اسکریپت ارسال به میل

ampoursha

Member
سلام
این یه اسکریپت ساده است که میتونید خودتون ادیتش کنید و فیلدهایی به اون اضافه کنید یا حذف
کنید.
امیدوارم که بدر دتون بخوره.
البته دوستان که همه استادند فقط محض احتیاط به این مطلب توجه داشته باشید که:
فایل form2mail.php رو ادیت کنید و آدرس میل و پیام و آدرس سایت خودتون رو وارد کنید
همه فایلها هم نیاز هستند و باید آپلود بشوند

ضمنا روی لوکال هاست کامپیوترتون نمیتونید عملکردش رو چک کنید حتما باید آپلود بشه

این فرم امکانات دیگری هم دارد که حوصلم نمی شه براتون تایپ کنم "من از تایپ فارسی متنفرم" خلاصه ببخشید

پیوست ها

• form2mail.zip
    3.6 کیلوبایت · بازدیدها: 58

p30room

Member
سلام
فکر می کنم این اسکریپت از smtp استفاده کنه در این صورت بعد مدت کوتاهی ایمیل شما اسپم میشه
موفق باشید

p30room

Member
سلام دوست عزیز
چرا باید اسپم بشه ؟
دلیل + مدرک

سلام
چون کار حرفه ای منه
اگه شما مثلا از اسکریپت fastemail که نمونش تو سایت fastemail.ir هست ارسال ایمیل داشته باشید می بینید از شما آی دی ایمیل و smtp میخواد که در این صورت شما می تونید تعداد محدودی ایمیل ارسال کنید که این محدودیت از طرف گوگل و یاهو گذاشته شده که اگر از این تعداد بیشتر بشه ایمیل شما دیگه معتبر نخواهد بود ولی در اسکریپت های دیگه اینطوری نیست اسکریپت های پیشرفته کاری با آی دی و smtp ندارن بلکه از طریق آی پی خود سرور و به صورت ناشناس ایمیل های انبوه می فرستند که خوب لازمه ی این اسکریپت ها سرور های قدرتمنده

Allahparast

Member
سلام
چون کار حرفه ای منه
اگه شما مثلا از اسکریپت fastemail که نمونش تو سایت fastemail.ir هست ارسال ایمیل داشته باشید می بینید از شما آی دی ایمیل و smtp میخواد که در این صورت شما می تونید تعداد محدودی ایمیل ارسال کنید که این محدودیت از طرف گوگل و یاهو گذاشته شده که اگر از این تعداد بیشتر بشه ایمیل شما دیگه معتبر نخواهد بود ولی در اسکریپت های دیگه اینطوری نیست اسکریپت های پیشرفته کاری با آی دی و smtp ندارن بلکه از طریق آی پی خود سرور و به صورت ناشناس ایمیل های انبوه می فرستند که خوب لازمه ی این اسکریپت ها سرور های قدرتمنده
شما می تونید با فاصله زمانی دو ثانیه تعداد نامحدود ایمیل بزنید که زمان بره :rose:

p30room

Member
شما می تونید با فاصله زمانی دو ثانیه تعداد نامحدود ایمیل بزنید که زمان بره :rose:

همه اسکریپت های پیشرفته از این امکان برخوردار هستند ولی مشکل اینجاست که شما با آی پی سرور نمی تونید تعداد زیادی ایمیل در یک لحظه بفرستید چون خیلی زود آی پی بلاک میشه البته این مشکل بیشتر مربوط به یاهو هست برای اینکه ایمیل ها بلاک نشه یا شما مجبورید آی پی سرور رو تغییر بدید یا از subject های مختلف برای ایمیل هاتون استفاده کنید
موفق باشید

Saeed

Well-Known Member
اسکریپت کار نمیکنه حالا ما چه با فاصله 1 ثانیه چه 100 ثانیه ارسال کنیم !! :?:

من حدود 4 ساله پیش یه چنین فرمی رو خریده بودم که کار میکرد هیچ مشکلی هم نداشت اما جدیدا که استفاده میکنم ایمیل هایی که برام میاد ناخوانا هستش از UTF-8 و UTF-8\n هم استفاده کردم نشد :sad:

خواهشا اگه کسی بده که چیکار کنم درست بشه ممنون میشم کمکم کنه. :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا