اسلاید شو

sedigh91

New Member
سلام . من در حال ساخت یه قالب هستم برای سایتم . که به مشکلی برخوردم ! من یه اسلاید شو می خوام که محصولاتمو یا بهتره بگم کتابها مو درش معرفی کنم - سایت من خانه کتابه - اسلاید شویی که می خوامو نتو زیرو رو کردم ولی پیدا نکردم !!! سیستم من وردپرسه و حتی نمی تونم از ماژولی مثل ویرتومارت استفاده کنم این ماژول فروشگاهه و برای جوملاست ! من اسلاید شویی شبیه اسلاید شو این ماژول می خوام البته عکس اشلاید شویی رو که می خوام رو براتون می ذارم ! البته فقط کد اچ تی ام اله و حرکتی نداره ! لطفا هر کی که در این زمینه تخصص داره کمکم کنه . ممنون

55.png

می شه به همین حرکت بدم ؟ چکار کنم ! ممنون می شم راهنماییم کنین:rose:

mohammad.sub7

کاربر فعال
ببین ساختش سخت نیست . اما این برنامه که معرفی میکنم فقط با چندتا کلیک میتونی مثل اینکه میخوای بسازی

اسم این برنامه Aleo 3D Flash Slideshow Creator هستش کار باهاش خیلی ساده و همه جور تایم لاین گالری میشه ساخت

اینم لینک دانلود:

http://www.bankdl.net/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-aleo-3d-flash-slideshow-creator-v1-8/

hdnsoft

Well-Known Member
سلام
من با نظر آقا محمد موافقم
امااگر خواستین به صورت اچ تی ام ال ( سی اس اس البته منظورمه ) و پلاگین های خود وردپرس کار کنین به آدرس زیر برید و در قسمت افزونه ها پلاگین اسلایدشو محصولات وردپرس رو نیگاه کنید http://wp98.ir

mohammad.sub7

کاربر فعال
دوستمون درست میگه من فکر کردم میخواید فلش باشه. بهتر بود سوالتون رو تو انجمن مربوط به خودش مطرح میکردید

sedigh91

New Member
ممنون دوستان عزیز . محمد عزیز من نرم افزار هایی رو دان کردم ولی همشون برای نمایش پشت هم چند تا عکس بود و هیچ کدوم نمی تونستن ایکونو متحرک کنن ! با این نرم افزار می شه یه چیزی مثل اون عکسو در اورد ؟ در ضمن hdnsoft عزیز مازولی ورد پرس داره که مثل ویرتومارت برای جوملا باشه ؟ ینی افزونه محصولات ؟ من در اون سایتی که معرفی کردین قبلا گشت زدم ولی یه همچین چیزی رو پیدا نکردم !!! بازم ممنون از جوابتون :)

sedigh91

New Member
ممنون دوستان عزیز . محمد عزیز من نرم افزار هایی رو دان کردم ولی همشون برای نمایش پشت هم چند تا عکس بود و هیچ کدوم نمی تونستن ایکونو متحرک کنن ! با این نرم افزار می شه یه چیزی مثل اون عکسو در اورد ؟ در ضمن hdnsoft عزیز مازولی ورد پرس داره که مثل ویرتومارت برای جوملا باشه ؟ ینی افزونه محصولات ؟ من در اون سایتی که معرفی کردین قبلا گشت زدم ولی یه همچین چیزی رو پیدا نکردم !!! بازم ممنون از جوابتون :rose:

it girl

New Member
سلام.من تازه واردم .می شه کمکم کنید.؟من نمی دونم اینجا چه کارایی می شه کرد:sad:

mohammad.sub7

کاربر فعال
اکی. اگه فلش باشه مشکلی نداره با خود ادوب فلش راحت میتونی بسازی. عکس کوچیک بود وگرنه میساختم میدادم بهت.

sedigh91

New Member
محمدعزیز می تونم میلتونو داشته باشم ؟ تا عکسو براتون میل کنم با توضیحات و زحمتشو بکشین ؟ واقعا برام درستش می کنین ؟ واقعا ممنون می شم . شرمندم می کنین منتظر میلتون هستم:rose:

sedigh91

New Member
it girl عزیز اینجا جای این سوالا نیست که عزیزم . منم خیلی تو مجید آنلاین فعالیت نکردم ولی فک کنم بتونی از اینجا خیلی چیزها یاد بگیری دوست خوبم :oops::)

hdnsoft

Well-Known Member
از محمد عزیز تشکر میکنم ، با اینکه میدونم چقدر وقتشون و مشغله کاری دارند اما اینکه اینجوری به دیگران کمک میکنن جای بسی تشکر ویژه داره ، :rose:
البته دوست من اگر این کار رو با فلش بزنید، خب به نوعی تعاملش رو با وردپرس از دست میده مگر اینکه پویا باشه
در مورد اون افزونه همه شما در همون سایت قسمت درخواست ها یا در آخرین مطلب ارسالی ، یک پست بزنین مطمئن باشین لینک افزونه رو براتون ارسال میکنن
l

جدیدترین ارسال ها

بالا