اسم سایت های که وی بی را خریده اند ؟

Parham

Well-Known Member
منظور شما از ایجاد این پست چی‌ هستش ؟ ! یکبار پست خودتون را به عنوان کسی‌ که برای اولین بار با این پست برخورد می‌کنه بخونید ... من اینطور برداشت کردم که لیست تمام سایت هایی‌ که در اینترنت هستن و لیسانس دارن ، اینجا قرار بگیره ...

sayeh2222

Member
اره منم همین فکر رو کردم ولی مثل اینکه اینتوری نیست
اقا راستی چرا قالب سایت اینتوری از راست به چپ نیست از چپ به راست

ahmad6

Member
حتما ميخواد بدونه كدام سايتها هستند كه دارند با وي بي كار ميكنند اما وي بي اونها رو نمي بنده آره درست فكر كردي ورژن هاي واقعي نول هست كه حتي وي بي هم نمي فهمه بزودي دارم اون ورژن نول رو گير مي يارم

sayeh2222

Member
احمد جان من اون ورژن نول رو دارم 3.8 ولی بازم فایده نداره با این همه گرگی که بین ما هستن دیگه ادم میترسه بره بخره

ahmad6

Member
اما سايه جان قكر نميكنم موردي باشه اگه اون ورژن واقعي نول باشه نبايد كسي موردي داشته باشه البته خوب ما ايراني ها متاسفانه چشم ديدن رقيب رو نداريم

mizsia

Member
مسئله اینها نیست! متاسفانه بعضی ها چون میبینن که در استفاده از وی بی های نال شده مشکلی براشون پیش میاد که نمیتونن ازش جلوگیری بکنن از این حرف ها می زنند و از این کارها می کنن! وگرنه اگر قرار به رعایت قانون بود همین ویندوزی که داریم استفاده می کنیم ، همین نرم افزار هایی (خارجی) می خریم و یا دانلود می کنیم و پولی رو بابتش نمی دیم (در واقع همون ارزش واقعی نرم افزار رو میگم ، مثلاً ویندوزو میخری 1500 تومن!)همه غیر قانونیه و باید بابتش جواب بدیم!

Parham

Well-Known Member
دوستان لطفا بحث را از موضوع خودش خارج نکنید ... موضوع این تاپیک در مورد ' اسم سایت های که وی بی را خریده اند ؟ ' هستش ...

sayeh2222

Member
پرهام جان درست میگن صد بار این بحث شده و دیگه بهتر نشه این بحث اخرشم یا به دعوا کشیده میشه یا به عذر خواهی بهتر بیخیالش بشیم
چون هر فکری دلتون می خواد می تونید بکنید ولی باید قبول کنید در اخر سایتتون بسته میشه
احمد جون فضول زیاد البته بچه ها ناراحت نشید

دوستان خدا وکیلی این همه پست دادید ولی جواب منو ندادید ایراد کارمنو هم گرفتید ولی پاسخی ندادید 1 لینک هست تو سایت وی بی که کسانی که لیسانس وی بی رو خریده اند اسم سایتشون هست اون رو میخوام

ahmad6

Member
فكر كنم زماني بتوني از او.ن لينك استفاده كني كه خودت بتوني لايسنس رو بگيري البته من اينو از يه نفر شنيدم اما چشم برات تحقيق مي كنم .

sayeh2222

Member
ببخشید من یک سوال فنی داشتم:
به نظرت شما همچین سوالی کردی که میگی اینهمه پست زدید جواب منو ندادید
راستی این فکر کنم اسم چنتا سایت که از وی بی استفاده شده
پرسین تولس
بازی سنتر
بازی اسپات
مجید انلاین
پرسین تالک
البته خیلی ها هستن که در روز سایتشون رو میبینم ولی اینهارو مطمئنم که لیسانس گرفتن

bache +

Well-Known Member
irsmg
virous
من اينا رو يادم بود ولي اقا مثل من بدبخت ميشيد 3 ماه تلاشتون ميپره بريد بخريد اگه پول داريد نداريد هم قيدشو بزنيد

من خریدم وی بی را میخوام ببینم اسم سایت من داخلش هست یا نه همین قبلا آقا مجید 1 لینک داده بودند ولی فراموش کردم برای دیدن این سایت ها نیازی به خرید وی بی نیست

kami_mz

Well-Known Member
اولین باری که توی member area وارد شید ازتون می پرسه که می خواید اسم سایتتون توی فهرست سایت هایی که از vb استفاده می کنند بیاد یا نه! همین.

جدیدترین ارسال ها

بالا