اسکریپت ایستگاه

mehdinasiri

پارس لند گروپ
بالاخره این اسکریپت ایستگاه رو پیدا کردم! اما!!! روی لوکال که نصب نشد! بر روی هاست نصب کردم اخطار داد که از نسخه هکی داری استفاده می کنی! اما تو پوشه ادمین می رفت! اونجا هم نام کاربری و پسورد نداشتیم! گفتم بزارم اینجا ببینم دوستان می تونن نصب کنن!

لینک دانلود حذف شد

jigartalaa

Member
این ایستگاه که شما گذاشتی 1 . کامل نیست ! کاری از محسن داوری عزیز هست که حاصل به دست آمدش از ایستگاه حامد هست !
سایت اصلیش : www.nasrincms.com هست که نال و ریپ شده ی خودم هست اما جایی فعلاً پخش نمیکنم :)

اسکریپتش هم کار میکنه و باز متن کردم :دی :خنده :لبخند
با مدرک هم ثابت میکنم اسکریپت حامد کاستومایز و سفارشی سازی شده !
موفق باشید ;)

jigartalaa

Member
اینم یک مدرک کامل ! شما به عکس ها . فاو آیکون و آدرس بار دقت کنید . همه هم میدونید محسن داوری از اوبنتو لینوکس استفاده میکنه ! و تو دسکتاپ هم نوشته mohsen نگاه کنید به عکس ها :دی

www.mohsendavari.ir/mahdi_1.png & www.mohsendavari.ir/mahdi_2.png

به زودی یک تاپیک تخصصی هم میزنم واسه همین که خیلیا رو ... !

موفق باشید ! :snap:

navidba

Well-Known Member
بچه ها.. اصلا کلا اسکریپت free ایستگاه تو نت هست یا نه؟

سلام
منم سوال همین دوستمون رو دارم
آیا اسکریپت اصلی ایستگاه که خیلی جا ها حدود 800 تومن می فروشنش تو نت رایگان هست؟
البته یکی دیگه هست که شبیهشه و هر چی هم تو نت هست همینه که میشگن استگاه
ولی این اسکریپت توسط دوست خوبمون موژی (softarchive) طراحی و نوشته شده.
اگه واقعا اسکریپت اپن سورس ایتگاه هست بزارین تا ما هم یه حالی ببریم.

mosi20

Active Member
سلام
من 3 بار برای مدیرا زدم این تاپیک را حذف کنند ولی حذف نکردند!
یعنی توی ایران به جز من برنامه نویس دیگه ای نست که همیشه کدهای من دست بقیه هست؟
بابا به خدا حروم هستش.
من با هزار امید میام یه کد مینویسم تا ازش پول در بیارم ولی شما ها هی ور میدارین و کدهای منو میدزدید.
اگه راست میگین برین ویبولتین را بدون اجازه نصب کنید ببینید چه بلایی سرتون میاد.
حالا این درست هستش که یه ایرانی را اینجوری اذیت میکنید؟
دست از سر این حامد هم بردارید
مگه نمیشه 2 تا برنامه نویس با هم کار کنند؟
به خدا خیلی براتون متاسفم که مال دزدی استفاده میکنید.

yakoza

Well-Known Member
سلام
من 3 بار برای مدیرا زدم این تاپیک را حذف کنند ولی حذف نکردند!
یعنی توی ایران به جز من برنامه نویس دیگه ای نست که همیشه کدهای من دست بقیه هست؟
بابا به خدا حروم هستش.
من با هزار امید میام یه کد مینویسم تا ازش پول در بیارم ولی شما ها هی ور میدارین و کدهای منو میدزدید.
اگه راست میگین برین ویبولتین را بدون اجازه نصب کنید ببینید چه بلایی سرتون میاد.
حالا این درست هستش که یه ایرانی را اینجوری اذیت میکنید؟
دست از سر این حامد هم بردارید
مگه نمیشه 2 تا برنامه نویس با هم کار کنند؟
به خدا خیلی براتون متاسفم که مال دزدی استفاده میکنید.

