استفاده از swish در CD هاي مولتي مديا

Asaf

Member

سلام به دوستان به ويژه سلام به آقا مجيد

من سوالي دارم
آيا به راستي ميشود از swish براي ساختن يك CD مولتي مديا استفاده كرد ؟
راستي ! آقا مجيد چرا انجمن Multimedia Bulder كه در آن از نرم افزار هاي ساخت CD صحبت
بشه راه نميندازين؟؟ شايد هست من نميدونم!!
ممكنه بهم ايميل بزنين؟ من در نوآور هم آدرس دارم: [email protected]
حال مشكل كم اينه :
وقتي با swish برنامه اي را براي يك CD مينويسم كه قاعدتاٌ در آن چند نرم افزار كاربردي هست
تا زمانيكه بر روي هارد آن را امتحان ميكنم خوب كار ميكند . يعني نرم افزار هايي كه بايد نصب بشن از روي هارد نصب ميشن اما وقتي آن را به روي CD ميارم فايل ها ديگه از روي آن نصب نميشن . البته مشكلم اينه كه در FS Command دستور صحيح به درايو CD نميتونم بدم !!
آيا ميشه منو راهنمايي كنين ؟
بسيار ممنون ميشم.

swi

Member
دوست عزيز شما بايد همه نرم افزار ها رو در يك پوشه بياريد و ديگه آدرس درايو رو ننويسيد
مثلا اين جوري
f:\flash\instal.exe
flash\instal.exe
اين در صورتيه که فايل ما داخل پوشه و فايل اوتوران خارج از پوشه باشه . در صورتي که هر دو يه جا بودن ديگه حتي اسم پوشه رو هم لازم نيست بنويسيد . اگه کمک بيشتري خواستيد درخدمتم

Asaf

Member
دوست گرامي
ببخشين به خاطر مشغله كاري دير به انجمن اومدم
ضمن تسكر از لطف شما من روش پيشنهادي شمارو امتحان كردم ولي توفيقي نيافتم
احتمالا دستور FS Command رو اشتباهي ميدم و يا ....
در هر حال اگه امكان داشته باشه توضيح بيشتر بدين.
متشكرم

jalil

New Member
سلام
اگر شما از نسخه swishmax استفاده مي کنيد در قسمت help نرم افزار و منوي toturials و زير منوي آن يعني Creating an Auto Run CD نحوه ساخت auto run را بياموزيد.

mizsia

Member
اي بابا!! گمراه نكنين بچه رو!!! :wink:

وقتي ميخواي به يه برنامه لينك بدي به اين صورت لينك بده:
-اول همه ي برنامه هايي رو كه مي خواي لينك كني به يه دكمه يا هر چيزي رو توي يه پوشه اي چيزي بريز
مثلأ DATA بعد به اين صورت لينك كن:
توي fscommand اينطوري آدرس بنويس : اينجا من بر فرض adobe.exe رو مثال زدم)
براي اتو ران كردن ميتونيد از يه فايل با پسوند ini استفاده كنيد!
DATA/adobe.exe//
اگر توي فهم اين مطالب من مشكلي بود در خدمتيم!

Asaf

Member
آقاي mizsia
آيا شما تا به حال با سويش كاري رو كه توضيح دادين كرده اين؟
اطمينان دارم كه نكردين!!
من بچه !! هم زياد با فايل هاي اوتوران زياد ناآشنا نيستم ولي اگه با سويش فايل اوتو ران درست كرده اين ممنون ميشم از تجربه ي شما بزرگوار استفاده كنم !!

mosi20

Active Member
براي اجراي فايل سويش از روي سي دي مي تونيد از نر افزار SWiSHstudio استفاده كنيد

Asaf

Member
با سلام و تشكر
تا اونجا كه من ميدونم swishStudio ميتونه فايل سويش رو به يك فايل اجرايي تبديل كنه كه در محيط سويش هم ميشه اينكارو انجام داد
من در كددهي اشكال دارم و يا شايد هم حقيقتا سويش نميتونه اين كارو بكنه!!

mosi20

Active Member
نه عزيز اين سويش استاديو خيلي كارها ميكنه مثلا تبديل فايل سويش به اسكرين سيور و به اتورن براي سي دي

mosi20

Active Member
شما عزيز اول فارسي تايپ كردن را ياد بگير(سوييشم برنامست آخه!ببدين دره اينجارو!) بعد بيا در مورد نرم افزار ها نظر بده . آره قربونش.آره . اول ياد بگير كه ببندين درسته يا ببدين....
در ضمن يه چند وقتي بود جكي به اين با حالي نشنيده بودم و اينقدر نخنديده بودم از لطفت ممنون

وحشت

Active Member
سلام به همه
اميد وارم كه موضوع به بيراهه نره
ولي اگه با سويش كار ميكنيد و با پس وند swf سيو ميكنيد خوب خيلي راحت اون رو بياريد تو ملتيمديا بلدر و بعد با اين نوشته فايلتون رو اجرا كنيد <SrcDir> يا <SrcDrive> رو اجرا كنيد
البته اگه منظورتون رو درست فهميده باشم

fafa^mx

Member
:)!شما چه ميدونيد SWF چیه!درضمن موسیر جون شما اگه اینکاره ای آفرین!ببیننم جز ... دنیا چیزه دیگیه ام میدن دستت :)!

mosi20

Active Member
الحق كه همون ف ف اي (fafa)
از تو چيزي جز اين انتظارنداشتم و نخواهم داشت

Masih

Well-Known Member
fafa^mx گفت:
سوييشم برنامست آخه!ببدين دره اينجارو!

لطفا به هيچ وجه بحث اصلي رو منحرف نكنيد. اگر واقعا سويش رو قابل قياس در مقابل فلش نميدونيد ميتونيد به تاپيكي كه به همين منظور در اين انجمن ايجاد شده بريد و اونجا نظرتون رو بگيد.

مسيح.

fafa^mx

Member
من چون خوده سوييش كارارو هم قبول ندارم حرفتو نشنيده ميگيرم!

mosi20

Active Member
من از همه ي سويش كاراي عزيز عذر ميخوام وبه اين ف ف هم ميگم به .... مم كه سويش كارارو قبول نداري اگه اصلا تو كي هستي .

جدیدترین ارسال ها

بالا