اسکریپت فراخوانی محتویات یک فایل زیپ شده ...

سلام
ممنون میشم کمکم کنید.

چند تا فیلم avi یا wmv دارم که می خوام درون یک فایل RAR قرار بدم (البته این فایل RAR پسورد هم داره)، حالا اسکریپت یا روشی هست که بشه فیلم داخل فایل RAR که پسورد هم داره را درون MMB فراخونی کنم و نمایش بدم؟

فکر کردم شاید اسکریپتی باشد که بشه نام یک فایل RAR را به همراه پسوردش بگیره و خودش فراخونیش کنه تا بتونم فیلم را نمایش بدم...

از اساتید MMB خواهش می کنم من را راهنمایی کنند.
پیشاپیش تشکر می کنم.
:rose:

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
انجمن رو سرچ کنید در این مورد نمونه اماه موجوده و میتونید به راحتی ازش استفاده کنید

تشکر MahmoodM30 کمی اطلاعات پیدا کردم و فایل نمونه ای که معرفی شده بود را دیدم ولی جایی برای گرفتن پسورد فایل زیپ شده نبود ...
من به اندازه شما حرفه ای نیستم اگه لطف کنید کمی هم توضیح بدبد ممنون میشم

booyebaran

Well-Known Member
استخراج فایل های فشرده rar

سلام دوست عزیز چندین مدل راه و روش داره این کار که من یه فایل سورس رو پیوست کردم که سه تکنیک داره. وکلا اینو بهتون بگم تمام برنامه هایی که command lineمجزا دارن مث WINRAR و UltraISO و خیلی برنامه های دیگه میشه با MMB ترکیبشون کرد و یه برنامه خوب و حرفه ای ساخت.

موفق باشین

پیوست ها

• UnRAR-Password.zip
    1.8 کیلوبایت · بازدیدها: 25
آخرین ویرایش:

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
اصلا می شه از طریق mmb محتویات یک فایل RAR یا ZIP شده را اجرا کرد !؟؟
:cry:
خیر اگه این امکانم فراهم بشه باز چون اطلاعات کدگذاری شدن باید اول فایلها روی هارد Extract بشن سپس فایل Extract شده رو اجرا کنید چیزی که در عمل در برنامه های Winrar و غیره میبینید باز به همین شکل هستن.
در کل بهترین ابزار برای شما استفاده از Console خود Winrar هست نحوه ارتباط با Console هم تو Help خود Winrar توضیح داده شده.

منظورتون از console همون command line است؟
میبخشید اگه من امدم اینجا و از اساتید راهنمایی میگیرم چون مبتدی هستم و نیازمند کمک شما
اگه امکان داره لطف کنید بیشتر و دقیق تر توضیح بدید...

ممنونم

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
منظورتون از console همون command line است؟
میبخشید اگه من امدم اینجا و از اساتید راهنمایی میگیرم چون مبتدی هستم و نیازمند کمک شما
اگه امکان داره لطف کنید بیشتر و دقیق تر توضیح بدید...

ممنونم
خیر منظور از Console Application برنامه هایی هستن که دارای رابط گرافیکی یا GUI نیستن و در محیط Command prompt ویندوز اجرا میشن مانند فایل Rar.exe در پوشه نصب
Command Line هم تنها روشی برای ارتباط با این چنین برنامه ها هست.
برای اینکه بدونید چطور با این برنامه ارتباط برقرار کنید تو Help Winrar همین Command Line رو جستجو کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا