اسکریپت فروشگاه ساز

intel_amd

Active Member
همان طور که می دانیم قوی ترین سیستم فروشگاه ساز یعنی open cart است اما جاش توی سایت مجید آنلاین خالی است و فقط سیستم های مدیریت محتوا و وبلاگ و انجمن ساز هست
جای بهتری پیدا نکردم که به مدیر بخش پیشنهاد ایجاد این بخش بدم

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
شما تو انجمن پرستا هم هستی درسته؟
بله به نظرم در کل جای اسکریپت های فروشگاه ساز خالیه!
حالا چه اوپن کارت ، پرستاشاپ ، توماتو کارت یا...

intel_amd

Active Member
بودم دیگه نمیام چون رفتم سمت اپن کارت
اکثر کاربری پرستا شاپ تو 2-3 روز باهاش کار کردم یادگرفتم اما دیدم پشتیبانی خوبی ازش نمیشه و سوالات پاسخ گفته نمیشه ماژول و تمپلیت رایگان هم خیلی کمه براش
رفتم یکم اپن کارت ببینم چجوریه بعد نصبش کردم باهاش کار کردم دیدم خیلی رادست تره نسبت به پرستاشاپ ماژول و تمپلیت رایگان هم براش خیلی بیشتره , چنتام انجمن پشتیبانی داره تو سایت های تم و ماژول خارجی هم نگاه کردم دیدم اگر 3 صفحه درمورد پرستا شاپ چیزی هست 10 صفحه برای اپن کارت هست و بیشتر طرفدار داره

Cisco

مدیر انجمن
بخش مدیریت محتوا با مشورت مدیران به زودی شامل تغییرات کلی می‌شود . این تغییرات شامل اضافه شدن و جمع شدن چند زیر انجمن هم می‌شود .
سیستم‌های فروشگاه‌ساز خیلی جا نیفتادن و کاربران زیادی ندارند به همین دلیل اضافه کردن بخشی جدا برای این انجمن لازم و ضروری نیست . همون طور که انجمن برای سیستم whmcs که سیستم قدرتمند هاستینگ هست و چند اسکریپت دیگر انجمن جداگانه ندارد. در صورتی که نیاز به ایجاد تاپیک داشتید سوالات و مباحث خود را در همین شاخه از انجمن مطرح کنید .
در هر صورت اگر لازم شد در انجمن مدیریت محتوا شاخه‌ای جدید برای اسکریپت‌‌های عمومی این چنینی ایجاد می‌شود تا کاربران مشکلی در این زمینه نداشته باشند.

موفق باشید.

zizitizi

New Member
opencart

شما تو انجمن پرستا هم هستی درسته؟
بله به نظرم در کل جای اسکریپت های فروشگاه ساز خالیه!
حالا چه اوپن کارت ، پرستاشاپ ، توماتو کارت یا...

منم دنبال اپن کارتم
واقعا جاش خالیه

سایت فارسی نداریم واقعاااااااااا

زودتر راه بندازین واقعا کلافه شدم
منم مطلب میزارم
مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا