اسكرول بار در swish

Asaf

Member

با سلام به همه
دوستان من یه سوالی دارم
آیا میشه با swish در پروژه اي اسكرول بار طراحي كرد؟
متشكرم اگه جواب بدين.

Masih

Well-Known Member
سلام!

در swish 2.0 اين امكان موجود نيست ولي به احتمال زياد در swishmax به دليل اضافه شدن قابليت اسكريپت نويسي پيشرفته اين امكان هم خواه ناخواه افزوده ميشه!

Mr. Ben29

Member
Asaf گفت:

با سلام به همه
دوستان من یه سوالی دارم
متشكرم اگه جواب بدين.

سلام

بله اين هم ميشه
نمونه هم اينه فرقي هم نمي كنه چه نسخه اي از swish باشه...

با درود

Masih

Well-Known Member
Mr. Ben29 گفت:
Asaf گفت:

با سلام به همه
دوستان من یه سوالی دارم
متشكرم اگه جواب بدين.

سلام

بله اين هم ميشه
نمونه هم اينه فرقي هم نمي كنه چه نسخه اي از swish باشه...

با درود

سلام!

همممم! من فكر كردم Scroll bar كنار صفحه منظورشه! راستي ايكاش اصلش رو هم ميگذاشتي كه با swish درست كردي! :oops: :D

Asaf

Member
دوستان بسيار متشكرم
ولي منظورم واقعا Scroll Bar در كنار صفحه است
آقاي Mr Ben29 نمونه شما رو ديدم
بله اون شيوه رو بر اساس فريم دهي ميشود انجام داد
ولي اگه در مورد ابزار لغزان كنار صفحه راهنمايي كنين ممنون ميشم.

Masih

Well-Known Member
Asaf گفت:
دوستان بسيار متشكرم

سلام!

رفتم برنامه‌اش رو برات پيدا كردم. البته با swish كار نميكنه اين برنامه يك كد HTML برات ميسازه كه ميتوني به كمكش Scroll رو رنگي كني! اميدوارم راضي شده باشي!

موفق باشي.

Mr. Ben29

Member
Asaf گفت:
دوستان بسيار متشكرم

تا اونجا كه من ميدونم swish اين كارو نميكنه شايد هم ميكنه و من بلد نيستم.
بهرحال اين soft اي كه masihEvanesence گفتن رنگ و تغيير ميده حالا اگر ميخواهيد كارهاي ديگه با scroll bar بكنيد خبر بديد ببينم ميشه كاريش كرد يا نه!!

با درود

أهان اين هم فايل swish نمونه اي كه فرستاده بودم....

Masih

Well-Known Member
Mr. Ben29 گفت:
Asaf گفت:
دوستان بسيار متشكرم

تا اونجا كه من ميدونم swish اين كارو نميكنه شايد هم ميكنه و من بلد نيستم.
بهرحال اين soft اي كه masihEvanesence گفتن رنگ و تغيير ميده حالا اگر ميخواهيد كارهاي ديگه با scroll bar بكنيد خبر بديد ببينم ميشه كاريش كرد يا نه!!

با درود

أهان اين هم فايل swish نمونه اي كه فرستاده بودم....

سلام!

كارهاي ديگه هم اگر ميشه كرد بي‌زحمت واسه ما توضيح بده!

موفق باشي!

Asaf

Member
Masih-Evanescence جان
سلام
از لطفي كه كردي ممنونم همينطور از همه دوستان
البته كدهاي جالبي هم در اين مورد با جاوا اسكريپت وجود دارند منتها من پروژه اي دارم كه با برنامه swish مينويسم و دلم ميخواد يك اسكرول بار استاندارد در اون داشته باشم
در swish max هم امتحان كردم موفق نشدم
از برنامه شما استفاده خواهم كرد ولي همچنان منتظر رانمايي دوستان در محيط swish هستم يا اگه نشد در مورد كد مربوطه در flash راهنمايي كنين

Mr. Ben29

Member
Asaf گفت:
Masih-Evanescence جان
سلام
البته كدهاي جالبي هم در اين مورد با جاوا اسكريپت وجود دارند منتها من پروژه اي دارم كه با برنامه swish مينويسم و دلم ميخواد يك اسكرول بار استاندارد در اون داشته باشم
از برنامه شما استفاده خواهم كرد ولي همچنان منتظر رانمايي دوستان در محيط swish هستم يا اگه نشد در مورد كد مربوطه در flash راهنمايي كنين

من يك سوال دارم شما چرا مي خواهيد از scrollbar در swish استفاده كنيد؟؟

در swish بدون scrollbar هم ميشه صفحه درست كرد كه زياد هم زشت نيستن...

مثلا اين صفحه رو من دارم روش كار ميكنم اما تموم نشده هنوز حالا اگه كسي نظري بده خوشحال ميشم....

I S C Ltd.