شما کی گفتید که من این تاپیک رو حذف کنم ، که نکردم !؟

از دوستان خواهش میکنم با این همچین مواردی برخورد کردن سریعا به من بگن تا من تاپیک رو بفرستم زباله دان

mghorobei51

New Member
خوب دوستان خسته نباشید ، من امروز عضو انجمن شما شدم ، و بلافاصله با موضوع اسکریپت تبلیغات برخوردم ، خیلی جالبه حدود 6 ماه پیش ، برو بچ وب سامان با دریافت هزینه دویست هزار تومانی از من این اسکریپت رو ناقص برام قالب کردند گفتند بانک 5 میلیون ایمیل ایرانی رو هم برات میدیم که اون رو هم ندادن پرسیدم گفتن ایمیل ها قدیمی به کارتون نمیاد ، سرورشون از هفت روز هفته 10 روزش مشکل داشت حتی سایت خودشون تو سرورشون نبود (خیلی جالب بود) به هر حال با هزار زحمت دستب به سر و روش کشیدم و برخی تگ های اچ تی امل ها رو دستگاری کردم شد یه چیزی ، مجبور شدم 80 هزار تومان بدم هاست جدید ، چون گفتن نمی تونن ساپرت کنن سرور رو و به دلیل سوختن هارد سرورشون کلی اطلاعاتم از بین رفت و بعد از هر تبلیغی که تو شهرا میزدم سایت افلاین بود و حسابی ابرو ریزی میشد برام
بههر حال سرور رو تعویض کردم البته خودشون گفتن ، از اون روز هزار تا مشکل برام پیش اومد حالا میگن به ما مربوط نیست باید می گذاشتی تو سرور ما می موند ، میگم ایمل ارسال نمی کنه در حالی که سایر ساب دامین ها ارسال میکنه . می خوام تو ساب نصب کنم نمیشه برای یه تنظیم کانفیق 30هزار از من می خوان برنامه هم اینکد شده نمیشه دست توش برد
خوب با این اتفاق ها که این برنامه نویس ها به سر ادم در میارن ایا واقعا حرفی برای گفتن هم دارن ، پول و وقت من هیچ ، ابرومون چی ؟
پشتیبانی در حد صفر
میگن 24 ساعت پشتیبانی داریم ساعت 1 ظهر زنگ میزنی برای ادم دری و ری میگن
خدایش از یک عده جوان تحصیل کرده اینجوری برخورد ادم می بینه کلا دلسرد میشه
به هر حال اگر کسی می تونی کمک کنه ممنون میشم
باز ممنونم که مطلبم رو خوندین

mosi20

Active Member
دوست من همه ی دنیا میدونند وبسامان چجوریه!!!

این لینک ها را ببین :
http://forum.persiantools.com/t119556.html
http://forum.persiantools.com/t120808.html
http://forum.persiantools.com/t67771.html
در آدرس زیر میتوانید بخش کاربران سایت را مشاهده نمایید.
www.nasrincms.com/demo

در آدرس زیر میتوانید بخش مدیریت سایت را مشاهده نمایید.[ با نام کاربری و رمز عبور demo وارد بخش مدیریت شوید. ]
www.nasrincms.com/demo/admin

mghorobei51

New Member
خوب محسن جان اونایی که تاپیک زدین خوندم چند تا مساله اول اینکه اگر اونا دارن سیستم شما رو دزدیدن و دارن می فروشن چرا با هاشون برخورد نکردید که سر بیچاره هایی چون ما کلاه نره
دوما آیا می تونید مشل من رو شما برطرف کنید 1- عدم ارسال ایمیل 2- کانفیق به ساب دایمن

mosi20

Active Member
سلام
آقا اونایی که نمیدونن کافیه تو اینترنت سرچ بزنند ببینند چی به چیه.
من هم هرجایی میتونستم نوشتم.
بعدشم صبح که رادیو یا تلویزیون را روشن میکنی 1000 بار بهت میگه سلام صبح بخیر اینجا ایران است!!!
این یعنی اینجا با همه ی دنیا فرق داره.
اینجا اگه دزد را بزنی باید بری دیه بدی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من هم واقعا با این وضع که پیش اومده اصلا برای خود سیستم هام پول نمیگیریم در حد 40-50 تومن برای خود سیستم و 100 تومن هم برای پشتیبانی هایی که میکنم میگیرم.
این مشکل که شما گفتی یکی از هزاران مشکلات سیستم وبسامان هست!!!
من به مدت 2 ماه کامل سیستم را گذاشتم باگ گیری بشه و حتی همین دیروز هم یه مشکل خیلی خیلی کوچیک داخلش پیدا کردم و خودم به کسایی که سیستم قبلی را از خودم خریده بودند ایمیل زدم که سیستم مشکل داره و باید تغییرات بدم.
ولی کسایی که از وب سامان خریدند خودشون مسئول هستند .
من پول پشتیبانی میگیرم و درست میکنم.
تازه مشکلات بیشتری وجود داره که وقتی باهاش کار کنی میفهمی!
مثلا سر سال تاریخ عوض نمیشه و آمار سایتت از کار میوفته و.....
این سیستم که میبینی جدید نوشتم در واقع همون سیستم قبلی هست ولی با 50 % تغییرات ( چقدر تغییراتش کم بوده )
تمامی مشکلات سیستم قبلی را حل کردم و چند تا امکان جدید هم گذاشتم.

