استند

mehdinasiri

پارس لند گروپ
سلام این استند رو برای چهارمین همایش تجارت الکترونیکی زده بودم خوشحال میشم نظر دوستان رو در مورد کار بدونم تا در کارهای بعدی لحاظ کنم

103ipau.jpg

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
با اینکه بازم نظرم اینه که میتونست توضیحات اضافی مثل اون جدولها و غیره یا بصورت خلاصه تر باشه یا بصورت بروشور به دست مخاطب داده بشه ولی تو استند میشه از این موضوع چشم پوشی کرد.

موفق باشی.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
با اینکه بازم نظرم اینه که میتونست توضیحات اضافی مثل اون جدولها و غیره یا بصورت خلاصه تر باشه یا بصورت بروشور به دست مخاطب داده بشه ولی تو استند میشه از این موضوع چشم پوشی کرد.

موفق باشی.

این کار برای جلوی در اصلی سالن کنفرانس صدا و سیما زده شده بود.برنامه زمانبندی 2 روز کنفرانس بود که اسامی تمام سخنرانان و زمان اجرا در اون آورده شده بود.
برنامه زمانبندی هم زدم براشون این یک بنر دو متری بود برای پر کردن فضایی از سالن!!

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
مرسی مهدی بابت توضیحی که دادی.

اگر برنامه سخنران و ... بوده کاملا درست کار کردی و درستش هم همینه.

من نمیدونستم اینطوری بوده. گمون میکردم مثلا یه سری جدول برای کار خودشون بوده و مثلا آمار کارشون بوده و ...

izone

Active Member
برای شما را نمیدانم ولی روی نمایشگر من پشت زمینه خیلی نورانی است بگونه ای که نوشته ها و لوگو ها خوب دیده نمیشوند. البته گمان دارم که پس از چاپ اینجوری نباشه. برای همین هم اگر از یک برگ چاپ شده نمونه میگذاشتید همه چیز زیباتر و بهتر دیده میشد.

بهرروی کار زیبا و متینی شده. دست مریزاد.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
مرسی مهدی بابت توضیحی که دادی.

اگر برنامه سخنران و ... بوده کاملا درست کار کردی و درستش هم همینه.

من نمیدونستم اینطوری بوده. گمون میکردم مثلا یه سری جدول برای کار خودشون بوده و مثلا آمار کارشون بوده و ...

من خودم عاشق یک طرح هستم که یک نیم دایره باشه و در یک صفحه کاملا سفید خورشید رو به یادمون بیاره. اما اکثر طرح های تجاری با کمترین هزینه باید کل 35 سال فعالیت شرکت رو با توضیحات دربر بگیره.جذابیت گرافیک هم بنظر من همین هست.

برای شما را نمیدانم ولی روی نمایشگر من پشت زمینه خیلی نورانی است بگونه ای که نوشته ها و لوگو ها خوب دیده نمیشوند. البته گمان دارم که پس از چاپ اینجوری نباشه. برای همین هم اگر از یک برگ چاپ شده نمونه میگذاشتید همه چیز زیباتر و بهتر دیده میشد.

بهرروی کار زیبا و متینی شده. دست مریزاد.

حقیقتش کار خیلی نورانی نیست و در چاپ هم مثل کار اصلی رنگا درومدن
حتما عکس هاش رو تا شب میزارم.جالب شدن

جدیدترین ارسال ها

بالا