استفاده از component scrollpane

بسمه تعالی
استفاده از component scrollpane

از scrollpane برای لود کردن (JPEG & SWF ( استفاده می شود.برای لود یک عکس از روش زیر استفاده کنید.
sprite(1).contentpath = the moviepath&"flower.jpg"
با این روش مشکل scroll عکس ها هم در دایرکتور حل شد (خدا را شکر)البته این component متد های دیگری هم داره که می توانید در help director آنها را مطالعه کنید.
با تشکر کاوه

موضوع جالب گفتی که من دنبالشم
وضعیت این لود کردن گفتی میشه پیگری کرد منظورم لودینــگ و
یک موضوع دیگه برای 1 فریم خا ص با sprite و code مختلف چه کدی باید نوشت که زمان لود کامل فریم در بیاره

ممنون میشم راهنمایی کنی

هادی ابراهیمی گفت:
موضوع جالب گفتی که من دنبالشم
وضعیت این لود کردن گفتی میشه پیگری کرد منظورم لودینــگ و
یک موضوع دیگه برای 1 فریم خا ص با sprite و code مختلف چه کدی باید نوشت که زمان لود کامل فریم در بیاره

ممنون میشم راهنمایی کنی
یعنی زمان لود شدن را در یک متن نمایش دهد یا نه منظورت چیز دیگیه ابراهیمی جان؟:neutral:

آخرین ویرایش:
بله، من میخوام نسبت به زمان لود شدن فلش، فیلم نمایش دهم

در مورد زمان لود فریم با شرایط بهت گفتم راهی به نظرت میرسه توی این فریم چند sprite وجود داره که میخوام تا زمان لود کامل اونها لودینگ ادامه داشته باشه

بسمه تعالی
آقا ابراهیمی لطف کن این رو امتحان کن
component scrollpane
برای بدست آوردن مقدار byteload شده در component scrollpane از فرمول زیر استفاده کن و آن را بر روی خود component scrollpane قرار بده
on progress
member("text").text = string(sprite(1).getBytesLoaded())
end

برای بدست آودن مقدار byte که باید لود شود از فرمول زیر استفاده کن
on progress
member("text").text = string(sprite(1).getBytesTotal())
end

اگر هم می خواهی مقدار لود شده به درصد باشد از روش زیر استفاده کن
on progress
set Darsat = (value(sprite(1).getBytesLoaded()) * 100) / value(sprite(1).getBytestotal()
member("text").text = string(integer(Darsat))&"%"
end

اگر می خواهی مقداری از فیلم لود شود و بعد همان قدر نمایش داده شود باید اون تنظیمات را درون خود فلش انجام دهی بهتره این سوال را در انجمن flash مطرح کنی تا جواب بگیری.
در رابطه با لود sprite در دایرکتور هم تا تمام فیلم لود نشود فیلم را نمایش نمی دهد طبق جستجویی که در help director انجام دادم

جدیدترین ارسال ها

بالا