Masih

Well-Known Member
Asaf گفت:
Masih-Evanescence جان
سلام

سلام!

اگر بتوني كدهاي اسكريپتش در فلش رو پيدا كني ميتوني توي swishmax به كار ببريش! بهتره يك سر به بخش مخصوص فلش بزني و سوالت رو اونجا هم بپرسي و بخواي كه اسكريپتش رو بدن!

موفق باشي.

Masih

Well-Known Member
Mr. Ben29 گفت:
Asaf گفت:
Masih-Evanescence جان
سلام

مثلا اين صفحه رو من دارم روش كار ميكنم اما تموم نشده هنوز حالا اگه كسي نظري بده خوشحال ميشم....

I S C Ltd.

سلام!

من كارت رو ديدم! به غير از حجمش اشكال ديگه‌اي نديدم! به نظرم كار تميزي اومد. فقط يك سوال! اين همش با swish هست؟ و اگر هست كدوم ورژن؟

موفق باشي.

Mr. Ben29

Member
Masih-Evanescence گفت:
Mr. Ben29 گفت:
Asaf گفت:
Masih-Evanescence جان
سلام

I S C Ltd.

سلام!

من كارت رو ديدم! به غير از حجمش اشكال ديگه‌اي نديدم! به نظرم كار تميزي اومد. فقط يك سوال! اين همش با swish هست؟ و اگر هست كدوم ورژن؟

موفق باشي.

بله اين همش swish هست من اين كارو با swish 2.1 شروع كردم بعدش با swishMax تموم شد اما اصلا فرقي نمكنه با كدوم يكي باشه چون چيزي توش نيست كه توي swish نباشه...

در مورد حجمش بايد بگم كه اين فايل 472 KB هستش به نظر خودم چيزي نيست شايد connection هاي ايران زمان بيشتري لازم دارن...

آهان preloader رو من با flash درست شده و export به swish شده.

Masih

Well-Known Member
سلام!

من هم براي ايرانيها گفتم! آخه من خودم پاي سرور نشستم ديدم طول ميكشه گفتم پس واي به حال بقيه! :D هرچند سايتش چت نداره كه ايرانيا برن توش!!! :wink: :D به هر حال كار خوبي بود!

موفق باشيد.

Mr. Ben29

Member
Masih-Evanescence گفت:
سلام!

من هم براي ايرانيها گفتم! آخه من خودم پاي سرور نشستم ديدم طول ميكشه گفتم پس واي به حال بقيه! :D هرچند سايتش چت نداره كه ايرانيا برن توش!!! :wink: :D به هر حال كار خوبي بود!

موفق باشيد.

loooooooooooooooooooooooooool

بابا اين صفحه يك شركت بين المللي هست تا اونجا كه من ميدونم با ايران زياد كار ندارن!!‌

همممممممم شايد پيشنهاد بدم يك چت هم بزارم توش مشتري ايراني هم بيشتر شايد بشه!!‌ 8)

با درود

Masih

Well-Known Member
Mr. Ben29 گفت:
Masih-Evanescence گفت:
سلام!

موفق باشيد.

loooooooooooooooooooooooooool

بابا اين صفحه يك شركت بين المللي هست تا اونجا كه من ميدونم با ايران زياد كار ندارن!!‌

همممممممم شايد پيشنهاد بدم يك چت هم بزارم توش مشتري ايراني هم بيشتر شايد بشه!!‌ 8)

با درود

سلام!

راستي هنوز نگفتي ديگه چه كارهايي با scroll bar ميشه انجام داد؟!

موفق باشي.

Asaf

Member
با سلام به آقايون
من عذر ميخوام كه به علت مشغله هاي زياد كاري نميتونم زود زود به انجمن سر بزنم
در هر حال از لطفتون متشكرم
فكر كنم كه كد فلش رو نشه در swish به كار برد شايد دليلش اين باشه كه كدهاي swish جاوا اسكريپت هستن و كدهاي فلش اكشن اسكريپت !!
شايد هم اشتباه ميكنم ولي من دو سه بار سعي كرده ام چن تا از كدهاي فلش رو در swish به كار ببرم نشده
كار Ben رو در اينترنت ديدم
خوب و جالبه ولي اسكرول بار نداره
من هم با شما موافقم كه ميشه با swish كارهاي جالبي انجام داد ولي در هر حال محدوديت هاي زيادي نسبت به فلش داره مثل همين مورد
البته من از swish بيشتر در پروژه هاي تبليغاتي چندرسانه اي استفاده ميكنم
منتظر مطالب خوب شما هستم
با سپاس فراوان
آصف

Asaf

Member
با سلام دوباره
آره آره متوجه شدم
swishmax اكشن هارو ساپورت ميكنه
سعي ميكنم پيداش كنم
آخه من در مورد مكس ورژني دارم كه كركش درست كار نميكنه
زدم چند روز كار كرد ولي ادا در آورد