استفاده از instal shield در دلفی

dash_akol

New Member
با سلام خدمت همه دوستان
چندتا سوال دارم كه اميدوارم جواب بدين :
1- من با دلفي 5 و اكسس 2003 كار مي كنم و يه برنامه نوشتم مي خواستم ببينم اگه بخوام از instal shield يه برنامه نصبي براي پروژم درست كنم روش خاصي داره اصلا ميشه اين كار رو كرد ( لازم به ذكر است من instal shield رو براي بانك paradox استفاده كرده و بلدم )

2- توي دلفي 5 مي خوام از اين سربرگ ها يا به اصطلاح tab control بگذارم اما نمي دونم زمينه اون رو چي بگذارم منظورم اينه وقتي روي هر سربرگ كليك ميشه كادر تغيير مي كنه نمي دونم اون كادر رو چطوري ايجاد كنم چون خود tab control اون كادر رو ايجاد نمي كنه .

3- چطوري ميشه دكمه ها رو در دلفي 5 رنگي كرد يا فونت رو جلوه داد.
با كمال تشكر

DrXoX

Active Member
با سلام خدمت همه دوستان
چندتا سوال دارم كه اميدوارم جواب بدين :
1- من با دلفي 5 و اكسس 2003 كار مي كنم و يه برنامه نوشتم مي خواستم ببينم اگه بخوام از instal shield يه برنامه نصبي براي پروژم درست كنم روش خاصي داره اصلا ميشه اين كار رو كرد ( لازم به ذكر است من instal shield رو براي بانك paradox استفاده كرده و بلدم )

2- توي دلفي 5 مي خوام از اين سربرگ ها يا به اصطلاح tab control بگذارم اما نمي دونم زمينه اون رو چي بگذارم منظورم اينه وقتي روي هر سربرگ كليك ميشه كادر تغيير مي كنه نمي دونم اون كادر رو چطوري ايجاد كنم چون خود tab control اون كادر رو ايجاد نمي كنه .

3- چطوري ميشه دكمه ها رو در دلفي 5 رنگي كرد يا فونت رو جلوه داد.
با كمال تشكر

در مورد سوال اول : بله ميشه با Install Sheild اين كار رو انجام داد
در مورد سوال دوم شرمنده من با دلفي 5 كار نكردم اطلاع دقيقي ندارم به شما هم پيشنهاد مي كنم دلفي 7 رو نصب كنيد چون اكثرا از اين نسخه استفاده مي كنند

روزي کـه تو آمــــدي به دنيا عــريان *** جمعي به تو خندان و تو بودي گريان
کاري بکن اي دوست که وقت رفتن *** جمعي به تو گريند و تو باشي خندان

جدیدترین ارسال ها

بالا