اسکریپت بانکی php

wolfman

Member
با سلام
من به دنبال اسکریپتی می گردم که دارای امکانات سیستم بانک آنلاین باشد.
از دوستان اگر کسی چنین اسکریپتی می شناسد لطفا" معرفی نماید.

با تشکر :rose:

wolfman

Member
من به دنبال سیستمی می گردم که امکانات بانکی داشته باشه.
مانند سیستم Paypal و ...

با تشکر

wolfman

Member
مجانی هم گیر میاد،
1 سری دانلود کردم اما به درد کار من نمی خوره.
سیستمش پولی هم باشه حاظرم پرداخت کنم اما انگلیسی باید باشه.

online.web

Member
من یه سیستم فروشگاه دارم که بیش از 15 نوع پرداخت رو از جمله paypal-world pay - protx-eway-master card , ...........
کاملا اجاکس و بیش از 20 قالب رو داره
اگه خواستی pm بده

wolfman

Member
با سلام
منظور من این است که:

این سیستم سیستمی باشد که مدیریت بتواند یوزر های خود را کنترل نماید و یوزر ها بعد از ثبت نام در وب سایت با یوزر و آیدی خود بالانس حساب بانکی خود را چک نمایند.

سیستمی شبیه Paypal.com
نه سیستم فروشگاهی که شما بیان کردید، من سیستم بانکداری اینترنتی نیازم هست و به زبان English.

با تشکر

online.web

Member
گشتم نبود - نگرد نیست

باید بدی تا واست بنویسن . چون این اسکریپت رو رایگان نمی تونی گیر بیاریواگه خواستی به shahkey.com بگو حرفه ای واست مینویسه!!

آخرین ویرایش:

wolfman

Member
من گشتم خیلی هم هست،
خوب نگشتی، 1 جستجو کنی زیادشم گیر میاد.

من با این چند تا کار کنم مناسب باشه میزارم برای Dl

برای چنین چیزی استفاده از اسکریپت یک حماقت واقعی هستکلا راه اندازی چنین سیستمی حتی اگه بدی یکی برات خوصوصی بنویسه هم حماقته چون نیاز به یه تیمی از چنیدین برنامه نویسحرفه ای دارید تا سایتتون حک نشه و ... پس خیلی خطرناکه ..اگه برای یاد گیری و چنین چیزی میخای بد نیست خوبه آدم یاد بگیره اگه کسی اسکریپتی داشت که کمک میکنه بزاره !!من هم میگردم اگه پیدا کردم در خدمتمآقا ما میتونیم برات اینو بنویسیم ولی توصیه میکنم چنین کاری نکنی !!گروه نرم افزاری آریا گلوبال | www.AriaGlobal.com | سفارش آنلاین پروژه از طریق اینترنت ! | +98 916 930 5052

wolfman

Member
نه کی میگه حماقته ؟!!
من میخواهم این سیستم رو Develop کنم، و این خصوصیت دنیای اوپن سورس هست.

به هر حال تشکر از حسن نیت شما

هر کی یه نظری داری این کار اشتباه هست ببخشید اگه حرفام یکم توهین آمیز بود درسته نوشتن اسکریپتش کار زیاد سختی نیستولی تظمین امنیت یک چنین کار بزرگی خیلی سخته و هیچ کس نمیتونه 100 % تظمین کنه که اسکریپتش باگ نداره ممکنه یکم پیداکردن باگ هاش طول بکشه .. اگه این قدر ساده بود از این سایت ها 1000 تا وجود داشت ولی تو خود امریکا فقط 3 - 2 تا هستن که در این زمینه جدی فعالیت میکنند

wolfman

Member
اتفاقا" این ها رو چک کردم اما به درد کار من نمیخوره.
ممنون از لینک

اتفاقا" این ها رو چک کردم اما به درد کار من نمیخوره.
ممنون از لینک

پس شما دقیقا چی میخای ؟ اگه دنبال اسکریپت میگردی برای ایده گرفتن و یاد گرفتن فکر نکنم این چیزه بدی باشه
شما با من تماس بگیر ببنیم چی میخای شاید بتونم برات کاری کنم ( یاهو : mahdi_x1 ) شماره تماس :09169305052

جدیدترین ارسال ها

بالا