افزونه اسمارت اپ دانلودر :: Smart-App-Downloader

amin2dpr

Well-Known Member
با استفاده از این برنامه به راحتی می تونید از استور های ویندوزفون و گوگل پلی به راحتی یک کپی کردن به صورت مستقیم اپ های مورد نظرتون رو روی هارد دیسکتون ذخیره کنید.

این برنامه هم بصورت شخصی مورد استفاده قرار می گرفته و با کمی تغییر برای دوستان به اشتراک گذاشته شده
از جمله این تغییرات میشه به درج راهنما برنامه برای کاربران اشاره کرد

* توجه: برنامه برای دانلود از برنامه Internet Download Manager کمک می گیره و بدون این برنامه کار نمی کند
* پشتیبانی: جهت حمایت از برنامه فقط کافیه نام دانلود منیجرهایی که استفاده می کنید برام بنویسید تا در آپدیت بعدی قابلیت استفاده از آنهارو هم به برنامه اضافه کنم!!!!

قابلیت های برنامه:
طریقه کار فوق العاده ساده
پرتابل بودن برنامه
اعلام وجود آپدیت جدید برنامه و دانلود نسخه جدید

لینک برنامه در تاریخ 94/4/21 به روز شد
* رفع خطای موجود بودن نسخه جدید بعد از دانلود

پیوست ها

• Smart-App-Downloader.zip
    732.7 کیلوبایت · بازدیدها: 50
آخرین ویرایش:

amin2dpr

Well-Known Member
دوستان عزیز با عرض پوزش الان در حال تست مججد برنامه بودم که متوجه باگ کوچیکی شدم که باعث میشه در بعضی از واقع دانلود صورت نگیره
اگه دوستان هم بهش برخوردند در اطلاع باشید که در اولین فرصت برنامه آپدیت میشه و با اجرای نسخه قدیمی متوجه آپدیت جدید برنامه خواهید شد

amin2dpr

Well-Known Member
دوستان عزیز برنامه آپدیت شده و لینک برنامه رو هم به روز کردم

لازم به ذکر هستش که نسخه قدیمی که جایگزین شده وجود نسخه جدید رو تشخیص می ده ولی قادر به هدایت کاربر به لینک آپدیت نیستش

پس دوستانی که نسخه قدیمی رو دانلود کردن از نو این برنامه رو دانلود کنن

*تغییرات ایجاد شده
رفع مشکل آپدیت
رفع مشکل دانلود اپلیکیشن در برخی موارد

amin2dpr

Well-Known Member
برنامه مجدد یک آپدیت جزئی شده
اگه آپدیت جدید رو دانلود میکردید و اجرا میکردید دوباره اعلام میکرد که نسخه جدید وجود داره ولی با این آپدیت جدیدی که ارائه شده دیگه مشکلی وجود نداره
و شما با اجرای همون نسخه قدیمی میتونید به نسخه جدید دست پیدا کنید
فایل پیوستی در انجمن هم برای آخرین بار آپدیت شده و از این پس با اجرای برنامه می توانید به آخرین نسخه موجود دست پیدا کنید و اطلاعات نسخه موجود رو هم در همین پست مطالعه کنید
*تغییرات ایجاد شده
رفع خطای موجود بودن نسخه جدید بعد از دانلود نسخه جدید

در ضمن خیلی ممنون از دوستان که باگ های موجود رو بهم اعلام کردن!i!i!i!i!i!i!i!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا