پيداش مي كنه

البته كمترين قيمتش 100000 تومنه:wink:

منم خودم دقیقا نسخه www.iranwebshop.info رو بصورت کامل دارم یعنی کد باز
اگه بخوای با مامبو هم میتونم برات اوکی کنم اما مسلما قیمت های بنده خیلی بالاست و بعید میدونم با نیاز شما هماهنگ باشه

از کجا میتونم اسکریپت ایران پرو شاپ رو گیر بیارم همین open source که مجانی هست تو رو خدا کمک کنید خیلی وقت ندارم

اگه بخوای برای مامبو بنویسی چقدری در میاد؟

ALI4GHA

Member
نیاز فوری به یک اسکریپت ppc رایگان یا null شده

دوستان سلام

من نیاز به یک اسکریپت Pay Per Click یا همون پرداخت حق بازاریابی در ازای کلیک بر روی بنر ( امیدوارم مفهوم جمله معلوم باشه ) دارم البته یا رایگان و یا null شده

دستم به دامنتون کمکم کنید
راستی نگید برو تو هات اسکریپت بگرد پیدا می کنی چون هر چی گشتم چیز بدرد بخوری پیدا نکرد

BetaMaster

Member
یکی نیست مارو کمک کنه برو بچ choas, h.khafan بابا یکی کمک کنه

ايران پرو شاپ رو داشتم ... والا نمي دونم تو كدوم هاردمه ! يا اصلا پاكش كردم يا نه !

يه سري تنظيمات پيچيده داره كه اولا هر سروري اجازه نمي ده ثانيا مي تونه امنيتتو كم كنه و ...

نصبشم كمي درد سر داره

powerweb

New Member
عزيزان من اسكريپتي ميخواهم كه بشه آنلاين فيلهايي كه روي هاست خودمون قرار داررو زيپ كنيم و بتونيم براش پسور بذاريم لطفا كمكم كنيد شديد نياز دارم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا