استفاده بهینه تر از رم در رندر

amirbahry

Member
سلام دوستان می خواستم ببینم میشه کاری کرد که موقع رندر از رم بیشتر استفاده بشه چون رم من 16 گیگ هست ولی در موقع رندر فقط 2 گیگ اون تحت تاثیره . لطفا راهنمایی کنین
سپاسگزارم.:rose::rose:

majid_a95

Active Member
ویندوز شما 32 بیتیه ؟ 64 نصب کن . تنظیماتش هم اساتید میان میگن . من یاد نیس. sorry

CG-Student

Member
رندر در لحظات اول از رم استفاده می کنه و هر چی رندر قوی تر و طولانی تری داشته باشید باید سی پی یو قوی تری داشته باشید

amirbahry

Member
رندر به اندازه ای که رم احتیاج داشته باشه ازش کار میکشه
شما سی پی یو رو قوی کن !

سلام دوستان از راهنماییتون متشکرم البته سی پیو ی می I 7 2600 K هستش اینم مشخصات سیستم:
Untitled.jpg
دوستان به نظر من فکر می کنم سی پیو به اندازه کافی قوی باشه پس مشکل از کجاست :sad:

سلام عزیز:
با تشکر از نظرات همه عزیزان، باید اضافه کنم که رم سیستم فقط صرفا برا استفاده بعنوان دم دستی و حالت میانبر داره و در خصوص سوال شما باید به حرف دوستمون اکتفا کنیم که برنامه به اندازه ای که نیاز داشته باشه ، رم سیستم رو اشغال می کنه که این اشغال کردن رم زمانی که شما پنجره رو به حالت مینیمایز در میارین به حداقل میرسه. و در رابطه با رندر برنامه ها، فقط از دو مقوله Cpu و GPu (یا همون موتور گرافیکی ) استفاده میشه. در صورتی که شما هنوز هم احساس می کنید که سرعت اونجوری نیست که باب میلت باشه باید اول توی نظیمات Bech Render گزینه Each رو فعال کنی تا از تمام قدرت پردازنده هاتتون استفاده کنه و یا توی تنظیمان درایو C گزینه مربوط به تنظیمات رم رو تغییر بده. این پست زیاد شد اگه خواستی تا بعدا برات بنویسمش.

amirbahry

Member
سلام عزیز:
با تشکر از نظرات همه عزیزان، باید اضافه کنم که رم سیستم فقط صرفا برا استفاده بعنوان دم دستی و حالت میانبر داره و در خصوص سوال شما باید به حرف دوستمون اکتفا کنیم که برنامه به اندازه ای که نیاز داشته باشه ، رم سیستم رو اشغال می کنه که این اشغال کردن رم زمانی که شما پنجره رو به حالت مینیمایز در میارین به حداقل میرسه. و در رابطه با رندر برنامه ها، فقط از دو مقوله Cpu و GPu (یا همون موتور گرافیکی ) استفاده میشه. در صورتی که شما هنوز هم احساس می کنید که سرعت اونجوری نیست که باب میلت باشه باید اول توی نظیمات Bech Render گزینه Each رو فعال کنی تا از تمام قدرت پردازنده هاتتون استفاده کنه و یا توی تنظیمان درایو C گزینه مربوط به تنظیمات رم رو تغییر بده. این پست زیاد شد اگه خواستی تا بعدا برات بنویسمش.

آقا مرسی از راهنماییتون در رابطه با تنظیمات رم تو درایو C ...... چه تنظیماتی باید انجام بدیم تا نتیجه بهتری بگیریم ؟
چجوری از کجا ؟؟؟
سپاسگزارم :rose:

animation_2015

New Member
برو تو render setting و max sample level را 8 قرار بده و رندر کن. البته رم بستگی به فایلت داره اگه حجیم باشه خودش بالا میره

منظورم همون اختصاص دادن مقدار خاصی از حافظه به یک برنامه( که یک برنامه تا چه مقدار از رم سیستم شما رو به خودش اختصاص بده)

جدیدترین ارسال ها

بالا