اسکریپتی قوی برای چت

دنبال یه اسکریپت قوی برای چت در سایت هستم....
من اسکریپت هایی مثل alitalk و Flashchat و x7chat رو امتحان کردم ولی هر کردوم عیبهایی داشت...
مثلا x7chat نرم افزار کاملی است که می تواند برای سایر کاربران هم محیطی برای ارسال پیام و مدیریت ایجاد کند ولی در flashchat و alitalk فقط مدیر می تواند مدیریت کند!

آیا نرم افزاری هست که ترکیبی از سیستم های بالا باشد و هم از لحاظ زیبایی و هم قدرت و .... برتر باشد؟

لازم نیست که فارسی باشه فقط اگه می شناسید به من بگید....
اگه رایگانش نبود اشکالی نداره و سیستم هایی که پولی هستند رو هم بگید.

ممنون

راستش من زیاد با آجاکس حال نمی کنم!

PHP خیلی بهرته!!

من گشتم و دیدم که PHP MY Chat ورژن 1.92 اومده و خیلی خوب و کامله...
اونو دانلود کردم و آپلودش کردم تو هاستم ولی وقتی می روم نصبش کنم ERROR میده و نمی دونم باید چی کار کنم...
من این اسکریپتو ضمیمه کردم تا هر کی دوست داشت دانلود کنه...
برای استفاده هم باید ابتدا کلیه فایلها رو بگیرین و سپس یه جا کپی کنین و بهد از قسمت اول شروم به اکسترکت کنید.
فقط تو رو جونه هر کسی دوست دارین کمکم کنید و بگین که باید چی کار کنم؟

من وقتی میرم به آدرس هاست بعد از این که پیام میده برای اینه که 3 ثانیه صبر کنیم ...
این ارور رو میده :

Parse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING in
/home/dcceune/public_html/chat/install/install.php on line 1115

فکر کنم می گه باید یک فایلو ویرایش کنم ... لطفا بگین کدوم فایل و چه جوری؟

با تشکر

پیوست ها

• phpMyChat-Plus_1.92.part01.rar
    341.8 کیلوبایت · بازدیدها: 48
  • phpMyChat-Plus_1.92.part02.rar
    341.8 کیلوبایت · بازدیدها: 42
  • phpMyChat-Plus_1.92.part03.rar
    341.8 کیلوبایت · بازدیدها: 37
  • phpMyChat-Plus_1.92.part04.rar
    341.8 کیلوبایت · بازدیدها: 34
  • phpMyChat-Plus_1.92.part05.rar
    264.6 کیلوبایت · بازدیدها: 30
به نام خدا::

دوست عزیز در مورد اینکه شما میگید php بهتر از ajax هست باید بگم که خوب بخش اعضم برنامه های آژاکسی هم بر پایه php نوشته شده.به خصوص همین برنامه های چت خودشون چند تا از ترفندهای آژاکسی رو مورد استفاده قرار میدن که قدرت سیستم رو دو چندان میکنه.
مثلا یکی از همین روشها الگوی رفرش دوره ای هستش.
در مورد اون ارور هم شما فایل مورد نظر که در ارور نشون داده شده در پوشه اینستال فایل اینستال پی اچ پی رو باز کنید و ببینید در لاین 1115 آیا از نظر رعایت چاپ دستورات دارای مشکل هست یا خیر؟

به نام خدا::

دوست عزیز در مورد اینکه شما میگید php بهتر از ajax هست باید بگم که خوب بخش اعضم برنامه های آژاکسی هم بر پایه php نوشته شده.به خصوص همین برنامه های چت خودشون چند تا از ترفندهای آژاکسی رو مورد استفاده قرار میدن که قدرت سیستم رو دو چندان میکنه.
مثلا یکی از همین روشها الگوی رفرش دوره ای هستش.
در مورد اون ارور هم شما فایل مورد نظر که در ارور نشون داده شده در پوشه اینستال فایل اینستال پی اچ پی رو باز کنید و ببینید در لاین 1115 آیا از نظر رعایت چاپ دستورات دارای مشکل هست یا خیر؟

دوست عزیز آجاکس خوبه ولی تا به حال سیستم خوبی برای چت با آجاکس نیومده
ولی این PHP MYChat هم قدرت زیادی داره و هم در این نگارش 1.92 بر زیباییش دو چندان اضافه شده و کلی امکانات دیگه که با اون سیستمی که به طور استاندارد توی کنترل پنل هاست ها هست خیلی فرق می کنه...

در رابطه با مشکل من هم.... خسته نباشید !
من خودم می دونم توی خط 1115 یه خبر هایی هست ولی مشکل اینجاست که نمی دونم چه خبرهایی....
اون خط رو هم بررسی کردم و هیچ گونه اشتباه نگارشی ( نذاشتن سمی کالن و... ) نبود...

به نام خدا:::

خوب سیستم های آژاکسی زیادی برای چت هستند که دارای قدرت خیلی بیشتری هستند نسبت به این برنامه ای که شما معرفی کردید.

باز هم میگم به قسمت آژاکس همین انجمنها سر بزنید تا خودتون برنامه رو مشاهده کنید.از نظر ظاهری هم که خیلی خوشکلتر از همین برنامه ای هست که شما معرفی کردید.

در مورد این ارور هم من برنامه رو میرم خونه نصب کنم ببینم که چی میشه.

خیلی ممون

وقتی خواستید بگید که ارور رو باید چی کار کنم حداقل اسم اون سیستمی که تو قسمت آجاکس هست رو بگید چون من گشتم یه دونه پیدا کردم اصلا خوب و کامل و زیباتر از این سیستم نبود

ممنون

farik

Well-Known Member
با سلام من براي شما اسكريپت چت meebo رو پيشنهاد ميكنم بگرديد پيداش مكنيد ولي خوب اگه خواستين بگين من ميزارم...

farik

Well-Known Member
دوستان ..شرمنده پارسا اسپيس خرابه درست كه شد آپلودش ميكنم........بازم شرمنده....

hajmohammad

Member
من با علی تالک کار کردم
فقط ایرادش ایگنور و یا بن نشدن توسط ادمینه
این ، که شما میگی ف این کار رو میکنه ؟
حاظرم برای سیستمی که اینکار رو میکنه هزینه هم بکنم . . .
کسی پیشنهادی داره ؟

hajmohammad

Member
میبو رو چرا هر چی سرچ میکنم پیدا نمیکنم ؟ :(
تو خود سایت میبو هم نیست . . .؟

omrdabakhte

Member
دنبال یه اسکریپت قوی برای چت در سایت هستم....
من اسکریپت هایی مثل alitalk و Flashchat و x7chat رو امتحان کردم ولی هر کردوم عیبهایی داشت...
مثلا x7chat نرم افزار کاملی است که می تواند برای سایر کاربران هم محیطی برای ارسال پیام و مدیریت ایجاد کند ولی در flashchat و alitalk فقط مدیر می تواند مدیریت کند!

آیا نرم افزاری هست که ترکیبی از سیستم های بالا باشد و هم از لحاظ زیبایی و هم قدرت و .... برتر باشد؟

لازم نیست که فارسی باشه فقط اگه می شناسید به من بگید....
اگه رایگانش نبود اشکالی نداره و سیستم هایی که پولی هستند رو هم بگید.

ممنون
به این آدرس برو
http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=90064

جدیدترین ارسال ها

بالا