سلام به همه ی بچه ها
من یه چیزی بگم که بدونین اول از همه (که البته اکثرا می دونید)
کار اصلی وب سامان دزدی هست!!!
اسکریپت های مردم رو می دزده می فروشه به اسم خودش!!
نمونه هش هم اسکریپت فامارکت سایت فا اسکریپت که دزدیده و به عنوان فروشگاه ساز وب سامان می فروشه:mad:
این تهه نامردیه و من کاملا این حرفه آقا محسن رو قبول دارم:)

mghorobei51

New Member
دوست عزیز من همین که می بینم ایشون با کمال شهامت با عکس و شماره تلفن و اسم واقعی حرفشون رو می زنن به سندیت و صدق گفته هاشون پی بردم و این رو هم بگم که تا کنون بعد از 8 ماه تلفن زدنها به وب سامان من هنوز اسم شریفشون رو نمی دونم
به هر حال امید وارم که اقا محسن تو حل مشکلات هموطن هاشون موفق باشن

aria_cop

New Member
این COMS نسخه اصلی ایستگاهه؟ آخه من دیویلوپش کردم :cool:(نال جیزه!) باید بگم یکی از بدترین اسکریپتهایی که تا حالا دیدم ! چند ماه طول کشید تا آژاکس کنم و SEO Optimize روش اجرا کنم+ واقعا سیستم تمپلیتش داغونه :mad: و به هیچ وجه انعطاف پذیر نبود . به هر حال یه سیستمی ازش در آوردم که تکه! :)

به هر حال فکر نکنم این اسکریپتی که من دیدم نسخه اصلی ایستگاه باشه! اگه کسی اطلاع داره از بابای اسکریپت ایستگاه بگه!

آخرین ویرایش:

mosi20

Active Member
این coms نسخه اصلی ایستگاهه؟ آخه من دیویلوپش کردم :cool:(نال جیزه!) باید بگم یکی از بدترین اسکریپتهایی که تا حالا دیدم ! چند ماه طول کشید تا آژاکس کنم و seo optimize روش اجرا کنم+ واقعا سیستم تمپلیتش داغونه :mad: و به هیچ وجه انعطاف پذیر نبود . به هر حال یه سیستمی ازش در آوردم که تکه! :)

به هر حال فکر نکنم این اسکریپتی که من دیدم نسخه اصلی ایستگاه باشه! اگه کسی اطلاع داره از بابای اسکریپت ایستگاه بگه!

دوست عزیز من که نگفتم این ایستگاهه!!!!!!!!
این یه اسکریپت هست که مشابه ایستگاه کار میکنه.
یعنی میتونی تبلیغ ثبت کنی و تبلیغ متنی و چند ستاره و .... داشته باشی
در ضمن این کد را از اول خودم نوشتم.

mghorobei51

New Member
محسن جان من تا کنون نه تونستم به این سایت شما برم همه اش page load error میده
ایا مشکل از لینک هست ؟

aria_cop

New Member
ارادتمندیم!

دوست عزیز من که نگفتم این ایستگاهه!!!!!!!!
این یه اسکریپت هست که مشابه ایستگاه کار میکنه.
یعنی میتونی تبلیغ ثبت کنی و تبلیغ متنی و چند ستاره و .... داشته باشی
در ضمن این کد را از اول خودم نوشتم.

همچین جسارتی نمی کنیم قربان :rose:

من منظورم خود اسکریپت coms بود که کاسبرگ ارائه میده یا شایدم اوناهم اسکریپت شما رو برداشتن؟

هر چند سایت امضای شما نمیاد اما سایت ایستگاه ایران را دیدم و بهتون تبریک میگم که اسکریپت به این سنگینی را نوشتید.
من هم که مثلا دیویلوپ کردم کل شاخه dynamics و component و root رو فایلاشو از اول نوشتم! اونایی که اسکریپت کامز داشته باشن میدونن کدوم فایلا رو میگم! و میدونم چه کار ارزشمندی انجام دادید.

mosi20

Active Member
سایتم را dns هاش را عوض کردم
توی این هفته سرور جابه جا کردیم برا یهمین باز نمیشه
تا 1 روز دیگه فکر کنم کامل جابه جا بشه

جدیدترین ارسال ها

بالا